Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun The Last of Us: Remastered na PlayStation 4

42 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2014 o 20:53, Dared00 napisał:

> Pisze to osoba czekająca na GTAV na PC...
Ale Rockstar nie wydaje GTA V na PC dla kasy. Oni wiedzą, że i tak nic nie zarobią.

huehuehue


heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 20:47, Henrar napisał:

Pisze to osoba czekająca na GTAV na PC...

To jest co innego ;>, nie jest skokiem na kasę bo i tak już w tej chwili przynajmniej mało zarobią...

Dared00 A dziwisz się że prawie nic nie zarobią? Jak 30mln ponad osób kupiło grę na konsolę. gdyby wyszły w podobnym czasie to pewnie by coś zarobili a tak to... ;<.

ww3pl no tak tylko że lepiej chyba wydawać nowe gry niżeli gry które były na starej generacji, kto będzie chciał niech pożyczy sobie xboxa 360/PS3 i zagra w tamtą wersję (heh wiem ze to samo można powiedziec o GTA V ale w tym przypadku nie ma modów :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 21:37, Henrar napisał:

[patrzy na odpowiedź Eternala]

Jasnowidz o.O

Nie jasnowidz tylko taka prawda, zobacz stosunek MP 3 konsolowy do PC''towego aż takiej przepaści nie ma jak w przypadku GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 21:35, Eternal101 napisał:

> Pisze to osoba czekająca na GTAV na PC...
To jest co innego ;>, nie jest skokiem na kasę bo i tak już w tej chwili przynajmniej
mało zarobią...


Haha no tak, GTA na PS4 wydadzą z czystego altruizmu.
Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś gry to biznes :) i każda produkcja nie ważne czy zupełnie nowa czy przerobiona i wydana powtórnie to "skok na kasę". Wydawca widzi potencjał zarobku więc korzysta. Gwarantuje Cie że GTA na PS4 sprzeda się nieźle, a już na pewno się opłaci wydawcom.

A ja jako posiadacz PS4 nie narzekam bo z przyjemnością zagram w jedno i w drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do gier hmm, ale to jest tak chamski skok na kasę że bardziej sie nie da, pierw Square
> Enix ze swoim Tomb Raiderem teraz TLoU.

Tomb Raider jest na PC, więc mi to rybka, ale TLoU to exclusive, żadnej z tych nie zdążyłem nabyć ani pożyczyć, bo miałem za dużo gier do recki (ba, dalej się nie wyrabiam XD). Dlatego akurat dziwnym trafem choć sam nie jestem megafanem kotletów... w tym przypadku się cieszę, bo jak już grać, to w najlepszą możliwą edycję (gdyby było na PC, to whatever, bo nowsza karta graficzna pozwala na next-genowe doświadczenia). Jeśli rzucą Yakuza: Ishin, też wezmę od razu na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 07:46, wolverine napisał:

Haha no tak, GTA na PS4 wydadzą z czystego altruizmu.
Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś gry to biznes :) i każda produkcja nie ważne czy zupełnie
nowa czy przerobiona i wydana powtórnie to "skok na kasę". Wydawca widzi potencjał zarobku
więc korzysta. Gwarantuje Cie że GTA na PS4 sprzeda się nieźle, a już na pewno się opłaci
wydawcom.

A ja jako posiadacz PS4 nie narzekam bo z przyjemnością zagram w jedno i w drugie.

A czy my tu piszemy o GTA V na PS 4 czy TLoU? Bo o ile wiem Rockstar nie pisnąłem słowem o żadnej innej wersjii póki co niż wydanie gry na past geny ;>. Ludzie widzą w tej grze "fenomen" a ja widze zwykłą grę o apokalipsie jakich sporo ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście o TLoU :) Ale skoro sam napisałeś że ewentualne GTA V nie jest skokiem na kase a TLoU to co innego...

A czy Fenomen czy nie posiadacze PS4 będą mogli sami ocenić dzięki temu wydaniu :)
Dla kogoś kto grał to może być skok na kasę, ale postaw się w sytuacji tych co nie mieli styczności z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie reedycje to większy, bądź mniejszy doskok do portfela graczy. Fan i tak kupi, jak nie w dniu premiery to nieco później - dla zasady. TLoU brakowało trochę mocy, teraz sadząc po tym co pokazano na trailerze gra zyska dodatkowego blasku, zresztą słusznie. Zagram.

Skoro kompatybilność wsteczna w większości wypadków umarła, dla wielu będzie to jedyna okazja zagrania w naprawdę dobre gry. Za rok mało kto będzie kupował konsolę poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 11:14, wolverine napisał:

Oczywiście o TLoU :) Ale skoro sam napisałeś że ewentualne GTA V nie jest skokiem na
kase a TLoU to co innego...

A czy Fenomen czy nie posiadacze PS4 będą mogli sami ocenić dzięki temu wydaniu :)
Dla kogoś kto grał to może być skok na kasę, ale postaw się w sytuacji tych co nie mieli
styczności z tą grą.

Mi chodziło że na PC nie jest skokiem na kasę bo i tak marne grosze w stosunku do konsolowych wersji zarobią w tej chwili ;<. Hmm jak nie mieli styczności to może nie lubią takich gier? :D Też taka opcja istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 11:46, Eternal101 napisał:

Mi chodziło że na PC nie jest skokiem na kasę bo i tak marne grosze w stosunku do konsolowych
wersji zarobią w tej chwili ;<.


W takim układzie port The Last of Us na PS4 też nie jest skokiem na kasę (tak samo jak port Tomb Raider), sprzedano jakieś 6 milionów konsol (czyli tyle ile kopii gry sprzedano na PS3) kiedy PS3 rozeszło się w ponad 80 milionach - w stosunku do tej wersji zarobią marne grosze w tej chwili. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 12:00, Diabolicus napisał:

W takim układzie port The Last of Us na PS4 też nie jest skokiem na kasę (tak samo jak
port Tomb Raider), sprzedano jakieś 6 milionów konsol (czyli tyle ile kopii gry sprzedano
na PS3) kiedy PS3 rozeszło się w ponad 80 milionach - w stosunku do tej wersji zarobią
marne grosze w tej chwili. ;<

O czym ty w ogóle człowieku piszesz? Co ma sprzedaż PS 3 czy PS 4 do tego co ja napisałem, radzę ci STOP hate i zacznij czytać co jest napisane zamiast pisać swoje brednie. Ja pisałem o różnicach w sprzedaży takiego GTA na konsolach do tego ile się sprzedało na PC'cie (w głównej mierze przez opóźnianie pól roczne premiery na PC) ;>. Tak swoją drogą ciekawe co następne zremasterują, może Minecrafta xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 12:11, Eternal101 napisał:

O czym ty w ogóle człowieku piszesz? Co ma sprzedaż PS 3 czy PS 4 do tego co ja napisałem,
radzę ci STOP hate i zacznij czytać co jest napisane zamiast pisać swoje brednie.


To może ty zacznij rozumieć co się do ciebie pisze. ;) Może wytłumaczę łopatologicznie - The Last of Us na PS3 rozeszło się w większej ilości egzemplarzy niż do konsumentów trafiło samych konsol PS4. Czyli podążając twoją "logiką" to nie będzie skok na kasę, bo gra nie ma szans sprzedać się w porównywalnej ilości - analogicznie z portem PC GTA V, który wg. ciebie ma nie być skokiem na kasę. Pewnie też nie widzisz śmiesznej hipokryzji w tym co piszesz (i którą Dared00 przewidział kilka postów wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 12:24, Diabolicus napisał:

To może ty zacznij rozumieć co się do ciebie pisze. ;) Może wytłumaczę łopatologicznie
- The Last of Us na PS3 rozeszło się w większej ilości egzemplarzy niż do konsumentów
trafiło samych konsol PS4. Czyli podążając twoją "logiką" to nie będzie skok na kasę,
bo gra nie ma szans sprzedać się w porównywalnej ilości - analogicznie z portem PC GTA
V, który wg. ciebie ma nie być skokiem na kasę. Pewnie też nie widzisz śmiesznej hipokryzji
w tym co piszesz (i którą Dared00 przewidział kilka postów wyżej).

Ale ja nadal nie rozumiem co ma piernik do wiatraka skoro ograniczona sprzedaż PC''towej wersji nie jest ograniczona ilością sprzedanego sprzętu tylko czymś zupełnie innym... Radzę ci poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem bo kuleje to u ciebie i pokazujesz to nie pierwszy raz... Próbujesz się wymądrzać ale ci nie wychodzi bo pleciesz głupoty nie związane z tematem, próbujesz wmówić mi temat którego nie poruszałem... Sprzedaż na PS 4 zremasterowanej wersji to skok na kasę bo się jej nie da spiracić i każdy kto będzie chciał zagrać musi KUPIĆ a na PC no sorry nie zarobią sobie bo jeśli ludzie którzy mają konsolową wersję a będą chcieli zagrać na modach najzwyczajniej pobiorą, kupią Ci którzy nie mają w ogóle tej gry zapewne (jakiś % konsolowych użytkowników gry pewnie też zakupi)... Teraz rozumiesz czy nadal nie? Bo bardziej łopatologicznie się nie da wytłumaczyć o co mi chodzi... Po za tym temat był o remasterach edycji a nie o tym jaka gra gdzie się lepiej sprzeda prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 12:39, Eternal101 napisał:

Ale ja nadal nie rozumiem co ma piernik do wiatraka skoro ograniczona sprzedaż PC''towej
wersji nie jest ograniczona ilością sprzedanego sprzętu tylko czymś zupełnie innym...


Boże, widzisz a nie grzmisz. Kompletnie nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Uważasz, że wersja PC sprzeda się w ilości nieporównywalnej do wersji konsolowych (powód dla którego tak ma być jest nieistotny) - port TLoU na PS4 też nie sprzeda się w takiej ilości jak oryginał na PS3. Ale nie, bo kąsole złe, taki port to przecież skok na kasę, GTA V od dobrych, uczciwych panów z R* to co innego, przecież na PC nie zarobio a graczom się należy!

Jeśli nie rozumiesz gdzie tu u ciebie hipokryzja to zawołaj kogoś żeby ci to możliwe prosto wytłumaczył. Do tego czasu - do usłyszenia.

Dnia 11.04.2014 o 12:39, Eternal101 napisał:

Sprzedaż na PS 4 zremasterowanej
wersji to skok na kasę bo się jej nie da spiracić


L O L

Dobra, wystarczy już mi twoich mądrości na ten tydzień, bo mózg zaczyna parować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 12:59, Diabolicus napisał:

Boże, widzisz a nie grzmisz. Kompletnie nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Uważasz,
że wersja PC sprzeda się w ilości nieporównywalnej do wersji konsolowych (powód dla którego
tak ma być jest nieistotny) - port TLoU na PS4 też nie sprzeda się w takiej ilości jak
oryginał na PS3. Ale nie, bo kąsole złe, taki port to przecież skok na kasę, GTA V od
dobrych, uczciwych panów z R* to co innego, przecież na PC nie zarobio a graczom się
należy!

Faktycznie "Boże widzisz a nie grzmisz" takie bzdury jak ty wypisujesz to się w pale nie mieszczą, nie da sie bardziej łopatologicznie ci wytłumaczyć po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego co się do ciebie piszę... Gdzie ja napisałem że konsole są złe? Ty naprawdę jesteś ignorantem i do tego arogantem... Sorry do henrara ci brakuje sporo wiec skończ go naśladować bo nieudolnie ci to wychodzi... Zobacz sobie jaka jest różnica sprzedanych egzemplarzy TR Definitive edition z PS 4 do tej z PS 3 a potem porównaj GTA IV PC vs konsole sorry ale różnica jest większa na niekorzyść blaszaków... Jak dalej nie rozumiesz to już twój problem nie mój... -.-

Dnia 11.04.2014 o 12:59, Diabolicus napisał:

Jeśli nie rozumiesz gdzie tu u ciebie hipokryzja to zawołaj kogoś żeby ci to możliwe
prosto wytłumaczył. Do tego czasu - do usłyszenia.

No hipokryzje to ty siejesz co najwyżej bo u siebie jej nie widzę a jeśli nie rozumiesz to poproś polonistę może ci to jakoś objaśni co napisałem w sposób który zrozumiesz ;>.

Dnia 11.04.2014 o 12:59, Diabolicus napisał:

> Sprzedaż na PS 4 zremasterowanej
> wersji to skok na kasę bo się jej nie da spiracić
L O L

No taka prawda a może nie, sprzedaż GTA IV PC konta konsole pokazuje jasno...

Dnia 11.04.2014 o 12:59, Diabolicus napisał:

Dobra, wystarczy już mi twoich mądrości na ten tydzień, bo mózg zaczyna parować.

Mi też i nie zamierzam dalej się bawić w tłumaczenie bo ty albo nie rozumiesz faktycznie co się do ciebie piszę albo po prostu nie chcesz zrozumieć... Stawiam na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś może, że w każdym wątku racji nie mają wszyscy, którzy mają inne zdanie od Ciebie?
... myślę, że to powinno wyjaśnić parę przyczyn ciągłych sprzeczek, kiedy bierzesz udział w dyskusji.

Co zaś tyczy się samej gry - liczę na możliwie najwyższą sprzedaż wersji na PS4. Nie dlatego, że liczę na umocnienie się trendu, ale dlatego, że Naughty Dog na te pieniądze zwyczajnie zasługuje, nawet jeśli kolejne gry będą powstawały już bez udziału Amy Hennig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 14:02, ww3pl napisał:

Zauważyłeś może, że w każdym wątku racji nie mają wszyscy, którzy mają inne zdanie
od Ciebie?
... myślę, że to powinno wyjaśnić parę przyczyn ciągłych sprzeczek, kiedy bierzesz udział
w dyskusji.

A czy ja piszę że wszyscy nie mają racji, ale diabolicus pisze bzdury nie związane nawet z tematem i zupełnie o czymś innym ;<. Do tego wciska mi w usta słowa które nigdy nie padły w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować