Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ujawnia - Watch Dogs na next-genach bez 1080p

180 postów w tym temacie

Haha, ty naprawdę nie umiesz skończyć. Bardzo, ale to bardzo dorosłe zachowanie. Tyle już pitolenia się tu przewinęło, ale ty nie umiesz tego zrozumieć. To dzieci już na etapie przedszkola to umieją, wstyd.

Dnia 15.05.2014 o 20:17, kodi24 napisał:

Twoje posty powyżej całkiem wiarygodnie odzwierciedlają opisane podejście. Dodatkowo
określiłeś przynależną grupę wiekową, wszystkiego co wyżej jeszcze nie zaznałeś :-)

To skoro jesteś taki dojrzały, to dlaczego ciągniesz tą dyskusje? Przecież to ty zacząłeś te pyskówki z potańcówkami i innym chłamem. Chcesz dowodów? To wróć się na poprzednią stronę, tam masz wszystko.

Dnia 15.05.2014 o 20:17, kodi24 napisał:

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Tak pyskowałem kiedy miałem 12 lat, mogłem co nieco
zapomnieć.

E tam, przesadzasz, czasem zdarza ci się zahaczyć nawet o grupę wiekową 16+, także nie dołuj się tak.

Dnia 15.05.2014 o 20:17, kodi24 napisał:

I bardzo jestem ciekaw co by było, gdybyśmy faktycznie zaczęli prawdziwa rozmowę, cały
czas próbuję, ale widzę że masz pełno w gaciach na samą myśl o porażce po takich napinkach
:-D

Tak, oczywiście, bo każdemu chce się przekopywać 100 stron tematów, grzebać w jakiś starych forach i ekscytować się byle czym. Nie mierz ludzi swoją miarą.

Dnia 15.05.2014 o 20:17, kodi24 napisał:

Przecież ewidentnie ignoruję twoje wycieczki osobiste starając się w kulturalny sposób
podjąć wskazany przez ciebie trop :-) Co takiego żenującego jest w tym zachowaniu? Dlaczego
miałbym się cieszyć triumfem, skoro moje próby spełzły na niczym? :-D

Ignorujesz moje wycieczki? Hmm, to ciekawe, widać mamy różne definicje "ignorancji". No chyba, że dla ciebie te kilkanaście postów to ignoracja. Ok, masz prawo nie ogarniać. Zresztą ja tego nie zacząłem, a jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Dnia 15.05.2014 o 20:17, kodi24 napisał:

Może. Jak skończysz podstawówkę;

O mnie się nie martw, już dawno o niej zapomniałem, za to sam powinieneś pomyśleć nad powrotem, bo definicje podstawowych słów, odnajdywanie się w rzeczywistości leżą i kwiczą. Jednak ty się nie poddasz, ja wiem, jesteś takim typem, że prędzej spędzi 10 lat na odpisywaniu, niż się podda. Jak chcesz, mamy czas, może moderatorzy w końcu to ukrócą. A może nie. Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszesz coś w ramach rzetelnej dyskusji, o której gardłowałeś? Bo jeśli nie, to znaczy że jesteś modelowym hipokrytą, który zagalopował się w swoich mądrościach i nie widzi innego rozwiązania niż wycieczki osobiste, taka zasłona dymna na wypadek gdybym pociągnął cię za język uwydatniając twoje braki :-) Mnie ostatnie zdanie nie jest tu do niczego potrzebne, prosiłem żebyś mi unaocznił strukturę fundamentu, na którym opierasz swoje jedynie słuszne podejście do wybranych kwestii. Zmarnowałeś kilka godzin na robieniu z gęby dupy, więc faktycznie nie mam już nadziei na cokolwiek merytorycznego. Nie będę cię więc dalej torturował swoją osobą, odejdź, Padawanie, forum docenia twoją bohaterską, acz nieudolną walkę o zachowanie poziomu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na tapetę bierzymy PC''towy exclusiv które jak wiadomo na PC wyglądają najpiękniej najlepiej i zawsze wyglądają tak jak pokazują to nam twórycy. PC''towa prowizora 102% mocy :) TOTAL WAR ROME II

1. Beta gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=EaDlihIqPws#t=485
2. Next Gen PC :) https://www.youtube.com/watch?v=CPPzX0gHO34

Jeszcze cukierek od autora 2 filmiku.

"A play-through of one of Rome 2''s historical battles: the Siege of Carthage. This always crashed for me but beta patch 3 finally fixed it. Still quite laggy though."

Co do 1 filmiku to pewnie spieli trzy kar... trzy kompy. Buahahaha...

Co na to PC''towcy! Czekam na komenty. Jak to się mówi - po cudzym jedziecie swego nie znacie. Ja to bym na waszym miejscu się rozpłakał bo tak być dymanym przez tyle lat... i jeszcze przeć w zaparte. Screnów porównawczych robić chyba nie trzeba czy nie widzicie różnic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bleh
Ale zadam ci jedno, ale zasadnicze pytanie. Dlaczego mam to robić akurat tutaj i w oparciu o ten jakże ważny dla forum oraz całej ludzkości temat, jakim jest przeszłość owego Eternala? Podaj mi choć jeden sensowny argument i nie odwołuj się do mojego strachu czy innych wymysłów. Nie mam zamiaru wchodzić w ten szajs, napawać się swą rolą detektywa internetu, udowadniać komuś, że pisał tu i tam, że robił to czy sio, bo to jest zwyczajnie żałosne. Mogę się z kimś nie zgadzać, pokazać mu, że jednak się myli, ale zniżać się do tego poziomu? Toż to jedna zwyczajna żenua jest. Ciągle piszesz o jakiś brakach? Jakich? To ty mnie oświeć, bo nie mam pomysłu. Znam powód twoich wypocin, jest oczywisty jak 2 + 2. Tylko ty nie umiesz tego dostrzec, w końcu najciemniej pod latarnią. Zarzucasz mi, że robię z gęby dupę? To już nie jest wycieczka osobista, wcale, ale to wcale. Za to twoje posty przepełnione mądrością zadumanego hipopotama są już takie wartościowe, że z gęby dupy nie zrobiłeś? Gratuluje logiki. Ja nie walczę o zachowanie poziomu, bo każdy trzeźwo myślący, który zapoznał się z tym bólem pupy (choć nie wierzę, że jest ktoś taki) wie, że ten poziom posiadam, może nie jest to jakieś maksimum mojej osoby, to jednak jest wystarczający. Za to ty swym jakże mądrym podejściem, udowodniłeś w pierwszych odpowiedziach do mnie jak potrafisz trzymać poziom. Ale dna i metra mułu. Dlatego uświadom sobie w końcu, że nie każdy lubi być traktowany tak jak ty masz w zwyczaju traktować innych, forum nie jest od wyciągania przeszłości innych ludzi, a dyskusja na poziomie jest prowadzona tylko z ludźmi do niego należącymi, a ty niestety tego poziomu nie masz. No chyba, że we wstawianiu memów i wycinania czyiś wypowiedzi, by dodać do niej jeden uśmieszek. Wiem, że nie spoczniesz, bo jesteś jaki jesteś, ale naprawdę nic mnie to nie obchodzi. To ty tutaj walczysz o zachowanie dobrego imienia, bo już go straciłeś przynajmniej u paru osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 21:10, Zgreed66 napisał:

> Co na to PC''towcy! Czekam na komenty.
Ale, że co Ty tutaj porównujesz?


On chyba sam nie wie co robi. W temacie o konsolowym WD, ten porownuje zapowiedz i finalna wersje pctowego rome total war :D Boki zrywac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 21:17, TigerXP napisał:

On chyba sam nie wie co robi.

Dlatego się pytam. Takich tytanów rzadko się spotyka, nawet tu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

że nie spoczniesz, bo jesteś jaki jesteś, ale naprawdę nic mnie to nie obchodzi. To ty
tutaj walczysz o zachowanie dobrego imienia, bo już go straciłeś przynajmniej u paru
osób.

Popieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Ale zadam ci jedno, ale zasadnicze pytanie. Dlaczego mam to robić akurat tutaj i w oparciu
o ten jakże ważny dla forum oraz całej ludzkości temat, jakim jest przeszłość owego Eternala?
Podaj mi choć jeden sensowny argument i nie odwołuj się do mojego strachu czy innych
wymysłów. Nie mam zamiaru wchodzić w ten szajs, napawać się swą rolą detektywa internetu,
udowadniać komuś, że pisał tu i tam, że robił to czy sio, bo to jest zwyczajnie żałosne.


Wybacz, że się wtrącę, ale czy przypadkiem nie pomyliłeś kodiego z Henrarem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 21:50, Dandzialf napisał:

Wybacz, że się wtrącę, ale czy przypadkiem nie pomyliłeś kodiego z Henrarem? :P

Nope, 3 (albo i więcej) osoby brały w tym udział, w tym mój rozmówca. Jeden wykopał, drugi przyklepał i tak sobie chłopaki detektywizowali ;). Ta bezsensowna gadanina ( bo te prowokacje tylko oddalały nas od właściwego tematu) doprowadziła do tego, że już trudno wywnioskować co i jak. Zresztą, btw, gdyby on nie brał w tym udziału, to by się tak nie zbulwersował, gdy o tym napisałem. Nic nie dzieje się bez przyczyny;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Ale zadam ci jedno, ale zasadnicze pytanie. Dlaczego mam to robić akurat tutaj i w oparciu
o ten jakże ważny dla forum oraz całej ludzkości temat, jakim jest przeszłość owego Eternala?


To nie musi być temat o Eternalu, mogłeś wybrać dowolny, bylebyś wykazał się poziomem, który rzekomo posiadasz. Napisałem chyba wyraźnie: masz jakieś pomysły? :-)

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Podaj mi choć jeden sensowny argument (...)


Podam kilka: notoryczne kłamstwa, prowokacje, chamstwo, skrajna hipokryzja przemieszana z kompletnym brakiem jakiegokolwiek przygotowania do rzetelnej dyskusji, ignorancja... Trochę mu się tego nazbierało, nie jest tu od wczoraj;

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Mogę się z kimś nie zgadzać, pokazać mu, że jednak się myli, ale zniżać się do tego poziomu?


Nie powiem, że coś w tym jest. Ale Eternal nigdy się nie myli :D Nawet jeśli niechcący napisze, że nominowali go do Oskara to tak będzie twierdził. Ja tam miewałem z tego niezły ubaw, choć niejednokrotnie przeprowadzaliśmy nawet ciekawe rozmowy. Od wczoraj definitywnie wykreśliłem tego gramowicza z listy, nie zamierzam wdawać się w jego prowokacje ani uświadamiać o jakiejś tam niewiedzy na jakiś tam temat. Śledztwa itd. to nie moja broszka, nie zarzuciłem ani jednym linkiem, który miałby służyć zdyskredytowaniu Eternala, oczy chyba masz?

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Toż to jedna zwyczajna żenua jest. Ciągle piszesz o jakiś brakach? Jakich? To ty mnie
oświeć, bo nie mam pomysłu.


Przecież podobno nie jestem godzien :D

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Znam powód twoich wypocin, jest oczywisty jak 2 + 2. Tylko
ty nie umiesz tego dostrzec, w końcu najciemniej pod latarnią. Zarzucasz mi, że robię
z gęby dupę? To już nie jest wycieczka osobista, wcale, ale to wcale. Za to twoje posty
przepełnione mądrością zadumanego hipopotama są już takie wartościowe, że z gęby dupy
nie zrobiłeś? Gratuluje logiki.


Ee...ja również gratuluję :DD

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Ja nie walczę o zachowanie poziomu, bo każdy trzeźwo
myślący, który zapoznał się z tym bólem pupy (choć nie wierzę, że jest ktoś taki) wie,
że ten poziom posiadam,


W takim razie czekam aż się nim wykażesz. Póki co nie masz żadnego poziomu;

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

może nie jest to jakieś maksimum mojej osoby, to jednak jest
wystarczający.


Wystarczający czyli jaki, na dwóję? Tróję? :-)

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Za to ty swym jakże mądrym podejściem, udowodniłeś w pierwszych odpowiedziach
do mnie jak potrafisz trzymać poziom. Ale dna i metra mułu.


No co takiego napisałem? Że podziękował? Że nie w temacie? Że odesłałem z Bogiem na disco po tym jak zacząłeś pisać o pogrążaniu, co nie wnosiło niczego do już zakończonej dyskusji? Skoro tak twierdzisz, to zgoda. Dalej spróbowałem grzecznie i co ciekawe spotkałem się tylko z jeszcze większym chamstwem. Można rzec, odzyskałem "poziom". A ty co zrobiłeś? Utopiłeś się we własnej hipokryzji. Nie moja to wina, miałem dobre chęci.

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

Dlatego uświadom sobie w
końcu, że nie każdy lubi być traktowany tak jak ty masz w zwyczaju traktować innych


Ale o czym ty piszesz, to są jakieś banały :D Każdy to wie, bo każdy tego doświadczył, Ameryki nie odkryłeś. Powiedz mi coś, o czym mogę nie wiedzieć :)

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:


forum nie jest od wyciągania przeszłości innych ludzi, a dyskusja na poziomie jest prowadzona
tylko z ludźmi do niego należącymi, a ty niestety tego poziomu nie masz.


To zdanie jest bez sensu, nie tylko w odniesieniu do mojej osoby. Powtarzam po raz któryś z rzędu- nie wyciągam brudów z niczyjej przeszłości. Wskaż mi taki fragment, albo po prostu zamilcz.
Po drugie z taką składnią faktycznie nie jesteś w stanie przeprowadzić konkretnej dyskusji :D

Dnia 15.05.2014 o 21:13, QuandorX napisał:

No chyba, że
we wstawianiu memów i wycinania czyiś wypowiedzi, by dodać do niej jeden uśmieszek. Wiem,
że nie spoczniesz, bo jesteś jaki jesteś, ale naprawdę nic mnie to nie obchodzi. To ty
tutaj walczysz o zachowanie dobrego imienia, bo już go straciłeś przynajmniej u paru
osób.


HAHAHAHHA, mojego dobrego imienia :D Nigdy go nie miałem, bo mam skłonność do sztorcowania takich żuczków jak ty, a to jest trochę dziecinne (cóż, każdy ma w sobie coś ze szczyla- jak nie składnię to dalece posuniętą naiwność).
Z drugiej strony nie zależy mi na tym, co o mnie myśli internet, wystarczy że za niego płacę.

Jeśli nie masz więcej pytań (bo to miało być jedno, więc nie będę cię naciągał na kolejne) to życzę dobrej nocy. Jeśli masz- na GS-ie jest numer mojego GG, dostępny dla każdego wedle uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

To nie musi być temat o Eternalu, mogłeś wybrać dowolny, bylebyś wykazał się poziomem,
który rzekomo posiadasz. Napisałem chyba wyraźnie: masz jakieś pomysły? :-)

To co, miałem rozpocząć dysputę np.na temat sytuacji stonki ziemniaczanej na polach południowej Małopolski? I to w tym temacie? Pierwszy raz na forum, że nie wiesz co to offtop? Zanim znów złapiesz mnie za słówko, to nie, nasza rozmowa do chamskiego offtopu się nie zalicza, ale inne tematy tak.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

Podam kilka: notoryczne kłamstwa, prowokacje, chamstwo, skrajna hipokryzja przemieszana
z kompletnym brakiem jakiegokolwiek przygotowania do rzetelnej dyskusji, ignorancja...
Trochę mu się tego nazbierało, nie jest tu od wczoraj;

Aha, czyli od dzisiaj każdy nieogarnięty użytkownik forum ma mieć przeprowadzoną lustarację jego osoby, żeby udowodnić mu jaki jest be? No daj spokój, przecież to jest żenada do kwadratu.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

Nie powiem, że coś w tym jest. Ale Eternal nigdy się nie myli :D Nawet jeśli niechcący
napisze, że nominowali go do Oskara to tak będzie twierdził. Ja tam miewałem z tego niezły
ubaw, choć niejednokrotnie przeprowadzaliśmy nawet ciekawe rozmowy. Od wczoraj definitywnie
wykreśliłem tego gramowicza z listy, nie zamierzam wdawać się w jego prowokacje
ani uświadamiać o jakiejś tam niewiedzy na jakiś tam temat. Śledztwa itd. to nie moja
broszka, nie zarzuciłem ani jednym linkiem, który miałby służyć zdyskredytowaniu Eternala,
oczy chyba masz?

Fakt, koleś ma czasem niezłe odpały, ale to nie powód, żeby go od razu szykanować w taki sposób. Dopadliście do niego jak jacyś nie wyżyci i wyrzucacie mu, że pisał tam i tam. Kogo to w tym kontekście interesuje? Nie widzisz subtelnej różnicy, między udowodnieniem czegoś danej osobie, a zwyczajną chamówą?

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

Przecież podobno nie jestem godzien :D

Nie jesteś godzien, aby usłyszeć to ode mnie. W drugą stronę to nie działa. Jak chcesz być uszczypliwy, to czytaj ze zrozumieniem.
>Ee...ja również gratuluję :DD
No to widzę konkret odpowiedź. Widać nie umiesz się ustosunkować, trudno, nie pierwszy raz.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

W takim razie czekam aż się nim wykażesz. Póki co nie masz żadnego poziomu;

Bo ty tak twierdzisz? Rzeczywiście, bardzo miarodajny wyznacznik. Jakoś już jedna osoba przyznała mi racje, także na zdrowy rozum to chyba ty tu poległeś.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

Wystarczający czyli jaki, na dwóję? Tróję? :-)

Trójkę z dwoma.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

No co takiego napisałem? Że podziękował? Że nie w temacie? Że odesłałem z Bogiem na disco
po tym jak zacząłeś pisać o pogrążaniu, co nie wnosiło niczego do już zakończonej dyskusji?
Skoro tak twierdzisz, to zgoda. Dalej spróbowałem grzecznie i co ciekawe spotkałem się
tylko z jeszcze większym chamstwem. Można rzec, odzyskałem "poziom". A ty co zrobiłeś?
Utopiłeś się we własnej hipokryzji. Nie moja to wina, miałem dobre chęci.

Miałeś dobre chęci? Robić to my, ale nie nas. Szczególnie widać te chęci po pierwszych postach, napisałeś parę postów z nutka pogardy i to dla ciebie jest "dobra chęć". Kolejne braki w definicjach.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

Ale o czym ty piszesz, to są jakieś banały :D Każdy to wie, bo każdy tego doświadczył,
Ameryki nie odkryłeś. Powiedz mi coś, o czym mogę nie wiedzieć :)

Tak, bo każdy po jakiś zarzutach wobec swojej osoby, zaczyna tę osobę zaczepiać. Prześledź swój post i całe forum. Wtedy się dowiesz, że tak nie jest.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

To zdanie jest bez sensu, nie tylko w odniesieniu do mojej osoby. Powtarzam po raz któryś
z rzędu- nie wyciągam brudów z niczyjej przeszłości. Wskaż mi taki fragment, albo po
prostu zamilcz.
Po drugie z taką składnią faktycznie nie jesteś w stanie przeprowadzić konkretnej dyskusji
:D

Ach, no zapomniałem, czas na czepianie się składni. Mistrz rzemiosła pisarskiego się znalazł. A co do brudów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93797&pid=104, tu masz próbkę. Także nie zaprzeczaj, bo nie masz po co tego robić.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

HAHAHAHHA, mojego dobrego imienia :D Nigdy go nie miałem, bo mam skłonność do sztorcowania
takich żuczków jak ty, a to jest trochę dziecinne (cóż, każdy ma w sobie coś ze szczyla-
jak nie składnię to dalece posuniętą naiwność).
Z drugiej strony nie zależy mi na tym, co o mnie myśli internet, wystarczy że za niego
płacę.

Sztorcowania takich żuczków? Uuu, pojechałeś. Nie wiem jak ty, ale jak na razie nic ci z tego sztorcowania nie wychodzi, bo ani cię nikt nie broni ani nie przyznaje racji. Także jak na razie ty wykazujesz się naiwnością, bo pokazujesz, jaki to jesteś pro i ogólnie mistrz ciętej riposty, ale jakoś to się wszystko nie klei kupy. Wiesz, to, że się za takiego uważasz, nie znaczy, że tak jest. Zejdź na ziemię. A, że płacisz za internety to nic nie daje, uprawnień do jeżdżenia po kimś także.

Dnia 15.05.2014 o 22:09, kodi24 napisał:

Jeśli nie masz więcej pytań (bo to miało być jedno, więc nie będę cię naciągał na kolejne)
to życzę dobrej nocy. Jeśli masz- na GS-ie jest numer mojego GG, dostępny dla każdego
wedle uznania :)

Nie, dzięki, mam dziewczynę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

To co, miałem rozpocząć dysputę np.na temat sytuacji stonki ziemniaczanej na polach południowej
Małopolski? I to w tym temacie? Pierwszy raz na forum, że nie wiesz co to offtop?


A tam zaraz offtop- tytułu newsa nie widział? :)

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Zanim
znów złapiesz mnie za słówko, to nie, nasza rozmowa do chamskiego offtopu się nie zalicza,
ale inne tematy tak.


Ja cię nie łapię za słówka, po prostu jesteś niekonsekwentny :-)

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Aha, czyli od dzisiaj każdy nieogarnięty użytkownik forum ma mieć przeprowadzoną lustarację
jego osoby, żeby udowodnić mu jaki jest be? No daj spokój, przecież to jest żenada do
kwadratu.


To ty powiedziałeś, nie ja :) Ja tam żadnej lustracji nie wszczynałem, nie wszczynam i wszczynać nie zamierzam. Zbyt wiele dopowiadasz, nie na tym rzecz polega;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Fakt, koleś ma czasem niezłe odpały, ale to nie powód, żeby go od razu szykanować w taki
sposób. Dopadliście do niego jak jacyś nie wyżyci i wyrzucacie mu, że pisał tam i tam.


Dlaczego odnosisz się do mnie używając liczby mnogiej, nie jesteśmy w MO :-D Mnie nie interesuje gdzie się Eternal udziela, nigdy go o to nie pytałem. Mogę najwyżej patrzeć jak brnie w co raz większe i większe bagno, z podziwu przy tym nie wychodząc.

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Kogo to w tym kontekście interesuje? Nie widzisz subtelnej różnicy, między udowodnieniu
czegoś komuś, a zwyczajną chamówą?


Widzę, mam swoje subiektywne zdanie na ten temat, choć z drugiej strony wiem, że Eternal i tak niewiele sobie z tego robi- od rana fika rozbawiony po tematach jakby nigdy nic :-) A my się kłócimy;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Nie jesteś godzien, aby usłyszeć to ode mnie. W drugą stronę to nie działa. Jak chcesz
być uszczypliwy, to czytaj ze zrozumieniem.


Jeśli nie jestem godzien twojej uwagi, to jakim cudem mogę być godzien ją tobie zwracać? :D Wskazanie na brak logiki nie jest uszczypliwością;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

No to widzę konkret odpowiedź. Widać nie umiesz się ustosunkować, trudno, nie pierwszy
raz.


Ciężko się ustosunkować do czegoś, co kompletnie nie ma sensu :D Popracuj nad składnią, bo ja żadnego filtra na takie kalafiory na standardzie nie posiadam.

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

; Bo ty tak twierdzisz? Rzeczywiście, bardzo miarodajny wyznacznik. Jakoś już jedna osoba
przyznała mi racje, także na zdrowy rozum to chyba ty tu poległeś.


Nie bo tak twierdzę, tylko dlatego że to po prostu widać na milę. A to, że przyciągasz innych trolli mnie specjalnie nie dziwi :D

>

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Trójkę z dwoma.


To trochę niewiele...

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Miałeś dobre chęci? Robić to my, ale nie nas. Szczególnie widać te chęci po pierwszych
postach, napisałeś parę postów z nutka pogardy i to dla ciebie jest "dobra chęć". Kolejne
braki w definicjach.


Za to ty masz cholerne braki w pamięci bieżącej- przed chwilą napisałem, że starałem się podporządkować sugestii w nadziei, że zostanę oświecony. Gdzie tu są "braki w definicjach", czy ty się w ogóle czytasz?
Zaczynasz się robić zupełnie jak twój klient: rżniesz głupa żeby odbić piłeczkę. Nie ważne z jakim skutkiem, ważne żeby odbić;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Tak, bo każdy po jakiś zarzutach wobec swojej osoby, zaczyna tę osobę zaczepiać. Prześledź
swój post i całe forum. Wtedy się dowiesz, że tak nie jest.


To jest tylko kolejny banał, nie można tego nawet podpiąć pod argument;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Ach, no zapomniałem, czas na czepianie się składni. Mistrz rzemiosła pisarskiego się
znalazł.


Nie chodzi o to "kto ma większego"- po prostu poćwicz to, bo walisz zdania do których nijak nie można się odnieść;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

A co do brudów http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93797&pid=104, tu masz
próbkę. Także nie zaprzeczaj, bo nie masz po co tego robić.


Próbkę powiadasz...To gdzie jest cała reszta? Bo próbka to tylko namiastka, fragment jakiejś większej całości. To raz. A dwa- kto wyciągnął "freak mana", ja? Ja nim tylko skończyłem, jak już wyżej wspomniałem-definitywnie. Słabo dobierasz argumenty, jestem niepocieszony ;/

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Sztorcowania takich żuczków? Uuu, pojechałeś. Nie wiem jak ty, ale jak na razie nic ci
z tego sztorcowania nie wychodzi, bo ani cię nikt nie broni ani nie przyznaje racji.


Wychodzi wychodzi :D Z każdym kolejnym postem motasz się co raz bardziej, tracąc jakąkolwiek wiarygodność :-) To przed tym mają mnie tu bronić :DD Nie rozśmieszaj mnie, bo mi się zajady robią. Nie potrzebuję pomocników od przyznawania racji, nie jesteś żadnym wyzwaniem jako rozmówca;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Także jak na razie ty wykazujesz się naiwnością, bo pokazujesz, jaki to jesteś pro i
ogólnie mistrz ciętej riposty, ale jakoś to się wszystko nie klei kupy.


Serio? Ja się nawet nie staram, twoje mądrości można ripostować na śpiocha;

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Wiesz, to, że
się za takiego uważasz, nie znaczy, że tak jest. Zejdź na ziemię. A, że płacisz za internety
to nic nie daje, uprawnień do jeżdżenia po kimś także.


Zapłać za mój internet, to będę pisał po twojemu, obiecuję :D

Dnia 15.05.2014 o 22:32, QuandorX napisał:

Nie, dzięki, mam dziewczynę ;).


Całe szczęście, one ponoć szybko dojrzewają..;

Ponieważ z twoich napinek (i mojej upierdliwości) nic pożytecznego nie wynika, po raz ostatni i definitywny życzę miłej nocy (z dziewczyną najlepiej).
Może w innych kwestiach na przyszłość będziemy bardziej zgodni;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

A tam zaraz offtop- tytułu newsa nie widział? :)

Widziałem, ale po co mam z tobą rozmawiać na ten temat? Zacząłeś się mnie czepiać, to poszedłem w tę stronę, po co mam wracać do czegoś na czym zupełnie nie byłem skupiony.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Ja cię nie łapię za słówka, po prostu jesteś niekonsekwentny :-)

Uzupełniamy się :).
>To ty powiedziałeś, nie ja :) Ja tam żadnej lustracji nie wszczynałem, nie wszczynam

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

i wszczynać nie zamierzam. Zbyt wiele dopowiadasz, nie na tym rzecz polega;

Powiedziałem, bo tak to wygląda. To, że zaprzeczasz nic nie zmienia. Atakujecie ludzi w chamski sposób. To, że jej nie wszczynasz niczym się nie różni, wystarczy, że dokładasz cegiełkę.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Dlaczego odnosisz się do mnie używając liczby mnogiej, nie jesteśmy w MO :-D Mnie nie
interesuje gdzie się Eternal udziela, nigdy go o to nie pytałem. Mogę najwyżej patrzeć
jak brnie w co raz większe i większe bagno, z podziwu przy tym nie wychodząc.

Używam liczby mnogiej, bo jedna osoba nie brała w tym udziału. Brnie, czy nie brnie, faktem jest, że takie wytykanie błędów z przeszłości nie przystoi rozsądnemu człowiekowi. Możesz zjeść beczkę śledzi, mnie nie przekonasz do tej kwestii.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Widzę, mam swoje subiektywne zdanie na ten temat, choć z drugiej strony wiem, że Eternal
i tak niewiele sobie z tego robi- od rana fika rozbawiony po tematach jakby nigdy nic
:-) A my się kłócimy;

Tu już nie chodzi o niego, a o sam fakt, bo przyjdzie kolejny Eternal, a ludzie zamiast merytorycznie go zgasić, zaczną doszukiwać się internetowej przeszłości. Dla mnie nadal żenada, takie moje subiektywne zdanie.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Jeśli nie jestem godzien twojej uwagi, to jakim cudem mogę być godzien ją tobie zwracać?
:D Wskazanie na brak logiki nie jest uszczypliwością;

Czy była tam logika czy nie, teraz trudno mi powiedzieć, nie mam siły ani ochoty takich spraw rozkminiać w tym momencie, bo to już kompletny bezsens. Zmęczenie robi swoje.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Ciężko się ustosunkować do czegoś, co kompletnie nie ma sensu :D Popracuj nad składnią,
bo ja żadnego filtra na takie kalafiory na standardzie nie posiadam.

Hmm, może od razu rzepy albo kalarepy? Czepiasz się, ale tak naprawdę nie wiem czego. Podaj jakiś przykład moich "kfiatków" i możemy sobie powytykać błędy.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Nie bo tak twierdzę, tylko dlatego że to po prostu widać na milę. A to, że przyciągasz
innych trolli mnie specjalnie nie dziwi :D

Ładnie, nie ma to jak ludzi myślących inaczej niż ty wyzywać od trolli. Dojrzałość, poziom ekspert powraca.
>To trochę niewiele...
Głupie pytanie, głupia odpowiedź.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Za to ty masz cholerne braki w pamięci bieżącej- przed chwilą napisałem, że starałem
się podporządkować sugestii w nadziei, że zostanę oświecony. Gdzie tu są "braki w definicjach",
czy ty się w ogóle czytasz?
Zaczynasz się robić zupełnie jak twój klient: rżniesz głupa żeby odbić piłeczkę. Nie
ważne z jakim skutkiem, ważne żeby odbić;

Niczemu się nie podporządkowałeś, tylko wystosowałeś do mnie swoją zaczepkę. Wiem, że jak zwykle odbierasz wszystko inaczej, byle dopasować to do "dobrych chęci", ale niestety nie tym razem.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

To jest tylko kolejny banał, nie można tego nawet podpiąć pod argument;

Bo znowu tak twierdzisz? Nuda.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Nie chodzi o to "kto ma większego"- po prostu poćwicz to, bo walisz zdania do których
nijak nie można się odnieść;

Tia, wiadomo, że czasem się zagalopuje, ale nie nie przesadzaj. Tragedii nie ma, wyolbrzymianiem nic nie wskórasz.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Próbkę powiadasz...To gdzie jest cała reszta? Bo próbka to tylko namiastka, fragment
jakiejś większej całości. To raz. A dwa- kto wyciągnął "freak mana", ja? Ja nim tylko
skończyłem, jak już wyżej wspomniałem-definitywnie. Słabo dobierasz argumenty, jestem
niepocieszony ;/

Za to ty słabo się tłumaczysz. Skoro się odcinasz od tego procederu, to po co używasz tych ksywek wykopanych z neta? Co to ma na celu, wzmocnić wartość merytoryczną odpowiedzi? Coś nie poszło.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Wychodzi wychodzi :D Z każdym kolejnym postem motasz się co raz bardziej, tracąc jakąkolwiek
wiarygodność :-) To przed tym mają mnie tu bronić :DD Nie rozśmieszaj mnie, bo mi się
zajady robią. Nie potrzebuję pomocników od przyznawania racji, nie jesteś żadnym wyzwaniem
jako rozmówca;

Znowu własna interpretacja bierze górę nad rzeczywistością. Z tym motaniem też bym nie się nie zapędzał, bo ty też jakoś prawd oświeconych tutaj nie przekazujesz. Poparcie drugiej osoby często świadczy o danych racjach, wiem ,że jesteś super i w ogóle, ale sam na świecie nie mieszkasz.Zresztą dla ciebie nie ma wyzwań, przynajmniej we wstawianiu memów. Normalnie wręczyć ci medal.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Serio? Ja się nawet nie staram, twoje mądrości można ripostować na śpiocha;

Też się jakoś bardzo nie wysilam, bo nie mam takiej potrzeby. Takich mistrzów sztuki internetowej jest na pęczki, nie pierwszy, nie ostatni.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Zapłać za mój internet, to będę pisał po twojemu, obiecuję :D

Dopóki będziesz go używał w taki sposób, to zapomnij.

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Całe szczęście, one ponoć szybko dojrzewają..;

Szkoda, że tego nie zaznasz. Zresztą jesteś taki samowystarczalny, że pewnie wystarczy ci sama twoja zajebistość...

Dnia 15.05.2014 o 23:29, kodi24 napisał:

Ponieważ z twoich napinek (i mojej upierdliwości) nic pożytecznego nie wynika, po raz
ostatni i definitywny życzę miłej nocy (z dziewczyną najlepiej).
Może w innych kwestiach na przyszłość będziemy bardziej zgodni;

Oj, nie życz, bo i tak tu wrócisz. Odpiszesz w stylu zwycięscy internetu. I znowu się pożegnasz. Zaklęty krąg, który przez twoje wielkie ego nie może zostać przerwany. A miła noc zawsze się przyda, z tą zgodnością, to nie wiem, bo zaraz dorzucisz swoje 5 groszy... I od nowa się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele... Wojenki pctowo konsolowe, aż zal się robi jak czytając takie kłótnie... Przecież wszyscy jesteśmy graczami wiec po co się spierać? Ja byłem zatwardziałym pctowcem, az do momentu gdy przypadkowo wygrałem x360, skoro do mnie trafił to zacząłem go używać, początkowo traktowałem jako zabawkę dla moich dzieci, ze względu na kinecta, ale po paru tygodniach przerzuciłem się na granie tylko na konsoli. Mój PC poszedł w odstawkę i żona teraz na nim filmy ogląda przy prasowaniu. Teraz kupiłem PS4 i jestem zadowolony, gram na 47'' na fotelu i jest git. Każdy ma to co mu pasuje, a wyciąganie argumentu, że nie stać cię na kompa za 5k to kupujesz konsole jest lekko mówiąc dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna uwaga, jeżeli to nie byłbyś ty, to w tej chwili twoje konto na Google Plus nie miałoby zmienionej nazwy, avatara oraz usuniętego komentarza o miejscu zamieszkania w Toruniu (ale komentarz z GeForcem 560 nadal siedzi). Wizytówka na GOLu też byłaby po staremu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 14:25, Henrar napisał:

Taka drobna uwaga, jeżeli to nie byłbyś ty, to w tej chwili twoje konto na Google Plus
nie miałoby zmienionej nazwy, avatara oraz usuniętego komentarza o miejscu zamieszkania
w Toruniu (ale komentarz z GeForcem 560 nadal siedzi). Wizytówka na GOLu też byłaby po
staremu :>

A co mnie obchodzą czyjeś konta mam to gdzieś zrozum to... Te forum powoli zmienia się w poletko Illumiantów co wszędzie szukają teorii spiskowych -.-. Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę (chyba że mi ta osoba odda konto co jest mało prawdopodobne) freak_manem... P.S. I gdzie ten dowód aope jakoś ani widu ani słychu dziękuje dobranoc. Pozdrawiam i nie odpisuj prosze bo mało mnie obchodzi Twoja opinia :). Napisz jak naprawdę znajdziesz nie podważalny dowód :), bo miliony ludzi codziennie zmieniają sobie rzeczy w kontach i jakoś nikt ich nie osądzą o bycie drugą osobą. I może na tym skończmy teamcik? Bo spam robisz.

Skoorzasty Wojny będą tym bardziej wśród graczy skoro osoby tak "poważne" jak developerzy sami prowadzą wojenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 08:49, Skoorzasty napisał:

Przecież wszyscy jesteśmy graczami wiec po co się spierać?

Bo się różnimy. Jak to dlaczego :) Różnice są to się spieramy i smarujemy.

Dnia 16.05.2014 o 08:49, Skoorzasty napisał:

gram na 47'' na fotelu i jest git.

Jam mam wenę to sobie PC pod TV podłączam no i tyle. Na forum mi się słabo na czymś większym siedzi :D

Dnia 16.05.2014 o 08:49, Skoorzasty napisał:

Każdy ma to co mu pasuje, a wyciąganie argumentu, że nie
stać cię na kompa za 5k to kupujesz konsole jest lekko mówiąc dziecinne...

Normalne, przy określonych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy:

QuandorX - Za spam, przepychanki słowne i zaśmiecanie wątku otrzymuje Ostrzeżenie, proszę swoją "dyskusję" prowadzić poza forum...

kodi24 - Za spam, przepychanki słowne i zaśmiecanie wątku otrzymuje Degrad -2 wliczam w to recydywę. Również proszę o prowadzenie "dyskusji" poza forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować