Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Ultimate Evil Edition - nowy trailer z fragmentami rozgrywki z PS4

23 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W sierpniu właściciele nowych konsol doczekają się premiery Diablo III, a starszych - dodatku Reaper of Souls. Obie produkcje znajdą się w wydaniu Ultimate Evil Edition, o którym Blizzard przypomina nowym filmem.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III: Ultimate Evil Edition - nowy trailer z fragmentami rozgrywki z PS4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą
> i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.

Zmień kompa. Nie uświadczyłem żadnej z wymienionych przez Ciebie dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą
> i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.
Zmień kompa, myszkę itd to będzie Ci dobrze chodziło, gram w D3 bardzo długo i ani razu czegoś takiego z wymienionych przez Ciebie rzeczy nie uświadczyłem :).. BTW Porządne sterowanie w Hack''n''Slashu na konsolach? To ma być żart rozumiem? Dopracowana wersja? A co tu jest takiego dopracowanego czego nie ma w wersji na PC? (P.S. Uniki są ) ;>.

Karfein
No to chyba gry na PS2 nie widziałeś xD.

Rayner28 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zmień kompa, myszkę itd to będzie Ci dobrze chodziło, gram w D3 bardzo długo i ani razu

Dnia 20.05.2014 o 10:48, Eternal101 napisał:

czegoś takiego z wymienionych przez Ciebie rzeczy nie uświadczyłem :)



^^ A ja owszem. I nie ma to nic wspólnego z kompem, tylko z tym że część zawartości jest na serwerach. A w takim wypadku nawet mocny PC nie pomoże, bo jesteś i tak zależny od infrastruktury Blizzarda.Wystarczy jakiś "event" (tak jak ten, który trwa teraz i zwiększa szanse na drop) albo atak ddos i serwery potrafią się zatkać. Lagi są wówczas masakryczne (nie zdarzyło Ci się przez nie ginąć, bo chyba wcześniej coś o tym wspominałeś ?). Gołym okiem też wtedy widać, które dane Blizz przechowuje u siebie :). Pomijam już fakt, że były i są dni gdzie z grania nici, bo akurat trwa "przerwa techniczna"....

Wersje konsolowe są tych problemów pozbawione, z oczywistych względów - lag podczas grania w singla jest pojęciem w tych wersjach nieznanym :).

Dodam, że nie jestem wrogiem wersji blaszakowej - wręcz przeciwnie, pomimo wszystkich jej bołączek, ma ona jeden mocny argument - community. Porażająca większość społeczności Diablo 3 gra właśnie na PC, więc nie ma problemu żeby grać w grupie. Serwery nigdy nie świecą pustkami. I to jest bardzo mocny argument ZA - ta gra na PC będzie żyła jeszcze bardzo długo.

Natomiast żeby byla jasność - to co piszesz Ty i Rayner 28 to czystej wody bajkopisarstwo i klapy na oczach. Udawanie, że "żadnych problemów nie ma". Co jest bzdurą - ot choćby w zeszły czwartek, kiedy rozpoczął się wspomniany przeze mnie event - główną "atrakcją" i najczęściej powtarzającym się pytaniem na czacie "in game" było: "Też macie takie lagi ?" oraz "Grać się nie da, ping ponad 1000". Miałem robić rifty jak szalony, a skończyło się na tym, że szybko spasowałem i poszedłem grać w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 11:36, Lordpilot napisał:

^^ A ja owszem. I nie ma to nic wspólnego z kompem, tylko z tym że część zawartości jest
na serwerach. A w takim wypadku nawet mocny PC nie pomoże, bo jesteś i tak zależny od
infrastruktury Blizzarda.Wystarczy jakiś "event" (tak jak ten, który trwa teraz i zwiększa
szanse na drop) albo atak ddos i serwery potrafią się zatkać. Lagi są wówczas masakryczne
(nie zdarzyło Ci się przez nie ginąć, bo chyba wcześniej coś o tym wspominałeś ?). Gołym
okiem też wtedy widać, które dane Blizz przechowuje u siebie :). Pomijam już fakt, że
były i są dni gdzie z grania nici, bo akurat trwa "przerwa techniczna"....

Może czas na format dysku albo zmiane kompa? Bo ja cały czas grania a gram zwykle gdy wracam do domu nie napotkałem zadnych z tych problemów...

Dnia 20.05.2014 o 11:36, Lordpilot napisał:

Wersje konsolowe są tych problemów pozbawione, z oczywistych względów - lag podczas grania
w singla jest pojęciem w tych wersjach nieznanym :).

Bo nie są podłączone do neta? Po 2 jak się ma laggi i problemy z netem to się nie gra, gram hardkor DH i jeden raz przez DDOsy miałem laggi i wiesz co nie padłem i grało się całkiem całkiem, wystarczająco bym skończył 1 akt cały ;>. Do tego granie nawet z randomami jest przyjemniejsze niż granie samemu ciągle w single''u...

Dnia 20.05.2014 o 11:36, Lordpilot napisał:

Dodam, że nie jestem wrogiem wersji blaszakowej - wręcz przeciwnie, pomimo wszystkich
jej bołączek, ma ona jeden mocny argument - community. Porażająca większość społeczności
Diablo 3 gra właśnie na PC, więc nie ma problemu żeby grać w grupie. Serwery nigdy nie
świecą pustkami. I to jest bardzo mocny argument ZA - ta gra na PC będzie żyła jeszcze
bardzo długo.

Otóż to wersja konsolowa po kilku miesiąca zginie i nikt o niej nie będzie o niej mówił.

Dnia 20.05.2014 o 11:36, Lordpilot napisał:


Natomiast żeby byla jasność - to co piszesz Ty i Rayner 28 to czystej wody bajkopisarstwo
i klapy na oczach. Udawanie, że "żadnych problemów nie ma". Co jest bzdurą - ot choćby
w zeszły czwartek, kiedy rozpoczął się wspomniany przeze mnie event - główną "atrakcją"
i najczęściej powtarzającym się pytaniem na czacie "in game" było: "Też macie takie lagi
?" oraz "Grać się nie da, ping ponad 1000". Miałem robić rifty jak szalony, a skończyło
się na tym, że szybko spasowałem i poszedłem grać w coś innego.

A co mam sobie robić problemy których nie ma? Błagam Cię, to że ty masz to nie znaczy że całe społeczeństwo mam a czytam często chat ogólny na D3 i nikt się nie skarży tyle co ucieleśnieni konsolowcy na wersje PC''towe... ping powyżej 1000? Ja nawet podczas DDOSÓW miałem z 300 pingu (20Mb/s net). AA i nie jest to bajkopisarstwo co napisalismy tylko my takich problemów po prostu nie mamy, więc nie wciskaj nam na siłę ich :). Jeszcze problemu uświadczyłem z BN jak próbowałem sie bodajże miesiąc temu do WoW'a zalogować ;/.


Podsumowując najwyraźniej albo macie coś z łączem albo z kompami albo gra źle zainstalowana idk. Ja ani razu problemów nie uświadczyłem od chwili premiery kiedy to były faktycznie problemy z zalogowaniem się (tak jak do każdego nowego dodatku WoW''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

AA i nie jest to bajkopisarstwo co napisalismy
tylko my takich problemów po prostu nie mamy, więc nie wciskaj nam na siłę ich :)


^^ Spoko nie wciskam. Ale w tym samym poście piszesz, że:

Dnia 20.05.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

Jeszcze
problemu uświadczyłem z BN
jak próbowałem sie bodajże miesiąc temu do WoW''a zalogować
;/.

^^ Czyli jednak problem z logowaniem może się zdarzyć ?

>Ja nawet podczas

Dnia 20.05.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

DDOSÓW miałem z 300 pingu (20Mb/s net).


^^ No to też nie za wesoło... No i miło, że potwierdzasz, że problemy czasem się jednak zdarzają :)

>]Po 2 jak się ma laggi i problemy z netem to się nie gra,

Dnia 20.05.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

gram hardkor DH i jeden raz przez DDOsy miałem laggi i wiesz co nie padłem i grało się
całkiem całkiem, wystarczająco bym skończył 1 akt cały ;>.



^^ Czyli jednak lagi się w wersji PC zdarzają :) ? Nawet Tobie ? Hmm... - no to zdecyduj się w końcu :)

Dnia 20.05.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

Może czas na format dysku


^^ Nie. Dbam i nie mam syfu.

Dnia 20.05.2014 o 11:50, Eternal101 napisał:

albo zmiane kompa?


^^ Zmieniałem wekszość części rok temu. Jedynie grzałka została stara, ale do Diablo 3 starcza z nawiązką. Po za tym - ile jeszcze mam pakować w tą studnię bez dna ? To Blizz powinien bardziej dbać o serwery a nie ja o kompa, to żadnych problemów nie będzie.

Z mojej strony to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienić kompa bo chcę zagrać w diablo... Chyba nie... To nie jest rozwiązanie bo poza graniem do wszystkiego mój PC mi wystarcza. Poza tym to na i5 i 6850GTX powinna taka gra dobrze działać. A tymczasem na X360 działa o niebo lepiej.

Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze... Nie muszę ruszać całą ręką i nadgarstkiem który i tak nadwyrężam w pracy. Jest po prostu lepsze pod każdym względem. No i mogę sobie wygodnie grać gdziekolwiek bym nie chciał usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 12:13, HiddenNick napisał:

Zmienić kompa bo chcę zagrać w diablo... Chyba nie... To nie jest rozwiązanie bo poza
graniem do wszystkiego mój PC mi wystarcza. Poza tym to na i5 i 6850GTX powinna taka
gra dobrze działać. A tymczasem na X360 działa o niebo lepiej.

Tja i może powiesz jeszcze że na xbox 360 masz więcej klatek i lepszą grafikę niż na PC? Błagam takie baje to dzieciom na dobranoc a nie mnie. Po za tym jeśli ci się tnie no to cóż albo format dysku albo zmiana kompa lub dostawcy internetowego ;>. Z tego co mi wiadomo kiedyś w podstawowej wersji D3 było tak że trzeba było po zalogowaniu czekać chwilę aż sie doczyta bo inaczej sie cięła gra, ale z dodatkiem wprowadzili tak że cały obszar wczytuję się w oknie wczytywania dzięki czemu nie ma klatkowania i laggów w samej grze. Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek w D3 wiec nie wiem jakiego kompa trzeba mieć by sie cięło.

Dnia 20.05.2014 o 12:13, HiddenNick napisał:

Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze... Nie muszę
ruszać całą ręką i nadgarstkiem który i tak nadwyrężam w pracy. Jest po prostu lepsze
pod każdym względem. No i mogę sobie wygodnie grać gdziekolwiek bym nie chciał usiąść.

Ha! I znowu ten sam denny argument "Mogę sobie usiąść gdzie bym nie chciał" jakie to jest już monotonne... Bardziej intuicyjne? Bzdura na myszy i klawie klikasz tyle samo przycisków co na klawie do tego nie muszę jednocześnie wciskać dwóch przycisków naraz by wykonać jakąś czynnoś albo miliard rady bampera naciskać by przejechać na przedmiot który mnie interesuję... A jak chcesz grać gdziekolwiek to podłącz pada do PC nie wiem czy D3 ma obsługę pada bo nie miałem potrzeby go podłączać do tej gry :). Jeszcze wrócę do "Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze" Szybsze really? Jak już wspomniałem wcześniej, wybieranie itemu miliardem kliknięć bampera? Do tego zobacz czas reakcji gałki pada a myszki ;>, więc nie wciskaj mi ze jest lepsze, możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie... Po 2 granie samemu w Diablo? To zabijanie tej gry ;>, tak samo jak granie w D2 w SP mija się obecnie z celem. Bajdurzenie takie z braku argumentów jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 12:42, Eternal101 napisał:

"Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze" Szybsze
really? nie wciskaj mi ze jest lepsze, możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie...


Miał na myśli siebie, pisał w swoim imieniu, nie wszystkich.

Dnia 20.05.2014 o 12:42, Eternal101 napisał:

granie samemu w Diablo? To zabijanie tej gry


Wg ciebie, ale nie wg jego i mnie.
Lubimy tak grać, a ty nie masz prawa narzucać nam stylu gry.

Pamiętaj, zabijanie tej gry możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tja i może powiesz jeszcze że na xbox 360 masz więcej klatek i lepszą grafikę niż na
> PC? Błagam takie baje to dzieciom na dobranoc a nie mnie.

Na x360 wygląda tak samo i działa w 60fps''ach. Chyba rozdzielczość jest niższa, ale na TV i tak wygląda to lepiej o niebo lepiej niż na monitorze za 500zł. Wersja PS4 niczym się od tej PC nie różni.

> Po za tym jeśli ci się tnie
> no to cóż albo format dysku albo zmiana kompa lub dostawcy internetowego ;>.

Super... Jak na PC muszę w taki sposób radzić sobie z problemami z grą to dziękuję... Wolę konsolę.

> Z tego
> co mi wiadomo kiedyś w podstawowej wersji D3 było tak że trzeba było po zalogowaniu czekać
> chwilę aż sie doczyta bo inaczej sie cięła gra, ale z dodatkiem wprowadzili tak że cały
> obszar wczytuję się w oknie wczytywania dzięki czemu nie ma klatkowania i laggów w samej
> grze.

To właśnie o to doczytywanie mi chodzi... Z dodatkiem jest jeszcze gorzej. A na konsolach wszystko działa płynnie.

Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek
> w D3 wiec nie wiem jakiego kompa trzeba mieć by sie cięło.

Cieszy mnie to strasznie. Ale wolałbym, żeby to u mnie ta gra dobrze działała. Twój PC != PC ogółem.

> Ha! I znowu ten sam denny argument "Mogę sobie usiąść gdzie bym nie chciał" jakie to
> jest już monotonne...

A dla mnie wygoda to podstawa sterowania...

Bardziej intuicyjne? Bzdura na myszy i klawie klikasz tyle samo
> przycisków co na klawie

Nie... O dwa mniej...

> do tego nie muszę jednocześnie wciskać dwóch przycisków naraz
> by wykonać jakąś czynnoś

Dla mnie to wygodniejsze niż machanie ręką po klawiaturze i odrywanie wzroku od gry...

> albo miliard rady bampera naciskać by przejechać na przedmiot
> który mnie interesuję...

A latanie myszą po monitorze i celowanie w kwadraciki jest już spoko... No proszę cię.

A jak chcesz grać gdziekolwiek to podłącz pada do PC nie wiem
> czy D3 ma obsługę pada bo nie miałem potrzeby go podłączać do tej gry :).

Nie ma.

Jeszcze wrócę
> do "Sterowanie na konsolach jest bardziej intuicyjne, szybsze i wygodniejsze" Szybsze
> really? Jak już wspomniałem wcześniej, wybieranie itemu miliardem kliknięć bampera?

Jest wolniejsze od wycelowania w kwadracik myszką? Poza tym itemy wybiera się w D3 gałką.

> Do
> tego zobacz czas reakcji gałki pada a myszki ;>,

Hmm... A jak biegnę w prawo na PC i nagle chcę pobiec w lewo? Na PC muszę kursorem przez cały ekran przejechać... Na padzie przesuwam kciuk o 1cm...

więc nie wciskaj mi ze jest lepsze,
> możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie... Po 2 granie samemu w Diablo? To zabijanie tej
> gry ;>, tak samo jak granie w D2 w SP mija się obecnie z celem. Bajdurzenie takie
> z braku argumentów jak dla mnie...

Nie gram sam. Gram online, albo z kolegą na jednym TV...

A ponadto D3 wygląda lepiej na TV niż na monitorze. Wygodniej się w to gra będąc rozwalonym na kanapie niż zgarbionym przy kompie. Nie męczy tak mocno. Nie nadwyręża nadgarstków. Nie tnie. Można grać offline. Szybciej porównuje się itemy. Szybciej sprzedaje. Itd. itd. To jest po prostu lepsza wersja diablo3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 14:32, Cygi napisał:

Miał na myśli siebie, pisał w swoim imieniu, nie wszystkich.

Hmm pisał jakby ogólnie było pro wiec...

Dnia 20.05.2014 o 14:32, Cygi napisał:

Wg ciebie, ale nie wg jego i mnie.
Lubimy tak grać, a ty nie masz prawa narzucać nam stylu gry.

Przynajmniej wiem kogo omijać w multiplayerowych grach i kto nie umie grać teamplayowo skoro wolicie grać solo ;>. Po 2 ciekawe po ilu godzinach się wam znudzi, i tak swoją drogą fajnie będzie wydawać drugie 270 zł na grę którą się ma zamiast na sam dodatek? :D.

Dnia 20.05.2014 o 14:32, Cygi napisał:

Pamiętaj, zabijanie tej gry możę dla Ciebie tak ale nie ogólnie...

GTA IV idealny przykład gry która na PC''cie dłużej przetrwała niż na konsoli ;), o D1 to mało kto pamięta nawet że na konsolach była, z tym będzie podobnie trochę hype''u u konsolowców, trochę jarania sie i wciskania ciemnoty że na padzie lepiej sie gra i że jest oh ah pro ekstra wersją (co jest bujdą i w niczym nie jest lepsza od PC''towej w tej chwili i radzę przywyknąć do tego i przestać porównywać wersję z maja 2012 roku kiedy gra była hardkorowa jak mało która i mało przystępna :)). I nadal uważam że to zabijanie tej gry, sam wiem że Torchlighta 2 odstawiłem czy takiego path of exile bo po prostu samemu się gra fatalnie... Jeszcze gra fabularnie nie błyszczy jak każdy H''n''S z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA IV idealny przykład gry która na PC''cie dłużej przetrwała niż na konsoli ;


^^ Chyba sobie jaja robisz albo to już fanbojstwo w postaci czystej. Multi w GTA IV na PC to już od dawna trup, totalnie zarżnięty przez cziterów. Ciekawe czy R* po wyłączeniu GFWL w ogóle będzie przenosił serwery, czy spasuje troszcząc się tylko o to, żeby singiel zadziałał bez tego badziewia.

Na X360 jeszcze niecały rok temu nie miałem problemu ze znalezieniem chętnych do gry. Nie żeby mnie to zdziwiło (community GTA w większości siedzi właśnie na konsolach). Mam obydwie wersje (X360 i PC), także apeluje (choć wiem, że może być ciężko i nie dotrze), żebyś jednak przyhamował z bullshitem, bo pewne rzeczy można jednak dość łatwo zweryfikować.

i radzę przywyknąć do tego i przestać porównywać wersję z maja 2012 roku kiedy gra była hardkorowa jak mało która i mało przystępna :))

^^ Hahahahaha :DD Nie, no to już przegięcie :) ! Diablo 3 HARDKOROWE - hahahaha. Kiedy ? Gdzie ? Ja pierdzielę... - człowieku czy Ty już wstydu nie masz ? Piszesz o grze, która jest totalnie masowa i tak prosta, że już się bardziej nie da. Apeluje - przestań już, bo mnie brzuch boli ze śmiechu. Komu Ty chcesz wcisnąć tą ciemnotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Na x360 wygląda tak samo i działa w 60fps''ach. Chyba rozdzielczość jest niższa, ale
na TV i tak wygląda to lepiej o niebo lepiej niż na monitorze za 500zł. Wersja PS4 niczym
się od tej PC nie różni.

Baje! https://www.youtube.com/watch?v=PzV6uz7CX2w faktycznie pro 60 fpsów xD, nie dosć że rozdziałka niższa bo tylko 720 p to jeszcze i frame rate niższy :) na obu konsolach, i po 2 wygląda lepiej na TV i konsoli niż an PC? Wiesz ze rozdzielczość tekstur nie zmienia sie względem rozdzielczości ekranu i będzie taka jaką twórcy zaimplementowali, czyli 720 p? Więc w czym są lepsze tekstury? Że więcej pixeli widać na ekranie i pokazana jest pixeloza gry? Nie za bardzo bym się tym chwalił :).

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Super... Jak na PC muszę w taki sposób radzić sobie z problemami z grą to dziękuję...
Wolę konsolę.

Jak się nie umie użytkować sprzętu i ma sie syf na kompie to nic dziwnego że tnie to jest normalne, będą w pracy powiesz "Jak tak mam pracować to prosze dać mi konsolę bo ona jest super duper"?

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

To właśnie o to doczytywanie mi chodzi... Z dodatkiem jest jeszcze gorzej. A na konsolach
wszystko działa płynnie.

To ty chyba naprawdę jakiś muzealny sprzęt masz, mi sie w ekranie logowania wszystko ładnie doczytuję, zero ścinek, po 2 o czym ty mówisz, rozumiesz to że konsola działa na offline a nie online? Gdyby działała tak jak kompach założe się że jeszcze gorsze doczytywanie by było.

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek
Cieszy mnie to strasznie. Ale wolałbym, żeby to u mnie ta gra dobrze działała. Twój PC
!= PC ogółem.

No ale z tego co wyczytałem nie o fpsy chodzi tylko doczytywanie, moze uporzadkuj dysk i wtedy powiedz jak działa gra bo doczytywanie i cięcia się gry spowodowane jest zapewne i kompem i internetem gdyż włazi na serwery blizza by doczytać niektóre rzeczy... Wiec to nie jest wina gry tylko albo komputera albo internetu proste.

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

A dla mnie wygoda to podstawa sterowania...

A co za problem rozsiąść się w fotelu z myszą pod ręką? Nie rozumiem dla mnie to trzymanie pada w łapie bez możliwości oparcia ręki jest bardziej męczące.

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Nie... O dwa mniej...

Pewnie te dwa których brak na padzie zastąpione są kombinacjami L triger + A albo P Bamper + B no wygoda jak nie wiem co, nic dziwnego że multika nie zaimplementowali bo na PVP to współczucie :).

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Dla mnie to wygodniejsze niż machanie ręką po klawiaturze i odrywanie wzroku od gry...

Ja nie odrywam, co za problem naciskać lewy z prawym na przemiennie i do tego 1234 na klawiaturzye? Nie rozumie naprawdę... Aż tak skomplikowane to jest?

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

A latanie myszą po monitorze i celowanie w kwadraciki jest już spoko... No proszę cię.

Bardziej precyzyjne niż padem ;> po 2 jakie kwadraciki? Chodzi ci o skille? Od tego jest klawiatura lol, a co do potworów nawet nie trzeba celować w jednego wroga, wbijasz się i siekasz jak leci.

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Nie ma.

W sumie kto by chciał grać na padzie kupując H''N''S na kompa :).

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Jest wolniejsze od wycelowania w kwadracik myszką? Poza tym itemy wybiera się w D3 gałką.

Oczywiście że jest wolniejsze i co do celowania w kwadraciki patrz pkt wyżej :).

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Hmm... A jak biegnę w prawo na PC i nagle chcę pobiec w lewo? Na PC muszę kursorem przez
cały ekran przejechać... Na padzie przesuwam kciuk o 1cm...

A mysz o 2cm różnica jakbyśmy w latach świetlnych różnice liczyli...

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

Nie gram sam. Gram online, albo z kolegą na jednym TV...

Jeszcze zapomniałem poprzednio te płacenie za grę online, ahh magia. Fajnie że grasz na jednym TV z TYMI SAMYMI osobami kiedy ja poznaje różne inne np :).

Dnia 20.05.2014 o 14:45, HiddenNick napisał:

A ponadto D3 wygląda lepiej na TV niż na monitorze. Wygodniej się w to gra będąc rozwalonym
na kanapie niż zgarbionym przy kompie. Nie męczy tak mocno. Nie nadwyręża nadgarstków.
Nie tnie. Można grać offline. Szybciej porównuje się itemy. Szybciej sprzedaje. Itd.
itd. To jest po prostu lepsza wersja diablo3.

Hahahahaha to są bajki urojone przez konsolowców do których nie dociera że ta gra po za frameratem i rozdzielczością no i wygodą gry według uznania nie różni się niczym, NICZYM!!
1. Na PC się nie tnie, póki co to widze że tylko Ty i Lordpilot gadacie zę wam tnie na tym forum...
2.Lepiej wygląda na TV? Pod jakim względem? Lepsza rozdzielczosć? Nie sądzę, tekstury są w 720 p, deal with it a na PC w Full HD :), PC ponad 100 fpsów gdy się wyłączy v Synca, konsole ledwie 50 xbox 360, PS 3 44, Szybciej sie sprzedaje itemy? A po co sprzedawać jak mozna rozdrobnić na materiały do craftu co idzie błyskawicznie gdzie na konsoli pewnie po kazdym itemie gałką by trzeba było jeździć, no do tego Rifty i tryb przygodowy którego konsole jeszcze nie mają :), porównanie itemów? Jeden magiczny przycisk na klawiaturze, dosłownie jeden i masz porównanie :). To NIE JEST LEPSZA WERSJA D3, TO JEST TA SAMA DEAL WITH IT!


LordPilot tak? To bez ah (bo na początku mało kogo było stać by kupić sobie itemy) pokonaj moba co ma niewrażliwości milaird, plus łancuchy, sople lodu wybuchające (nie pamiętam jak się ta umiejętnośc nazywała) i jeszcze coś, prosta? Może teraz, teraz to gra dla casuali co mają zaprogramowane "LPM.PPM" :). I nikomu nie wciskam ciemnoty widać nie grałeś w ta wersję z 2012 roku, skoro podważasz to co piszę. Potem jak zaczęto nałogowo kupować z AH to D3 stał sie łatwy (dobrze że już nie ma AH).


Co do GTA IV, hmm a co mnie multi interesuje ? Po 2 skoro rzucasz statystykami itd pokaż ile ludzi na konsolach gra w multi? Albo w ogóle w tą grę gra, na PC ja urozmaicają mody i ludzie wracają do niej... Po 2 jeszcze płacić za grę plus granie online co powinno być w zestawie z grą? People please, taką ciemnotę to do mas nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Baje! https://www.youtube.com/watch?v=PzV6uz7CX2w faktycznie pro 60 fpsów xD, nie dosć
że rozdziałka niższa bo tylko 720 p to jeszcze i frame rate niższy :) na obu konsolach,
i po 2 wygląda lepiej na TV i konsoli niż an PC? Wiesz ze rozdzielczość tekstur nie zmienia
sie względem rozdzielczości ekranu i będzie taka jaką twórcy zaimplementowali, czyli

> 720 p?
Boże, ty widzisz i nie grzmisz. Tekstury nie są w rozdzielczości 720p. Jak już, to prędzej 512x512 albo 1024x1024.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Więc w czym są lepsze tekstury? Że więcej pixeli widać na ekranie i pokazana jest
pixeloza gry? Nie za bardzo bym się tym chwalił :).

Bo przecież w Diablo 3 będziesz obserwował tekstury (tu pomijam fakt, że dobrą grafiką ta gra nie grzeszy).

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Jak się nie umie użytkować sprzętu i ma sie syf na kompie to nic dziwnego że tnie to
jest normalne, będą w pracy powiesz "Jak tak mam pracować to prosze dać mi konsolę bo
ona jest super duper"?

Boże drogi * 2. Jeżeli wszystkie inne gry mi działają a ta nie chce, to nie jest to moja wina ani wina mojego zasyfionego komputera. To jest wina gry. Tym bardziej, że z Diablo 3 ma sporo osób problemy. Polecam odwiedzić odpowiednie wątki na forach. To nie jest trudne, freak manie.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

To ty chyba naprawdę jakiś muzealny sprzęt masz, mi sie w ekranie logowania wszystko
ładnie doczytuję, zero ścinek, po 2 o czym ty mówisz, rozumiesz to że konsola działa
na offline a nie online? Gdyby działała tak jak kompach założe się że jeszcze gorsze
doczytywanie by było.

Ale nie działa. I w tym momencie jest od wersji PCtowej o wiele lepsza.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

> Osobiście na tym kompie co mam na wszystkim full i full hd mam stałe 60 klatek

I zapłaciłeś za niego 999zł

Spoiler

wiem, że nie za ten

. Wiemy.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

No ale z tego co wyczytałem nie o fpsy chodzi tylko doczytywanie, moze uporzadkuj dysk
i wtedy powiedz jak działa gra bo doczytywanie i cięcia się gry spowodowane jest zapewne
i kompem i internetem gdyż włazi na serwery blizza by doczytać niektóre rzeczy... Wiec
to nie jest wina gry tylko albo komputera albo internetu proste.

Jeżeli gra tak źle reaguje na Internet (btw. mam 60 megabitowy Internet w Krakowie, podpięty po kablu, czasem potrafię w D3 mieć urwane połączenie) albo HDD, to jest to wina gry i twórców, że nie potrafili tego sprawnie stworzyć.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

A co za problem rozsiąść się w fotelu z myszą pod ręką? Nie rozumiem dla mnie to trzymanie
pada w łapie bez możliwości oparcia ręki jest bardziej męczące.

Wut xD Siądź sobie na kanapie z klawiaturą i myszą oraz PCtem podpiętym do TV. Pograj chwilę. Potem pisz kolejne pasmo głupot :>
I btw... ręce można oprzeć. Czyżby PC Gaming Master Race nie potrafił obsługiwać padów?

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Pewnie te dwa których brak na padzie zastąpione są kombinacjami L triger + A albo P Bamper
+ B no wygoda jak nie wiem co, nic dziwnego że multika nie zaimplementowali bo na PVP
to współczucie :).

Ech, ech, ruch jednym palcem jest przecież taki ciężki. Chwila, czy to nie ty czasem się chwaliłeś, jak to na PC są gry ze skomplikowanym sterowaniem, gdzie trzeba nieraz wykonywać czteroklawiszowe kombinacje (pierwszy Gothic and all)?

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

> Dla mnie to wygodniejsze niż machanie ręką po klawiaturze i odrywanie wzroku od
gry...
Ja nie odrywam, co za problem naciskać lewy z prawym na przemiennie i do tego 1234 na
klawiaturzye? Nie rozumie naprawdę... Aż tak skomplikowane to jest?

A co jest skomplikowanego w naciśnięciu bumpera palcem, który zawsze jest w pobliżu? xD

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Bardziej precyzyjne niż padem ;>

Precyzja=/=wygoda, freak_manie.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

po 2 jakie kwadraciki? Chodzi ci o skille?

Nope, ekwipunek.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Od tego
jest klawiatura lol, a co do potworów nawet nie trzeba celować w jednego wroga, wbijasz
się i siekasz jak leci.

Polecam wykonywać ten manewr na wyższych poziomach trudności, daleko zajdziesz.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

W sumie kto by chciał grać na padzie kupując H''N''S na kompa :).

Ja i całe mnóstwo ludzi. Ja wiem, że u ciebie z rączkami ciężko, ale niektórzy jednak pada obsługiwać potrafią i jest dla nich wygodniejszy od myszki i klawiatury.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Oczywiście że jest wolniejsze i co do celowania w kwadraciki patrz pkt wyżej :).

Polecam się zapoznać z wyborem ekwipunku w wersji konsolowej.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Jeszcze zapomniałem poprzednio te płacenie za grę online, ahh magia.

Przynajmniej u nas większość multiplayerowych gier nie ma takiej ilości cheaterów :> Anyway, argument nie mający nic do tematu.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Fajnie że grasz
na jednym TV z TYMI SAMYMI osobami kiedy ja poznaje różne inne np :).

Mhm. Poznajesz ich przez Internet i nigdy ich na oczy nie zobaczysz, gdy konsolowcy przy piwku świetnie się bawią i spędzają czas razem. Wiesz, relacje międzyludzkie. Skomplikowana rzecz.
A jak tak bardzo nie pasuje, to możesz grać po sieci dokładnie tak jak wszyscy PCtowcy. Ups.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

Hahahahaha to są bajki urojone przez konsolowców do których nie dociera że ta gra po
za frameratem i rozdzielczością no i wygodą gry według uznania nie różni się niczym,
NICZYM!!

Oczywiście że niczym. Przecież w wersji PCtowej mamy sterowanie padem, uniki, tryb offline oraz split-screen. Wersja konsolowa pod tym względem jest o wiele lepsza od PCtowej. Pogódź się z tym, freak_manie.

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

1. Na PC się nie tnie, póki co to widze że tylko Ty i Lordpilot gadacie zę wam tnie na
tym forum...

Nie, wcale się nie tnie. A support Blizzarda wcale z tym nie ma roboty. Error 37 nie istnieje, wszystko jest kłamstwem złych "kąsolowców" :>

Dnia 20.05.2014 o 15:13, Eternal101 napisał:

2.Lepiej wygląda na TV? Pod jakim względem? Lepsza rozdzielczosć? Nie sądzę, tekstury
są w 720 p, deal with it a na PC w Full HD :), PC ponad 100 fpsów gdy się wyłączy v Synca,
konsole ledwie 50 xbox 360, PS 3 44, Szybciej sie sprzedaje itemy? A po co sprzedawać
jak mozna rozdrobnić na materiały do craftu co idzie błyskawicznie gdzie na konsoli pewnie
po kazdym itemie gałką by trzeba było jeździć, no do tego Rifty i tryb przygodowy którego
konsole jeszcze nie mają :), porównanie itemów? Jeden magiczny przycisk na klawiaturze,
dosłownie jeden i masz porównanie :). To NIE JEST LEPSZA WERSJA D3, TO JEST TA SAMA DEAL
WITH IT!

Nie jest. Gameplay''owo jest o wiele lepsza. Sam split-screen robi swoje. A brak wymogu online tylko pogrąża Blizzarda, który twierdził, że jest to niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 10:07, HiddenNick napisał:

Wreszcie porządna wersja diablo... Nie mogę już patrzeć na tą kulawą ciągle doczytującą
i korbiącą wersję PC z kulawym sterowaniem.

To bardzo dziwne, bo niczego takiego nie doświadczyłem. Po dodatku gra działa o wiele lepiej. Kulawe sterowanie? Niby w jakim stopniu? Rozgrywka jest bardzo szybka i dynamiczna, a domyślne bindy można zmienić, jak komu wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale znajdą się ludzie taki henrar np na którego posty bzdurne nie chce mi się już odpisywać gdzie wynajduję argumenty sobie mijające się z prawdą, i będą twierdzić jaka super ona nie jest a PC''towa jaka nie jest zła...

Henrar Szczerze nie chce mi się powtarzać tego samego kolejnej osobie i szkoda mi klawiatury dlatego daruję sobie odpisanie tobie... I nie, nie wycofuje sie, wiec nie faworyzuj tak siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:38, Eternal101 napisał:

Henrar Szczerze nie chce mi się powtarzać tego samego kolejnej osobie i szkoda
mi klawiatury dlatego daruję sobie odpisanie tobie... I nie, nie wycofuje sie, wiec nie
faworyzuj tak siebie.

Ojoj. Ojojoj. Jak mi przykro, że znowu nie masz argumentów, freak_manie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 15:47, Henrar napisał:

Ojoj. Ojojoj. Jak mi przykro, że znowu nie masz argumentów, freak_manie :>

Ojoj podałem argumenty, ojojojoj nie będę się powtarzał a jak ich nie rozumiesz twój problem nie mój :). Co do tego ostatniego napisałem ci już w tylu tematach a ty nadal swoje... Bawić mnie to zaczyna :), ehh gdyby sądy działały tak jak Ty to chyba w tym kraju poszedłby do więzienia każdy obywatel xD. http://prawo.money.pl/kodeks/cywilny/dzial-i-osoby-fizyczne/rozdzial-i-zdolnosc-prawna-i-zdolnosc-do-czynnosci-prawnych/art-24 <<< radzę przeczytać i przemyśleć... Nie masz dowodów, nie masz nic po za jakims typem znalezionym w necie. EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować