Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #91 - Gramsajtowa majówka recenzencka!

16 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Dzisiejsze podsumowanie, mimo iż może wydawać się krótkie niż zazwyczaj, jest szczególne. Głównie to ze względu na sporą ilość recenzji, napisanych przez Gramowiczów przez ostatnie siedem dni. Poza tym raz kolejny mogliście wrócić do przeszłości, a także poznać kim jest syn samego Batmana. Zapraszam do zapoznania się z wynikami Waszej aktywności na gramsajtach!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #91 - Gramsajtowa majówka recenzencka!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że trochę plan mi nie wyszedł, bo chciałem wyniki same wrzucić już wczoraj, a dzisiaj podsumowanie... tylko tak się wziąłem zabrałem ochoczo do powtórek na zaliczenia dzisiejsze, że dopiero kilka minut po północy zorientowałem się, że miałem to zrobić.

Ale oczywiście gratulacje i powodzenia w konkursie na wpis miesiąca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 20:23, Dared00 napisał:

Jak odmienić "Zoso"?


Teoretycznie się nie odmienia, ale...

M: Zoso
D: Zosieła
C: Zosiełowi
B: Zosieła
N: Zosiełem
Msc: Zosiele
W: Zosiełło!

Ogólnie rzecz biorąc, dopuszczalna jest każda odmiana, byle nie ta najbardziej oczywista - "Zoso, Zosa, Zosowi", itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 20:45, Dared00 napisał:

Oke, od dzisiaj jesteś Władysław Zosiełło.


Welp... K, łaj not. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie działa link do wpisu od Zosa (to się odmienia?).

W genitivie pytanie brzmi Kogo? Czego? więc czemu nie? :) I nie o odmianie powinieneś myśleć, a o tym że poprawnie by było "do wpisu Zosa" nie OD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:50, Ichibanboshi-kun napisał:

W genitivie pytanie brzmi Kogo? Czego? więc czemu nie? :) I nie o odmianie powinieneś
myśleć, a o tym że poprawnie by było "do wpisu Zosa" nie OD :D

O odmianie myślę tak po dżentelmeńsku, bo nie chcę drugiego człowieka złą odmianą jego imienia urazić. Reszta to tam pfffffshshffsh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jakby być nazbyt poprawnym to powinienem napisać - theZoSa... ehehe, heh :D

Ale ogólnie ustaliłem sobie, że nicków staram się nie odmieniać i zostawiać w formie takiej, w jakiej są przy przedstawianiu wpisów po raz pierwszy. Dlaczego? Po prostu chodzi o kojarzenie kogoś po nicku. Bo ktoś potem będzie szukał theZoSa, a nie theZoSo. Wyjątkiem od jakiegoś czasu jesteś Ty Bamboszu, bo niekiedy pomijam "-kuna" :D

Desu desu desu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia i nie odmieniając...
Wpis (kogo?) Muradin.
Dać coś (komu?) Muradin.
Spotkałem (kogo?) Muradin.

Coś tu nie gra... desu. :D

@Dared00

Dnia 08.05.2014 o 06:23, Muradin_07 napisał:

imienia


^u^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować