• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mrozu3

Aktywacja cyfrowa Far Cry 2

Pytanie

Cześć, Dzieńdobry. Mam problem dotyczący gry Far Cry 2 którą zakupiłem dziś ( 15 kwietnia ) dystrybucją cyfrową. Zamówiłem, zapłaciłem wszystko dobrze. Przyszedł mi e-mail z linkiem do pobrania produktu (gry) i numerem seryjnym. Klikając w link przenosi mnie na digitaldwnld.gram.pl i każe się zalogować, no i wpisuję użytkownika i hasło, klikam zaloguj się i nic się nie dzieje. Strona się ładuje, żaden plik do pobrania się nie wyświetla i nie wiem co zrobić :(. Klucz mam ale nie mam go gdzie wpisać, także jeśli ktoś wie o co chodzi lub ma jakąś radę to proszę o pomoc..

PS: Pierwszy raz jestem na forum więc jeśli napisałem to w złym dziale to przepraszam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.04.2014 o 23:25, Narmo napisał:

Far Cry 2 jest grą Ubisoftu, więc może da się klucz wprowadzić w ich aplikacji, którą
jest uPlay?


Nope. Próbowałem na uPlay, Steam i nic. Wszędzie wyskakuje "kod jest nieprawidłowy" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłeś grę na gramie ? Nawet jeśli nie, to nie ma innej możliwości, jak rejestracja gry na Uplay. To gra Ubisoftu. Wprowadź poprawnie klucz i zarejestruj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2014 o 02:45, vegost napisał:

Kupiłeś grę na gramie ? Nawet jeśli nie, to nie ma innej możliwości, jak rejestracja
gry na Uplay. To gra Ubisoftu. Wprowadź poprawnie klucz i zarejestruj grę.


Kupiłem na gramie.Dostałem kod który powinien znajdować się z tyłu na opakowaniu (gdybym kupił grę w pudełku )i pliki gry które normalnie instaluje się z płyty. Kod mam, nie mam plików gry ponieważ nie wiem czemu nie mogę ich pobrać z linku który dostałem od gram.pl po zakupieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2014 o 08:27, kamilns3 napisał:

Kupiłem na gramie.Dostałem kod który powinien znajdować się z tyłu na opakowaniu (gdybym
kupił grę w pudełku )i pliki gry które normalnie instaluje się z płyty. Kod mam, nie
mam plików gry ponieważ nie wiem czemu nie mogę ich pobrać z linku który dostałem od
gram.pl po zakupieniu.


Ale kupiłeś wersję cyfrową, twoim zadaniem jest wpisać klucz w aplikacji Uplay na założonym wcześniej tam koncie. Grę będziesz mógł ściągnąć z Uplay. Nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2014 o 13:08, vegost napisał:

Ale kupiłeś wersję cyfrową, twoim zadaniem jest wpisać klucz w aplikacji Uplay na założonym
wcześniej tam koncie. Grę będziesz mógł ściągnąć z Uplay. Nie ma innej możliwości.


Nie podawaj błędnych informacji. W przypadku Far Cry 2 jak wół jest napisane na stronie produktu: "W ramach zakupu produktu "Far Cry 2 - wersja cyfrowa" otrzymasz link do pobrania pliku z grą oraz klucz do gry."
Gdyby potrzeby był Uplay to byłoby to napisane a nie jest.

@ kamilns3

Jeśli masz problem z pobraniem gry napisz w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93134&u=3
albo napisz maila do działu obsługi klienta.
Oni Ci na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2014 o 14:39, Phobos_s napisał:

Nie podawaj błędnych informacji. W przypadku Far Cry 2 jak wół jest napisane na stronie
produktu: "W ramach zakupu produktu "Far Cry 2 - wersja cyfrowa" otrzymasz link do
pobrania pliku z grą oraz klucz do gry."

Gdyby potrzeby był Uplay to byłoby to napisane a nie jest.

To nie jest błędna informacja. Skoro ma klucz, to i ma możliwość jego wpisania. Nie wiem skąd będzie pobierał pliki z gry, jak nie z oficjalnych serwerów ubisoftu. Poza tym, można łączyć gry z różnymi kontami w platformach cyfrowych. Origin, Steam czy Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2014 o 15:30, vegost napisał:

To nie jest błędna informacja. Skoro ma klucz, to i ma możliwość jego wpisania. Nie wiem
skąd będzie pobierał pliki z gry, jak nie z oficjalnych serwerów ubisoftu. Poza tym,
można łączyć gry z różnymi kontami w platformach cyfrowych. Origin, Steam czy Uplay.


Echh... Serio? Tak trudno wejść na stronę produktu i przeczytać co tam jest napisane?
Nie każdy klucz do gry Ubi możesz przypisać do konta Uplay tak samo jak nie każdy klucz z pudełka od EA przypiszesz do konta Origin.

Wejdź z łaski swojej tutaj i zobacz co jest napisane przy "Format nośnika"
http://sklep.gram.pl/digi/far-cry-2-wersja-cyfrowa.shtml
http://sklep.gram.pl/digi/far-cry-3-wersja-cyfrowa.shtml

Ułatwię Ci: FC2 - klucz cyfrowy + plik; FC3 - klucz Uplay
Widzisz różnicę?

Więc podajesz błędną informację.
Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować