Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA Online - Rockstar zatwierdziło 10 nowych misji

48 postów w tym temacie

Wiem że jęcze i mam to gdzieś ale to co robi Rockstar jest po prostu bezczelne... Inna firma jak nie chce wypuścić swojej gry to po prostu mówi a oni mają w dupie za przeproszeniem graczy PC''towych... Już nie obchodzi mnie czy wyjdzie czy nie ale sama informacja podana przez Rockstar, ale nie po co przecież ileś miliardów graczy PC''towych trzeba traktować jak powietrze -.-. Niech potem nie płaczą gdy wydadzą grę na PC''ty że gracze im się odwdzięczyli piracąc grę ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... niech jeszcze dłużej zwlekają z wydaniem wersji na PC, a potem niech oczekują wysokich słupków sprzedaży, gdy hype już całkowicie spadnie do zera. Mistrzowie marketingu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 12:35, Eternal101 napisał:

Wiem że jęcze i mam to gdzieś ale to co robi Rockstar jest po prostu bezczelne... /.../ Już nie obchodzi mnie czy wyjdzie czy nie


Ale o czym ty mówisz, przecież ten news odnosi się do wersji konsolowej, nie ma tam ani słowa, ani żadnej aluzji do potencjalnej wersji PC. I tak bardzo cię nie obchodzi czy ona wyjdzie, że już kolejny raz pod newsem o tej grze uprawiasz "port begging"? :D

Dnia 18.04.2014 o 12:35, Eternal101 napisał:

przecież ileś miliardów graczy PC''towych trzeba traktować
jak powietrze -.-.


HAHAHAHAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 12:48, Diabolicus napisał:

Ale o czym ty mówisz, przecież ten news odnosi się do wersji konsolowej, nie ma tam ani
słowa, ani żadnej aluzji do potencjalnej wersji PC. I tak bardzo cię nie obchodzi czy
ona wyjdzie, że już kolejny raz pod newsem o tej grze uprawiasz "port begging"? :D

Ej mam pytanie ty nie rozumiesz co jest napisane? Radzę ci cofnąć się do podstawówki i poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem bo widać że to jest u ciebie na tak niskim poziomie że aż szkoda słów a za każdym razem wpieprzasz się ze swoimi wątpliwej jakości "mądrościami"... Widzę że jestem jednym z tych tzw Hater''ów co musza hate''ować na każdym kroku...

Dnia 18.04.2014 o 12:48, Diabolicus napisał:

HAHAHAHAHA.

No odpowiedź "godna" normalnie.... Prawda boli że PC''towców jest więcej od konsolowców ;>, komputer ma każdy dosłownie każdy i każdy w JAKĄŚ grę sobie pogra nawet pinball windowsowski ;>, to też gra widać ze guzik wiesz ;>, a konsol nie ma każdy bo sorry ale na naszej planecie żyje 6 miliardów a nie około 20mln ludzi bo tyle sprzedano łącznie PS 4 i Xone ;>. Więc błagam cię nie ośmieszaj się, wystarczający pokaz dałeś pisząć "od kiedy grafika jest kwestią gustu " albo "od kiedy muzyka jest kwestią gustu" pod recenzją D3 dając pokaz niczym uzytkownik alphalyr na GoL''u... Może ty i on to ta sama osoba? Bo identyczne brednie piszecie ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 12:35, Eternal101 napisał:

Wiem że jęcze i mam to gdzieś ale to co robi Rockstar jest po prostu bezczelne... Inna
firma jak nie chce wypuścić swojej gry to po prostu mówi a oni mają w dupie za przeproszeniem
graczy PC''towych... Już nie obchodzi mnie czy wyjdzie czy nie ale sama informacja podana
przez Rockstar, ale nie po co przecież ileś miliardów graczy PC''towych trzeba traktować
jak powietrze -.-. Niech potem nie płaczą gdy wydadzą grę na PC''ty że gracze im się
odwdzięczyli piracąc grę ;>.


Coraz bardziej obawiam się, że możemy jednak tej gry na PC nie ujrzeć, co wydaję mi się aż nieprawdopodobne...
Ktoś ostatnio pisał, że podobno R* ma umowę z Sony i Microsoftem, która dotyczy klauzuli wydania tylko na konsole i która podobno ma się niedługo skończyć.

Z drugiej strony, historia GTA V na PC ciągnie się już tak długo, multi dopracowują tak długo, że nie wiem jak to by teraz było z pecetami.

Liczę jednak, że w końcu zapowiedzą i dądzą się w pełni cieszyć tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

Ej mam pytanie ty nie rozumiesz co jest napisane? Radzę ci cofnąć się do podstawówki
i poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem bo widać że to jest u ciebie na tak niskim poziomie
że aż szkoda słów a za każdym razem wpieprzasz się ze swoimi wątpliwej jakości "mądrościami"...
Widzę że jestem jednym z tych tzw Hater''ów co musza hate''ować na każdym kroku...


Co tam jest napisane? Kolejne twoje jojczenie na temat braku wersji PC pod newsem nic nie mającym z nią wspólnego, ot co. Po raz kolejny się pytam - skoro napisałeś, że już cię nie obchodzi czy ona wyjdzie, po co płaczesz nad jej losem pod kolejnym newsem (z nią zresztą nie związanym)?

Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

No odpowiedź "godna" normalnie.... Prawda boli że PC''towców jest więcej od konsolowców
;>


Tak, graczy pecetowych (a już na pewno tych czekających na GTA V) z pewnością są "miliardy". xD Ale skoro nie wiesz nawet ile wynosi populacja planety rozumiem jak taka bzdura może u ciebie przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

Ej mam pytanie ty nie rozumiesz co jest napisane? Radzę ci cofnąć się do podstawówki
i poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem bo widać że to jest u ciebie na tak niskim poziomie
że aż szkoda słów a za każdym razem wpieprzasz się ze swoimi wątpliwej jakości "mądrościami"...
Widzę że jestem jednym z tych tzw Hater''ów co musza hate''ować na każdym kroku...


Nie podoba mi się Twój ton wobec kolegi, jakim prawem obrażasz go? Mam dosyć Twojego tratowania ludzi, którzy mają odmienne zdanie od Twojego, to nie pierwsze Twoje łamanie regulaminu itp dlatego Degrad -3 jeśli w dalszym ciągu Twoje posty będą tego typu dostaniesz przerwę od forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 13:43, Isildur napisał:

Nie podoba mi się Twój ton wobec kolegi, jakim prawem obrażasz go? Mam dosyć Twojego
tratowania ludzi, którzy mają odmienne zdanie od Twojego, to nie pierwsze Twoje łamanie
regulaminu itp dlatego Degrad -3 jeśli w dalszym ciągu Twoje posty będą tego typu
dostaniesz przerwę od forum...

Super widzę że on mnie może obrażać ale ja jemu nie moge napisać nic... I jeszcze degrad dostaje. Aha i mogę wiedzieć jaki pkt regulaminu łamię? Będę wdzieczny że aż -3 dostałem zamiast tylko upomnienia albo -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 13:48, Eternal101 napisał:

Super widzę że on mnie może obrażać ale ja jemu nie moge napisać nic... I jeszcze degrad
dostaje. Aha i mogę wiedzieć jaki pkt regulaminu łamię? Będę wdzieczny że aż -3 dostałem
zamiast tylko upomnienia albo -1.


Jak ktoś nie ma logicznego powodu to się nie wytłumaczy, więc nie liczłbym na to.
Sam prowadzę serwis i szczerze, moderacja jest tutaj tragiczna.

Też dostanę jakiś degrad czy ban za wyrażenie własnej opinii, bo nikomu nie ubliżyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:04, Barnette napisał:

Jak ktoś nie ma logicznego powodu to się nie wytłumaczy, więc nie liczłbym na to.
Sam prowadzę serwis i szczerze, moderacja jest tutaj tragiczna.
Też dostanę jakiś degrad czy ban za wyrażenie własnej opinii, bo nikomu nie ubliżyłem?

Tutaj to chociaż moderatorzy coś robią, za to na GoL''u jest tak że kto ma wyższy ranking to ma większe uprawnienia i może Cię wyzywać ale ty takiej osobie jak masz niższy to nic nie możesz bo od razu degrad albo najlepiej ban... Ale ten degrad w tej chwili jest nie sprawiedliwy i chciałbym wyjaśnienia od Isildura dlaczego dał aż -3... Czy wyrażanie własnej opinii jest zabronione? Oraz czy faktycznie tak Diabolicusa obraziłem... Przecież nie wyzwałem go, napisałem tylko że powinien poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, po kolejne jak można wiedzieć po piśmie jakim tonem to pisałem? No ludzie błagam. EoT. Pewnie znów dostane degrada bo kwestionuje decyzję moda i jeszcze spamie w tym wątku, ale dzięki że stanałeś po mojej stronie ;>. Napisałem w kąciku zdegradowanych może tam mi odpowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba ludzi posiadających PC=/=liczba ludzi grających na PC=/=Liczba osób mających komputer wystarczająco potężny na GTA.

Kolejna sprawa - 20 milionów użytkowników PS4/Xbox One to pewniejsza baza kupujących niż te x-set milionów ludzi posiadających PC. Multiplatformy praktycznie zawsze sprzedają się na konsolach lepiej niż na PC i to w dodatku najczęściej w PEŁNEJ cenie a nie na promocjach po 5 euro (==większy zysk dla wydawcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze komentarze kompletnie nie związane z newsem, natomiast z bólem dupy jak najbardziej związane. Będzie na blaszaki to, będzie, nie będzie to nie będzie - świat się nie zawali, a R* to nie pierwsza firma, która zwleka z ogłoszeniem zapowiedzi portu. Podobnie robił np. Blizz jeśli idzie o zapowiedź wersji konsolowych Diablo 3, tyle że jakoś sobie nie przypominam wtedy aż tak komicznego żebractwa forumowych "eternali" :) Na ten temat tyle - więcej nie ma co pisać, bo te dwa pierwsze komenty to już tak żałosny poziom, że może nie kopmy leżącego :)

Co do newsa - community GTA Online płodne jak zawsze, wystarczyło dać edytor i mnóstwo ludzi przy tym dłubie :). Dla mnie jednak multi GTA nadal jest "takie se" (w odróżnieniu od genialnego singla). Wyjdzie w końcu wielokrotnie już przekładany patch z napadami na banki, to wtedy się zainteresuje, bo to dopiero będzie zabawa :) Nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:26, Henrar napisał:

Liczba ludzi posiadających PC=/=liczba ludzi grających na PC=/=Liczba osób mających komputer
wystarczająco potężny na GTA.

Kolejna sprawa - 20 milionów użytkowników PS4/Xbox One to pewniejsza baza kupujących
niż te x-set milionów ludzi posiadających PC. Multiplatformy praktycznie zawsze sprzedają
się na konsolach lepiej niż na PC i to w dodatku najczęściej w PEŁNEJ cenie a nie na
promocjach po 5 euro (==większy zysk dla wydawcy).

Gdyby wydawali gry tak jak inne firmy nie mieliby tak mocnej rozbieżności w sprzedazy między PC a konsolami, bo gdy jest tak duża przerwa między wydanymi wersjami to oczywiste że ludzie się w końcu złamią i kupią tą wersję która jest już w sklepach. A najbardziej mnie irytuje ich opieszałość by w ogóle cokolwiek powiedzieć o tej grze, może zapowiedza razem z DLC i wtedy wydadzą na PC, nie wiem po prostu nie wiem już w tej chwili.

Lordpilot Tylko że w przypadku Blizza, mówili o tych wersjach cokolwiek a Rockstar milcz i ani "tak" ani "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dwa pierwsze komentarze kompletnie nie związane z newsem, natomiast z bólem dupy jak
> najbardziej związane.

Gdzie ty człowieczku widzisz ból tylnej części ciała w moim komentarzu? Proszę kogoś, o coś? Albo jak ty to nazywasz "żebrzę"? Nie. Smarkam na R* i te ich GTA V. Niech nawet i jeszcze rok czekają z wydaniem na PC, żeby potem konsolowy beton mógł wytykać niską sprzedaż na tej platformie. Dynda mi to wszystko :)

> więcej nie ma co pisać, bo te dwa pierwsze komenty to już tak żałosny
> poziom, że może nie kopmy leżącego :)

Heh. Za malutki jesteś, żeby mnie sprowokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Smarkam na R* i te ich GTA V.

^^ Jasne :) Tak "smarkasz", że aż musiałeś wejść w newsa i pobawić się w "analityka" :) Cudzysłow celowy, bo te teksty, że niby oczekują "wysokich słupków sprzedaży na PC" to z tylnej części ciała wyssane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona :) proponuję powrót do szkoły, żeby ci wyjaśnili.

Napisałem wyraźnie "a potem niech oczekują wysokich słupków sprzedaży" - czyli w kontekście całego zdania: "niech na to nie liczą, skoro olewają PC i nawet nie przekażą jednej głupiej notki, że taka wersja powstaje". Więc nie wmawiaj mi, że powiedziałem, że R* OCZEKUJE takiej sprzedaży. Wiem, że to może być dla ciebie zbyt dużo - rozumieć jedno zdanie wielokrotnie złożone, ale postaraj się :)

> ^^ Jasne :) Tak "smarkasz", że aż musiałeś wejść w newsa i pobawić się w "analityka" :)

Gdzież bym śmiał zabierać ci chleb i próbować analizować cokolwiek! Przecież wszyscy wiemy, że jesteś w tym najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Widzę, że argumentów brak, to zaczynają się wycieczki osobiste. Na tym więc zakończmy. Dla mnie EOT, tym bardziej, że twoje posty to czysty spam, nie związany w ogóle z tematem newsa. Ciesz się, że moderator pobłażliwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 17:41, Lordpilot napisał:

Widzę, że argumentów brak, to zaczynają się wycieczki osobiste. Na tym więc zakończmy.
Dla mnie EOT, tym bardziej, że twoje posty to czysty spam, nie związany w ogóle z tematem
newsa. Ciesz się, że moderator pobłażliwy :).

Najzabawniejsze jest to, że obie strony takie osobiste wycieczki przeprowadziło, więc nie wiem, dlaczego się tak obruszyłeś z tego powodu;).

Osobiście czekam na zatwierdzenie wersji PC, takie newsy są raczej nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

No odpowiedź "godna" normalnie.... Prawda boli że PC''towców jest więcej od konsolowców

Dlaczego mialoby by mnie to bolec? To Ciebie boli, ze Rockstar olewa PCtowcow. Ale wiekszosc raczej to rozumie. Ja tez bym wolal sprzedac 11 milionow gry za 60dol niz 2-3mln z czego niewiadomo ile w przecenie za 11 Dol ;D. Sami przedstawiciele Rockstara mowia, ze tworza gry tam gdzie jest zapotrzebowanie - najwyrazniej zapotrzebowania tak duzego na wersje PC nie ma :D. Z drugiej strony, tak sie wlasnie tworzy popyt. Czysta psychologia, na ktora lapia sie ludziki.

Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

;>, komputer ma każdy dosłownie każdy i każdy w JAKĄŚ grę sobie pogra nawet pinball windowsowski ;>,

Niektorym ten pinball w zupelnosci wystarczy, a niektorzy graja tylko w tytuly f2p na Fejsie. A jeszcze innym w ogole nie chce sie grac na kompie albo wykorzystaja komputer TYLKO do pracy. Konsola, z racji swojej specjalizacji, sluzy do grania i kupno konsoli bez zamiaru grania jest kretynstwem.

Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

ale na naszej planecie żyje 6 miliardów

Populacja Ziemi przekroczyla 7miliardow albo pod koniec 2011, albo na poczatku 2012 (rozne zrodla podaja inaczej). Ale swoim stwierdzeniem udowadniasz jak naprawde BARDZO malo o swiecie wiesz (i ile osob ma w ogole dostep do elektrycznosci albo czystej wody), zeby mi sie chcialo udowadniac w jakim ogromnym bledzie jestes twierdzac, ze tych graczy jest kilka miliardow.

Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

a nie około 20mln ludzi bo tyle sprzedano łącznie PS 4 i Xone ;>.

Te konsole nie sa nawet od roku na rynku. Z czym w ogole do ludzi ;D? Zreszta, kolejna Twoja niewiedza wychodzi na jaw. Konsol, ostroznie zakladajac, sprzedalo sie jakies 11.7mln. A i tak wiekszosc uwaza to za naprawde spory sukces.

Dnia 18.04.2014 o 13:30, Eternal101 napisał:

Bo identyczne brednie piszecie ;>.

Przyganial kociol garnkowi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować