Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Beast - wspólne dzieło Sony Japan i From Software? Zobacz screeny!

75 postów w tym temacie

Taa Pikusp, dopiero niedawno pisałeś że nie będzie soulsów na PS4 :D:D hahaha

I nie, sony nie musiało 'pomachać zielonymi' marka Demon''s Souls należy do nich. Mogą sobie teraz robić gry w tym uniwersum.

Osobiście nie mogę się doczekać, w końcu ręka Miyazakiego powrót do na prawdę mrocznych soulsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 12:39, kevciu napisał:

Taa Pikusp, dopiero niedawno pisałeś że nie będzie soulsów na PS4 :D:D hahaha

O widzę z GoL''a towarzycho sie zlatuję, tutaj mam nadzieję długo nie zagościsz ;). I jak się do mnie zwracasz to po nicku który tutaj mam a nie jakiś wymyślony ;). I powiedz mi jeszcze gdzie w newsie jest mowa że to będzie Demon's Souls bo z tego co jest napisane jest to nowe uniwersum i gra PODOBNA do soulsów. Dziękuje za uwagę.

Dnia 05.05.2014 o 12:39, kevciu napisał:

I nie, sony nie musiało ''pomachać zielonymi'' marka Demon''s Souls należy do nich. Mogą
sobie teraz robić gry w tym uniwersum.

A czy to jest marka Souls, czytaj to co napisałeś zanim wyślesz... I czytaj newsa... Oraz to co ja piszę bo o Demon's Souls nie piszemy tutaj tylko o Projec Beast i Dark Souls

Dnia 05.05.2014 o 12:39, kevciu napisał:

Osobiście nie mogę się doczekać, w końcu ręka Miyazakiego powrót do na prawdę mrocznych
soulsów.

A DS 1 i 2 nie były mroczne? No litości... Tak z ciekawości się spytam alpha_lyr czy Ogame_fan?

I po jednym poście EoT nie mam zamiaru się z żadnym użytkownikiem GoL'a kłócić.


Reffan Dobre, dobre :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 12:04, Martius0 napisał:

Demons Souls i prawdopodobnie ta gra (o ile plotki się sprawdzą) są exami bo Sony wyłożyło
kasę i ich studio pomagało From Software. Z jakiego powodu obecny właściciel studia miałby
nagle ograniczyć markę do jednej platformy?

To proste: wystarczy odpowiednia ilość dolarów.
Anyway, marka Dark Souls należy do właściciela From Software. Marka Demon Souls należy do Sony.

Marka "Souls" jako taka nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest marka Souls, czytaj to co napisałeś zanim wyślesz...

Nie, to jest nowy gothic. A to że screeny, przecieki i oficjalne informacje mówią że gra będzie należeć do marki souls to po prostu ściema.

Projec Beast

1. Project Beast jest tylko tytułem roboczym, co jest tam bardzo jasno zaznaczone
2. To że gra będzie wywodzić się z marki którą sony kupiło, nie musi oznaczać tego samego tytułu lub nawet członu

Prawda jest taka że płakałeś na golu że sony nie wyda nic soulsowego, a teraz żal dupę ściska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 11:31, Eternal101 napisał:

Jak zwykle, i właśnie tego się obawiam po sprzedaży marki DS Japońcom ;/.

Ta, bo wcześniej należała do rodowitych Francuzów i Belgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 15:39, kevciu napisał:

Nie, to jest nowy gothic. A to że screeny, przecieki i oficjalne informacje mówią że
gra będzie należeć do marki souls to po prostu ściema.

Oficjalne źródła? Podaj te "źródła" bo póki co takowych nie ma... Widzę że z GoL''a przyszedłeś tutaj i robisz znowu to samo co tam... Kimkolwiek jesteś...

Dnia 05.05.2014 o 15:39, kevciu napisał:

1. Project Beast jest tylko tytułem roboczym, co jest tam bardzo jasno zaznaczone

Czyżby zatem PS4 doczekało się swojego exclusive''a na wzór "Soulsów", to nie jest to samo co "Będzie nowym Demon''s Souls.. Więc przestań ciemnotę wciskać

Dnia 05.05.2014 o 15:39, kevciu napisał:

2. To że gra będzie wywodzić się z marki którą sony kupiło, nie musi oznaczać tego samego
tytułu lub nawet członu

Omg człowieku czytać co jest napisane w newsie zamiast siać hate w temacie o którym jak widać bladego pojęcie nie masz... (A to niby ja nie mam pojęcia) -.-. To tak jakbyś nazwał Deep Down że będzie nowym soulsem bo przecież gra wygląda podobnie... Będzie to gram inna niż soulsy. Deal with it.

Dnia 05.05.2014 o 15:39, kevciu napisał:

Prawda jest taka że płakałeś na golu że sony nie wyda nic soulsowego, a teraz żal dupę
ściska :D

Hahaha, dobre dobre, gdzie ja niby płakałem skończ ściemniać człowieku tutaj... Żal mi dupe ściska? Nie za bardzo bo ta gra z soulsami ma tyle wspólnego co to że robi ją we współudziale z SCE Japan Studio, From Software ;). Widzę że nawet nie przyznasz się kim jesteś czyli stawiam na alpha_lyrka, któremu "Blizzard sie kończy" << cytat z GoL'a nie wymyślam sobie, a i jeszcze sie tak z ciekawości spytam, czyżbyś od Soula dostał bana na GoL'u że przyszedłeś tutaj i tutaj siejesz ferment? EoT.

Dared00 Ale sprzedaje innemu developerowi, wiesz jedni Japończycy wydadzą grę na różne platformy inni nie, o to mi mniej więcej chodziło, jak będzie tutaj przekonamy się jeśli Soulsy w ogóle zostaną zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś nazwał Deep Down że będzie nowym soulsem bo przecież gra wygląda podobnie... Będzie to gram inna niż soulsy. Deal with it.

Hahahaha, tak będziemy jeździć traktorem i kosić zboże jak na eksach z peceta. :D
Nie wiem czy Ty ślepy jesteś albo nie widziałeś Demons Souls na oczy, ale to co jest na screenach (chociażby mgła) wygląda jak kolejna gra z serii souls. Nawet modele zombie i charakterystycznych strojów wyglądają jak te z Demon's Souls.

Żal mi dupe ściska? Nie za bardzo bo ta gra z soulsami ma tyle wspólnego co to że robi ją we współudziale z SCE Japan Studio, From Software ;)

Nie wcale, więcej ma wspólnego z czym? Na co Ci wyląda ta gra w takim razie? Bo pieprzysz jak potłuczony.

Proszę cytat z lutego ''PS4 Exclusive “Souls” Game: “Worth the Wait. Where There is Smoke, There is Fire” – Sony Dev'' Link: http://www.dualshockers.com/2014/02/28/ps4-exclusive-souls-game-worth-the-wait-where-there-is-smoke-there-is-fire-sony-dev/

Było pisane kilkakrotnie że Miyazaki i SCE Japan robią razem nowe soulsy. Mogą się nazywać Project Beast mogą równie dobrze Twoja Stara Nie Ma Kolan THE GAME, gra (co pokazują screeny) to kolejne soulsy.

Teraz idź wytrzeć łzy. I nie pisz eot gimbusie skoro nie wiesz co to znaczy.

Czyżby zatem PS4 doczekało się swojego exclusive'a na wzór "Soulsów", to nie jest to samo co "Będzie nowym Demon's Souls.. Więc przestań ciemnotę wciskać

Aha to według Twoich potłuczonych teorii Dark Souls to tez są 'na wzór'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:07, Eternal101 napisał:

Dared00 Ale sprzedaje innemu developerowi

Nie mogę nigdzie znaleźć słowa o tym, że From Software sprzedało markę Dark Souls jakiemukolwiek innemu developerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:20, kevciu napisał:

Hahahaha, tak będziemy jeździć traktorem i kosić zboże jak na eksach z peceta. :D
Nie wiem czy Ty ślepy jesteś albo nie widziałeś Demons Souls na oczy, ale to co jest
na screenach (chociażby mgła) wygląda jak kolejna gra z serii souls. Nawet modele zombie
i charakterystycznych strojów wyglądają jak te z Demon''s Souls.

Aha czyli jak modele zombie z np nowej gry Techlandu będą wyglądać identycznie jak te z The Walking Dead to znaczy że tworza nowego TWD? Kolejny argument rodem z chmurki normalnie...

Dnia 05.05.2014 o 16:20, kevciu napisał:

Nie wcale, więcej ma wspólnego z czym? Na co Ci wyląda ta gra w takim razie? Bo pieprzysz
jak potłuczony.

To że wygląda jak Demon''s Souls nie znaczy że nim bedzie, zrozum to i skończ siać ferment...

Dnia 05.05.2014 o 16:20, kevciu napisał:

Proszę cytat z lutego ''PS4 Exclusive “Souls” Game: “Worth the Wait.
Where There is Smoke, There is Fire” – Sony Dev'' Link: http://www.dualshockers.com/2014/02/28/ps4-exclusive-souls-game-worth-the-wait-where-there-is-smoke-there-is-fire-sony-dev/

A gdzieś jest nawiązanie do Project Beast bo nie widzę no sorry ale znów argument zmieciony...

Dnia 05.05.2014 o 16:20, kevciu napisał:

Było pisane kilkakrotnie że Miyazaki i SCE Japan robią razem nowe soulsy. Mogą się nazywać
Project Beast mogą równie dobrze Twoja Stara Nie Ma Kolan THE GAME, gra (co pokazują
screeny) to kolejne soulsy.

Tja, było napisane że SCE japan i From Software pracują nad jakimś projektem, nigdzie nie było napisane że będzie to nowy Demon''s Souls...

Dnia 05.05.2014 o 16:20, kevciu napisał:

Teraz idź wytrzeć łzy. I nie pisz eot gimbusie skoro nie wiesz co to znaczy.

Oh już wiem że ogame_fan nas odwiedził, no tutaj sobie tak admini nie pozwolą żebyś tak pozwalał jak na GoL''u i mam nadzieję żę za ten tekst z gimbusem dostajesz reprymende albo najlepiej wylecisz stąd z hukiem, bo nic o mnie nie wiesz a śmiesz mnie nazywać gimbusem? To nie ja na forum GoL''a bluzgam każdego jak leci za to że wolę inną platformę i gry na inną platformę niż platforma Sony tak jak ty to wiele razy robiłeś... I pisze to bo jestem na 100% pewny że mam do czynienia z ogame_fan z Gry Online proste... I piszę EoT bo próbuję zakończyć z tobą tą bezcelową dyskusję ale widać Ty dalej będziesz swoje farmazony plótł ;(.
>Aha to według Twoich potłuczonych teorii Dark Souls to tez są 'na wzór'?
Ale my przecież rozmawiamy o Project Beast i Demon's Souls, po co poruszasz temat który póki co nie jest poruszany? Dark Souls już samo w sobie ludzie uwazali za kontynuacje Demon's Soulsa a tutaj jest jasno powiedziane... Poczekamy do E3 przekonamy się i jak chcesz ze mną dyskutować skończ mi ubliżać.


Dared00 W tym newsie nie ma, ale był news nawet na Gramie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:29, Eternal101 napisał:

Dared00 W tym newsie nie ma, ale był news nawet na Gramie o tym.

Znalazłem tylko news o tym, że From Software zostało w całości wykupione przez Kadokawę, ale wątpię żeby o to ci chodziło. Nie palnąłbyś aż takiej gafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:34, Dared00 napisał:

Znalazłem tylko news o tym, że From Software zostało w całości wykupione przez Kadokawę,
ale wątpię żeby o to ci chodziło. Nie palnąłbyś aż takiej gafy.

A to aż taka różnica? Teraz są zależni od nowego właściciela i jaka marka na jaką platformę wyjdzie będzie zależeć od Kadokawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:36, Eternal101 napisał:

A to aż taka różnica?

Tak, jedno to fakt, a drugie bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzam :D Ehh cały GAF, banda hiper-podnieconych dorosłych dzieciaków ;D
Tam już nawet Banderasa dorzucili a pasek zdrowia to "GAF Server" ;)

=============
Apropos Project Beast: zostawcie Eternala z jego mądrościami i obejrzyjcie sobie to:
https://www.youtube.com/watch?v=1M2Y-R18Mo0

Chyba lepiej wyjaśnić się tego nie da;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:38, Dared00 napisał:

Tak, jedno to fakt, a drugie bzdura.

Czy bzdura czy moja racja, przekonamy się gdy zostaną i o ile zostaną zapowiedziane nowe Dark Soulsy, i jakie platformy docelowe zostaną postawione.

kodi24 Oglądałem to dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:29, Eternal101 napisał:

Dared00 W tym newsie nie ma, ale był news nawet na Gramie o tym.


Niby gdzie? News był tylko o tym, że studio zostało przejęte przez nowego wydawcę.

Project Dark okazał się Dark Souls, więc jest pewien precedens - czy to będzie "Beast Souls" czy po prostu Demon''s Souls 2 dowiemy się pewnie na E3. ;) Jeżeli to prawda i jeżeli Sony Japan Studio współpracuje z FS to nie ma co liczyć na wersje na platformy inne niż PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować