Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #88 - Sentymenalne rozmowy o grach komputerowych

11 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Po raz kolejny, już osiemdziesiąty ósmy, przypominamy najciekawsze wpisy opublikowane przez Gramowiczów na gramsajtach w ubiegłym tygodniu. Tym razem mogliście znaleźć sporo tekstów na temat sentymentalnych powrotów do starszych i dobrze znanych tytułów. Nie zabrakło również recenzji, ciekawych przemyśleń, a także przeróżnych prac plastycznych i nie tylko. Zapraszam na kolejne podsumowanie Waszej aktywności!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #88 - Sentymenalne rozmowy o grach komputerowych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wrzucać miniaturki na GSa, a większe jako linki do devianarta albo czegoś innego. Na razie niestety dopóki nie przyjdą nowe gramsajty musi być tyle, ale z tego co wiem ma ten limit być poszerzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłoby super.... gdyby nie te 5 mb tygodniowego ograniczenia :(

System powstawał dawno temu, kiedy jeszcze internety nie były gotowe na tak wiele treści wizualnych. Przy nowych GSach zwolennicy galerii nie powinni narzekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech pamiętam te stare czasy gram.pl :) Wtedy jeszcze dostawało się za rejestrację jakieś wPLN, czy coś takiego. Mam nadzieję, że wraz z nowymi gramsajtami społeczność odżyje, aczkolwiek już od ponad roku widać jakieś odrodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję. Bo w pewnym stopniu były one także elementem zachęcającym do korzystania z serwisu, takim dodatkowym czymś. Powiedzmy, że rejestrowałeś te gry, dostawałeś wPLNy i wtedy mogłeś je wydać na zniżkę albo jakieś gadżety. Sam mam taki artbook z edycji kolekcjonerskiej Gothic III, w którego sam mało co grałem, ale jednak ją mam. Tylko szkoda, że nie mam smyczki gramowej, bo gdzieś mi się zagubiła... a tak to jeszcze plakaty się uchowały z gier, które kupowałem już na siłę przed wycofaniem ich z obiegu.

Dlatego jeśli się pojawią ponownie to będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij dlaczego... :>

Przecież dobrze wiadomo, że podsumowania obejmują tydzień od poniedziałku do niedzieli. I to jest główny powód dlaczego się nie pojawiło. Natomiast czy się pojawi w następnym - nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...

Na serio - dobrze wiesz, że podsumowanie, mimo że staram się, aby jak najbardziej obiektywnie przedstawiało to, co najciekawsze na gramsajtach jest niestety także subiektywne. Dlaczego? Ano bo jakbym chciał wszystkie wpisy pokazać to takie podsumowanie mijałoby się z celem - każdy może sobie RSSa założyć, mieć wszystko w jednym miejscu i na tym się kończy podsumowanie, dziękuję dobranoc. Ale za to myślę, że jest lepiej niż jeszcze jakiś czas temu, kiedy w podsumowaniu pojawiało się góra 10 tekstów, które autor uznał za najciekawsze i wsio. Dlatego też szukanie teorii spiskowych jest takie trochę... dziwne. Tym bardziej, że już kiedyś pisałem tekst na Gramiku, który mógł w pewnym stopniu pokazywać na co zwracam uwagę szukając surowca do podsumowań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować