Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ujawnia - Watch Dogs na next-genach bez 1080p

180 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2014 o 18:28, Henrar napisał:

Ano mniej więcej tyle, że te 12 minut w Ground Zeroes to też speedrun.

Tyle że ja pisałem później ze najnowszy MGS to najwyżej 2h rozgrywki bez speedruna, wiec co to ma do rzeczy dalej?

Aope Człowieku 1 nie masz dowodu, po 2 skończ nazywać mnie nickami KTÓRYCH NIGDY NIE UZYWAŁEM bo to sie frustrujące staje oczernianie mojej osoby -.-. Po 2 Jakieś odowdzić że jestem freak_manem, nie? Nic? To tak jakby skończ pisać mi co i gdzie mam robić lub co i gdzie piszę oraz co i gdzie mam bo nie pozwolę by ktoś mi do kieszeni czy do domu zaglądał co ja posiadam i wchodził swoimi buciorami.

"Inna sprawa, że Ubi zalicza z tą grą naprawdę potężny fail za sprawą zmarnowanego potencjału hajpowego :]" No nie muszę hahahahahahahahaha żart roku normalnie, żart roku xD. Błagam gdyby było możliwe to by wydali spokojnie w full HD widać GLORIOUS CONSOLES są zbyt słabe do tego a gdzie tu mowa o dalszym rozwoju generacji :D.

Co do stron o których piszesz już nie wspomnę o fanboyskich zapędach piszących tam konsolowców, jak i również na stronach konsolowych gdzie jeden próbuje drugiego przekonać że jego konsola jest lepsze.... Niech każdy patrzy na swoje podwórko a potem ocenia podwórko sąsiada... Ale no tak zapomniałem że Glorious consoles nie mają walk fanboyów, są bez skazy niczym rubiny ;<. Normalnie ręce opadają... Szczyt ignorancji i bólu pewnej części ciała. P.S. O jakim efekcie mówisz na starych konsolach? Dalej 30 klatek, dalej z ledwością hd ready gdzie na początku generacji konsole z wywalonym jęzorem ścigały PC''ty.. Deal with it.

Zgreed66


1. No i powtarzam to co do kodiego, komputer rozbudujesz, po 2 gry nie pójdą do przodu bo znów zatrzymają rozwój by nie PC''towe wersje nie wyprzedzały za bardzo konsol.

2. I one niby mają dobrę AI? Red Orchestra była za free na steamie i mam ją, i z ciekawości zainstaluje by sprawdzić.

3.Nie, nie przyjmuje przecież napisałem że MGS:GZ zajmuje 2h gameplayu, bez speedruna.

4.Wystarczy że widziałem i jak dla mnie jest to TR (za którym nie przepadam) w meskim wykonaniu tyle że z eksluzywnością na PS 3 teraz będzie na PS4 nowa wersja.


kodi24 nie chce mi sie czytać tych wypocin dlatego sobie daruję odpowiedź. EoT. Chociaż odpowiem tylko na to

"W twoim przypadku- wszystko;"
No chyba nie za bardzo, tyle wiedzy wystarcza mi by wiedzieć kiedy gówno jest gównem (chodzi o sprzęt ofc).

Akurat czym to jest dla ciebie to nas gówno obchodzi. Ważne czym to faktycznie jest;

Ahh ten ból, tak boli że mam rację :D, no cóż tak bywa, może zdefiniiuję to inaczej, NG wygląda żę to ulepszony past gen w nowej oprawie tyle w temacie.

4k już masz. Bierz, inaczej będziesz daleko w tyle. No co tak siedzisz? Give me 4k, or give me death! :D
No chyba, że grafika faktycznie nie jest aż tak istotna, to wtedy wystarczy 2k, prawda? :-)

eHH Polska to naprawdę świat hipokryzji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 17:28, Eternal101 napisał:

Bzdury piszesz jak typowa osoba która nie wie nic na temat a próbuje zabłysnąć. Po 1
Monitory do komputera są nawet do 25 cali, po 2 możesz spokojnie do komputera podłaczyć
pada, po 3 postaw se zamiast monitora, TV i podłacz w identyczny sposób... Tja nie
wina konsol, gdyby była taka możliwość to by zrobili ale widać takowej nie ma do tego
jeszcze te 900p i 30 fpsów, gdyby to była 1080 p i 30 fpsów no ok może nie chcą robić
pod 60 klatek ale obniżenie rozdzielczości, sorry ale to już przegina i to wina konsol
nie Ubisoftu...


Co z tego ze monitory maja do 25 cali skoro moge grac na telewizorze w 42 calach?! Co z tego ze moge podlaczyc pada do peceta skoro mam maly ekran wiec i tak bede musial siedziec blisko na krzesle?! I skoro Second Son z lepsza grafika niz Watch Dogs i otwartym pieknym miastem dzialal w 1080p i ponad 30 klatkach to znaczy ze mozna. Moge sie zalozyc ze nie jedna jeszcze gra, a szczegolnie exclusive od Sony bedzie bila graficznie i rozbudowaniem WD a mimo to bedzie dzialala w HD i z dobra iloscia klatek. Ubi po prostu nie umie robic gier na konsole i tyle.

PS. A personalne wycieczki pod moim adresem zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

Człowieku 1 nie masz dowodu


Ostatnim razem jak Cie henrar dowodami nie tyle wdeptał w ziemię ale przedeptał na drugą półkulę po czym ośmieszył a ty zmyłeś się jak zwykle mam ci przedstawiać dowody? Po co? Wystarczy zobaczyć co piszesz, jak piszesz, o czym piszesz, to oczywiste. Twój styl wyrażania się jest tak prostacki, oczywisty i przewidywalny, że choćbyś założył i 100 nowych kont to średnio rozgarnięta małpa będzie w stanie je wszystkie ze sobą bez problemu powiązać.

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

po 2 skończ nazywać mnie nickami KTÓRYCH NIGDY
NIE UZYWAŁEM


Masz rozdwojenie osobowości? LOL.

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

Po 2 Jakieś odowdzić


Ktoś owdowiał?

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

że jestem freak_manem, nie? Nic?


Patrz wyżej.

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:


"Inna sprawa, że Ubi zalicza z tą grą naprawdę potężny fail za sprawą zmarnowanego potencjału
hajpowego :]" No nie muszę hahahahahahahahaha żart roku normalnie, żart roku xD. Błagam
gdyby było możliwe to by wydali spokojnie w full HD widać GLORIOUS CONSOLES są zbyt słabe
do tego a gdzie tu mowa o dalszym rozwoju generacji :D.


Ja mu o zaprzepaszczonym potencjale hajpowym, a ten wylatuje z fullhd :D Chłopie, współczuje, naprawdę :D

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

P.S. O jakim efekcie mówisz na starych konsolach? Dalej 30 klatek, dalej
z ledwością hd ready gdzie na początku generacji konsole z wywalonym jęzorem ścigały
PC''ty.. Deal with it.


Naprawdę nie dziwi mnie to, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Ale żeby aż tak? To już nawet nie jest śmieszne :D

Ahh ten ból, tak boli że mam rację :D

Dowcip tysiąclecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

kodi24 nie chce mi sie czytać tych wypocin dlatego sobie daruję odpowiedź. EoT.


Trzeba było tak od razu, to bym sobie ryja nie strzępił;

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

No chyba nie za bardzo, tyle wiedzy wystarcza mi by wiedzieć kiedy gówno jest gównem
(chodzi o sprzęt ofc).


Na gównie możesz się znać, ale nie na sprzęcie z tego co widzę ;-)

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

Ahh ten ból, tak boli że mam rację :D


Nie masz racji, po prostu nie potrafisz strawić sytuacji, w której robisz z siebie ignoranta. Ból dupy musi być ci niezwykle bliski, skoro jako jeden z nielicznych używasz tego zwrotu za każdym razem, kiedy nie stać cię na sensowną obronę. Przykre, współczuć tylko;

> no cóż tak bywa, może zdefiniiuję to inaczej,

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

NG wygląda żę to ulepszony past gen w nowej oprawie tyle w temacie.


Profesorska diagnoza ;)

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

eHH Polska to naprawdę świat hipokryzji ;/


Żebyś wiedział, żebyś wiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:02, Cykada85 napisał:

Co z tego ze monitory maja do 25 cali skoro moge grac na telewizorze w 42 calach?! Co
z tego ze moge podlaczyc pada do peceta skoro mam maly ekran wiec i tak bede musial siedziec
blisko na krzesle?! I skoro Second Son z lepsza grafika niz Watch Dogs i otwartym pieknym
miastem dzialal w 1080p i ponad 30 klatkach to znaczy ze mozna. Moge sie zalozyc ze nie
jedna jeszcze gra, a szczegolnie exclusive od Sony bedzie bila graficznie i rozbudowaniem
WD a mimo to bedzie dzialala w HD i z dobra iloscia klatek. Ubi po prostu nie umie robic
gier na konsole i tyle.

PS. A personalne wycieczki pod moim adresem zachowaj dla siebie.

Zacznę od końca czy ja robię jakieś personalne wycieczki? Nie kłam tu w żywe hmm oczy? Póki co to wy robicie personalne wycieczki mówiąc mi co mam posiadać a czego nie, to już jakiś absurd... I nigdy ci nie wjechałem na prywatę...

Po 2 skoro masz taki problem z 25 calami to podłącz sobie ten komputer do TV, chyba potrafisz to zrobić i masz 42 cale, full hd a nawet więcej i cieszysz się super graniem.... Second Son ma TYLKO lepsza grafiką, fabuła leży, czas gry leży dziękuje dobranoc. Full HD i 30 fpsów mmm normalnie pogrom, a teraz zobacz sobie ilość elementów i możliwości które dają Ci twórcy w Infamous a WD.
"Ubi po prostu nie umie robic gier na " ;o pierw było że twórcy nie umieją robić gier na PC a teraz będzie że na konsole no no, realia sie zmieniają widze :(.
"Moge sie zalozyc ze nie jedna jeszcze gra, a szczegolnie exclusive od Sony bedzie bila graficznie i rozbudowaniem WD a mimo to bedzie dzialala w HD i z dobra iloscia klatek" Kiedyś wierzyłem że smerfy żyją w lasku rudnickim (w mojej miejscowości) ale sie pomyliłem, chyba że klakier je zjadł ;/. Sorry ale musiałem, bo głupoty wypisujesz.


Aope
1. Oczywiście, jakbyś był gdziekolwiek w sądzie każdy sędzia by ci uwierzył yhy, baje! A teraz nadal czekam na dowody... Prostacki sposób? Chyba nie? Wdeptał w ziemię i przedeptał na drugą półkulę? Ty chcesz mnie rożśmieszyć ? Po prostu niektórym ludziom się ustepuje bo choćby meteor im na głowę spadł oni dalej by myśleli że to deszcz :).

2. Nie, nie mam a ty nie masz dowodu że to ja, dziękuje za uwagę.

3. Chodziło o dowody, szybko piszę, wybacz mi. Masz je? Nie! Więc sorry "sprawa oddalona".

4. Patrz wyżej również.

5.I vice versa.

6. Ja rozumiem ale ty cały czas starasz się utwierdzić w fakcie że konsole naglę staną sie super wydajne, mocne itd, z resztą nie tylko ty.

7. Raczej nie dowcip tylko fakt, suchy fakt.

Kodi24

1. No ja bym klawiatury nie męczył ;

2. Na sprzęcie się znam, gdybym sie nie znał dałbym sobie wcisnąć byle gówno przy kupnie komputera a tak nie jest.

3.Ahhh wypominanie mi czegoś co się samemu robi jakież to urocze, gdzie jednym z argumentów konsolowców jest również "bół tyłka" ;). Ale o jakiej ty sytuacji mówisz o tym że po raz kolejny konsole sie ośmieszyły?

4. No ba :)

5. No cóż tak jest i nie zmieni się to szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

Aope Człowieku 1 nie masz dowodu, po 2 skończ nazywać mnie nickami KTÓRYCH NIGDY
NIE UZYWAŁEM bo to sie frustrujące staje oczernianie mojej osoby -.-. Po 2 Jakieś odowdzić
że jestem freak_manem, nie? Nic?

Czy aby na pewno chcesz, żebym to zrobił? Bo w tej chwili już parę poszlak mam.

Tak, nudzi mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:22, Henrar napisał:

Czy aby na pewno chcesz, żebym to zrobił? Bo w tej chwili już parę poszlak mam.

Poszlaki =/= dowody. Po 2 to aope mnie oskarża więc niech on zabłyśnie w sądzie też Ty za niego stanąłbyś np gdybyście byli prawnikami?

Dnia 14.05.2014 o 19:22, Henrar napisał:

Tak, nudzi mi się.

Nie masz jakieś pracy albo coś? Może zajmij się sobą proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

Kodi24

1. No ja bym klawiatury nie męczył ;


Przecież jesteś w tym masterem dekady ;-D

Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:


2. Na sprzęcie się znam, gdybym sie nie znał dałbym sobie wcisnąć byle gówno przy kupnie
komputera a tak nie jest.

>

Którego komputera? :D Z którego opisu?

Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

3.Ahhh wypominanie mi czegoś co się samemu robi jakież to urocze, gdzie jednym z argumentów
konsolowców jest również "bół tyłka" ;).


Ale ty w tym przodujesz. Jesteś proktologiem z wykształcenia, czy to tylko hobby? ;)

Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

Ale o jakiej ty sytuacji mówisz o tym że po
raz kolejny konsole sie ośmieszyły?


Najbardziej ośmieszają się ci, którzy sami jadąc na przedpotopowych zabaweczkach wyznaczają innym nieosiągalne dla siebie standardy. Czuj się swobodnie, ja mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:35, kodi24 napisał:

Przecież jesteś w tym masterem dekady ;-D

Jeśli chodzi ci o to że dużo treści piszę, no cóż nie lubię pisać miliarda postów w których wyjaśniam stopniowo o co mi chodzi.

Dnia 14.05.2014 o 19:35, kodi24 napisał:

Którego komputera? :D Z którego opisu?

A jest jakiś 2 opis? Say What?

Dnia 14.05.2014 o 19:35, kodi24 napisał:

Ale ty w tym przodujesz. Jesteś proktologiem z wykształcenia, czy to tylko hobby? ;)

Ani jedno ani drugie, i w niczym nie przoduje z tych rzeczy o których mówisz ;>.

Dnia 14.05.2014 o 19:35, kodi24 napisał:

Najbardziej ośmieszają się ci, którzy sami jadąc na przedpotopowych zabaweczkach wyznaczają
innym nieosiągalne dla siebie standardy. Czuj się swobodnie, ja mam czas :)

Ale przepraszam bardzo rozmawiamy o komputerach czy konsolach, co miało przynieść nowe rozwiązania technologiczne, miało też dać dużo różnych rzeczy póki co tego nie widać no cóż jest jeszcze czas zobaczymy co przyniesie los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:32, Eternal101 napisał:

Poszlaki =/= dowody.

Wystarczy, by się tym zainteresować.

Dnia 14.05.2014 o 19:32, Eternal101 napisał:

Nie masz jakieś pracy albo coś?

Co zabawne, mam. I to całkiem niezłą w dużej firmie IT. Ale nie siedzę tam całymi dniami. A wyjść nigdzie nie wyjdę, bo jestem przeziębiony.

Dnia 14.05.2014 o 19:32, Eternal101 napisał:

Może zajmij się sobą proszę.

Najpierw przestań się totalnie kompromitować.

Dnia 14.05.2014 o 19:32, Eternal101 napisał:

Ale przepraszam bardzo rozmawiamy o komputerach czy konsolach, co miało przynieść nowe rozwiązania
technologiczne

Bo oczywiście takie rzeczy jak HUMA, GPGPU jako standard itp. się nie liczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

Zacznę od końca czy ja robię jakieś personalne wycieczki? Nie kłam tu w żywe hmm oczy?
Póki co to wy robicie personalne wycieczki mówiąc mi co mam posiadać a czego nie, to
już jakiś absurd... I nigdy ci nie wjechałem na prywatę...


Nie napisalem nic a propo tego co masz posiadac. Ty napisales cytuje : ''Bzdury piszesz jak typowa osoba która nie wie nic na temat a próbuje zabłysnąć.'' - to jest jak to nazwales ''wjechanie na prywate''.

Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

Po 2 skoro masz taki problem z 25 calami to podłącz sobie ten komputer do TV, chyba potrafisz
to zrobić i masz 42 cale, full hd a nawet więcej i cieszysz się super graniem....


Ciagle piszesz to samo, wyglada jakbys kompletnie nie czytal moich postow do konca. Napisalem przeciez ze owszem moge to zrobic ale zastawie wtedy swoj pokoj i bedzie to wygladalo nie estetycznie. Poza tym nie wiem czy PS4 pada mozna podlaczyc do PC, watpie.

Dnia 14.05.2014 o 19:18, Eternal101 napisał:

Son ma TYLKO lepsza grafiką, fabuła leży, czas gry leży dziękuje dobranoc.


Dla mnie fabule ma bardzo fajna. Ja gralem w nia prawie 30 godzin, raz jako Dobry i raz jako Zly. Rozumiem ze PS4 nie masz czyli Twoja opinia na temat tej gry opiera sie na czym? Recenzji z gram.pl? Czy powiesz mi ze u kumpla grales?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:39, Eternal101 napisał:

Ale przepraszam bardzo rozmawiamy o komputerach czy konsolach, co miało przynieść nowe
rozwiązania technologiczne?


A co, dupeczka zabolała? :D (podchwyciłem twój styl, żeby zobaczyć co ty w tym widzisz)

Nowe konsole przyniosły tuzin nowych rozwiązań technologicznych, które w dość wyraźny sposób oddzielają je od poprzedniczek. Wszystko jest na miejscu, twoje pytanie jest bez sensu. Bo jak to się ma do pecetów to mnie gówno obchodzi, ja do nich nie dopłacam. Nie mówiąc już, że większość z nich to statystyczne padaki, które nie mają żadnego konkretnego wkładu w ewolucję wałkowanych przez ich właścicieli aspektów.

Dlatego dla mnie nowa generacja to nie tylko 1080p/60fps z OMFGSSAO+ na ultra. To przede wszystkim sztuka wyciągania właściwych wniosków z generacji wcześniejszych, podporządkowanie aktualnym trendom i potrzebom określonej grupy konsumentów. Równanie wszystkiego do bufora ramki jest czystą amatorką;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:49, Henrar napisał:

Wystarczy, by się tym zainteresować.

Poszlakami nic mi nie udowodnisz, po 2 będziesz sie bawił w detektywa forumowego? Błagam.

Dnia 14.05.2014 o 19:49, Henrar napisał:

Co zabawne, mam. I to całkiem niezłą w dużej firmie IT. Ale nie siedzę tam całymi dniami.
A wyjść nigdzie nie wyjdę, bo jestem przeziębiony.

Hmmm to może zajmij się swoim hobby, chyba że twoim hobby jest siedzenie na forum i czepianie sie mnie?

Dnia 14.05.2014 o 19:49, Henrar napisał:

Najpierw przestań się totalnie kompromitować.

Nie kompromituję sie, chyba ze pisanie prawdy o konsolach to kompromitacja wtedy no cóż, wiecej pytań nie mam.

Dnia 14.05.2014 o 19:49, Henrar napisał:

Bo oczywiście takie rzeczy jak HUMA, GPGPU jako standard itp. się nie liczą...

Widać nie wiele to pomogło konsolą ;<. Więc dość biedny standard.

Cykada85

1. No bo tak piszesz, nie moja w tym wina. Skoro nie wiesz że można podłączyć pada i kompa do TV to chyba nie bardzo sie znasz.

2. Chcesz wygodę czy estetyke? Po 2 postaw TV tam gdzie monitor a monitor odstaw na miejsce TV i będzie to podłączone tak samo, no chyba że monitor nieestetycznie wygląda już teraz na biurku?

3. Skąd wiesz co ja mam? Po za tym fakt nie mam a opiera sie na recenzjach z metacritica i opiniach ludzi którzy grali we wszystkie infamousy, dla mnie to wystarczające, po 2 oglądając zagrajmy z tej gry (nie Rock i rojo ) u osób rzetelnych widziałem jak to wygląda misje poboczne powtarzalne, zero jakiejkolwiek głębszej fabuły, normalnie idź do przodu tłucz masę przeciwników a na końcu zabij bossa, w 2 chociaż zwroty akcji były (również ogłądałem całe zagrajmy). I dokładny czas przejścia gry gdzie nagrywał wszystko co robił ten człowiek to 10 odcinków półgodzinnych.

Kodi24
Jak grochem o ścianę, skoro piszęsz ze to sztuka wyciągania wniosków to pokaż mi developera który wyciagnął jakiekolwiek wnioski? Bo jakoś na rynku się nie polepszyło, dalej mają gdzieś konsumentów i dalej robią gry na odwal się... :"Bo jak to się ma do pecetów to mnie gówno obchodzi" Gówno cię obchodzi ale wypowiedziec się trzeb co nie? Normalnie chyba sobie daruję na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

Poszlakami nic mi nie udowodnisz, po 2 będziesz sie bawił w detektywa forumowego?
Hmmm to może zajmij się swoim hobby, chyba że twoim hobby jest siedzenie na forum i czepianie
sie mnie?

Nah, w tym momencie jestem zbyt rozbawiony, by się zajmować czymś innym :>

Dnia 14.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

Nie kompromituję sie, chyba ze pisanie prawdy o konsolach to kompromitacja wtedy no cóż,
wiecej pytań nie mam.

Oho.

Dnia 14.05.2014 o 20:03, Eternal101 napisał:

> Bo oczywiście takie rzeczy jak HUMA, GPGPU jako standard itp. się nie liczą...
Widać nie wiele to pomogło konsolą ;<. Więc dość biedny standard.

O rany julek.


No, ale skoro chciałeś poszlaki:
No to jedziem:
http://wizytowki.gry-online.pl/strona_wizytowka.asp?ID=8904
http://wyszukiwarka-ludzi-na-gg.opisy4gg.pl/numer-gg6185044.htm

Imię się zgadza. Patrzymy dalej: Sprzęt - Xbox 360 w jednym i drugim przypadku. X360 250GB.

Kwestia posiadanego sprzętu...
Na gramie masz wpisany inny, ale, ale, ale:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91940&pid=68
Skoro ludzi stać na wydawanie 2k na konsole i 200 zeta na gry na nie to i stać na high endowy sprzęt który jak zliczałem z GTX 770 i i7 4770k i 16gb Ramu oraz dyskiem SSD kosztuje około 3,5k (jeśli się składa samemu bo jak sie kupuje gotowce to się kupuje że tak powiem ...) ;>.

http://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=936141

Bardzo podobny styl pisania do twojego. Aż dziw bierze.


https://www.google.pl/search?q=kirito707+skype&oq=kirito707+skype&aqs=chrome..69i57.2448j0j4&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8&qscrl=1

Aż wyszukałem Kirito707 na Google (skypeid freak_mana). Znalazłem jego profil na Google+

https://plus.google.com/u/0/104173062162473305810/posts

Spójrzmy na posty i popatrzmy. Masakra, prawda? Fanboj PC, udziela się w filmach o GTAV, takie tam... Hmm, ten avatar przypomina twojego starego z tego forum. Wróć, jest dokładnie taki sam.
Ale chwila. Coś przykuło moją uwagę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93365&pid=34
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82709&pid=19
Pracujesz w Toruniu.
Teraz spojrz na screena, który dodałem do posta. Coś za dużo poszlak.


Dodatkowo - twoje konto na LoLu to Garrosh. Gdy spojrzymy na taga freak_mana na GoLu - też Garrosh. Interesting?

No dobra, idźmy dalej. Pojawiły się na GOLu plotki, że freak_man to może być niejaki http://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=682607
Spójrzmy tam:
Amd Phenom II x4 840 3,2GHz, GF GTX 560, 8GB DDR3 1333MHz,2TB HDD, Windows 7 Ultimate 64bity
Oho. Spoglądnijmy na chwilę na twoją obecną sygnaturkę i wpis na gramsajcie. Spokojnie. Mam zrobione screeny, nie musisz usuwać. Spójrzmy też na posty. Styl się zgadza. Tematy też.

20140514200746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam

Dnia 14.05.2014 o 18:48, Eternal101 napisał:

gdyby było możliwe to by wydali spokojnie w full HD widać GLORIOUS CONSOLES są zbyt słabe
do tego a gdzie tu mowa o dalszym rozwoju generacji :D.



To już są wyżyny hipokryzji. Może są za słabe, a może to jednak UBI dało ciała. No Ty już widzę wydałeś wyrok (lol - na podstawie JEDNEJ gry, w dodatku MULTIPLATFORMY portowanej z PC) sam wspominałeś, "że miałeś banana na twarzy". Wierzę absolutnie że miałeś. Sęk w tym, że traktujesz sprawę wybiórczo:

a) kompletnie pomijasz te gry, które są w 1080 p. Na PS4 takich jest większość, ale nawet na Xbone się kilka znajdzie

b) pomijasz zupełnie tytuły, które latają w 1080 p i 60 klatkach na sekundę. Tych było i będzie zawsze mniej niż tych lockowanych na 30 fps, no ale są. MGS: Ground Zeroes chociażby (i uwaga: to jest SANDBOX). Zdaje się Nilfheim Ci swego czasu podrzucał linka do mekki pecetowców (Digital Foundry), gdzie tamtejsi technokraci swoimi cudownymi maszynami zmierzyli że gra ma idealnego locka - jest rowne 60 kl./sek, nie ma nawet pojedynczego spadku. Co zrobiłeś ? Dalej szedłeś w zaparte, że spadki są :)

c) tutaj wisienka na torcie - przypominam, że na podstawie jednej gry oceniasz, że konsole są za słabe (podkreślam - możliwe że są, who cares, zwłaszcza że mowa o multiplatformie ?) na to czy owo, no ale kiedy rzecz dotyczy PC, kiedy to blaszak ma taki sam lub podobny "problem" to zasłaniasz się optymalizacją :) Pamiętam choćby przykład TW: Rome 2 - tutaj z automatu pisałeś o fatalnej optymalizacji, nawet przez myśl Ci nie przeszło, że "rydwany pecetowców" mogą być za słabe :). A może przypomnieć jak się zagotowałeś w temacie o NBA 2K15 ?

^^ Także sorry, ale standardy masz wybitnie podwójne. Jest to też kolejny już wątek, gdzie prowokujesz ludzi do kłótni. Po co ?

ps. Co do tego kto jakie ma oczekiwania wobec nowej generacji - wciąż się zasłaniasz jakimś "ogółem" konsolowców, na co czekają i takie tam, to może podaj konkretnie kto i co i skąd dane ? Ja np. czekam na dobre gry przede wszystkim - wyjdzie sequel RDR albo następca Demon''s Souls i już mogę pędzić po PS4. "Klatki", "rozdzielczości" i inne tego typu bzdety mnie nie interesują w tym momencie. Takoż komp za 5 tysi. Pojął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:09, Henrar napisał:

> Poszlakami nic mi nie udowodnisz, po 2 będziesz sie bawił w detektywa forumowego?

Say What? I gdzie tu dowody? Jak narazie udowodniłeś że freak man to Łukasz zaborowski i ze ma konto na YT :D. Co do konta na LoL''u hmm mam nick Garrosh i co z tego? Wiesz na świecie żyje 7mld ludzi a prawie 8mln gra w WoW''a z czego niektórzy również w LoL''a :). Nic mi nie udowodniłeś sorrki, próbuj dalej hmmm niech może na GoL''u sprawdża IP i porównają z moim tutaj, administracja ma dostęp do takich rzeczy, ba nawet sam mogę podać ip i niech administracja porówna ;>. Poszlaki tylko i wyłącznie widziałem z takim avkiem parę innych osób na Gramie tez inna osoba bodajże miała taki avatarek ;p. Sorry chybiłeś, szukaj dalej może kiedyś mi coś udowodnisz.... wróć nie udowodnisz mi nic ;<. Daj mi niezbity dowód takiego którego się nie wyprę wtedy pogadamy.
P.S. Masz własny tytuł, weź go zmień na "goggole bot" bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 20:19, Eternal101 napisał:

> http://i.imgur.com/JSBTl.gif
Z czego ty mu przyklaskujesz? Przecież tam są co najwyżej poszlaki, po czymś takim to
można by oskarżyć sporo ludzi...

Bardzo wiarygodne i dobrze udokumentowane i uargumentowane poszlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować