Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zapowiada bany dla graczy, którzy celowo przerywają mecze w UFC

17 postów w tym temacie

To szkoda mi ludzi co często mają problemy z połączeniem. Chyba nawet szansa zagrania nie będziecie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To szkoda mi ludzi co często mają problemy z połączeniem. Chyba nawet szansa zagrania
> nie będziecie mieli.
No. Ja (zresztą nie tylko ja) w PayDayu2 miałem kłopoty ze stabilnością połączenia (do tego stopnia, ze wywalało mnie z większości gier jeszcze w lobby). I co? teraz w UFC jak ktoś będzie miał coś takiego to od razu ban. No średnio śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to wlasnie chodzi. Niech zapewnia jednakowe warunki polaczenia dla wszystkich (dwoch) grajacych. Bez lagow i innych opoznien. Wtedy pogadamy. Nie widze powodu siedzenia w grze, gdzie mam jakies glupie opoznienia, a ten drugi gra, jakby siedzial na serwerze.. Place za gre, zeby sam miec rozrywke, a nie dostarczac jej innym. Moj czas kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 15:39, Kafar napisał:

To szkoda mi ludzi co często mają problemy z połączeniem. Chyba nawet szansa zagrania
nie będziecie mieli.

Wystarczy gromadzić dane w trakcie meczu i sprawdzać, kiedy następuje rozłączenie. Jak widać, że koleś dziwnym trafem ma "problemy z połączeniem", gdy zaczyna przegrywać - wlepiać bany. Gdy jednak widać, że rozłącza go losowo, nawet wtedy, gdy wygrywa - oszczędzić banowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O to wlasnie chodzi. Niech zapewnia jednakowe warunki polaczenia dla wszystkich (dwoch)
> grajacych. Bez lagow i innych opoznien. Wtedy pogadamy. Nie widze powodu siedzenia w
> grze, gdzie mam jakies glupie opoznienia, a ten drugi gra, jakby siedzial na serwerze..
> Place za gre, zeby sam miec rozrywke, a nie dostarczac jej innym. Moj czas kosztuje.

wtf? To teraz wydawca gier ma Ci zapewnić dobre łącze?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za karaniem takich pajacy ale banowanie to jest chora praktyka. BARDZO chora. Po 1 statystyki niech beda karą po drugie moze niech łączy takich graczy tylko ze sobą. A uczciwych ze sobą. Jestem za karaniem ale bany to najdurniejsza metoda karania, ale cóż to wpadło na pomysl EA dziwimy się ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 15:51, NemoTheEight napisał:

No. Ja (zresztą nie tylko ja) w PayDayu2 miałem kłopoty ze stabilnością połączenia (do
tego stopnia, ze wywalało mnie z większości gier jeszcze w lobby). I co? teraz w UFC
jak ktoś będzie miał coś takiego to od razu ban. No średnio śmieszne.


Skoro dysponujesz słabym i niestabilnym łączem to po co w ogóle pchasz się do trybu multi?
Banowanie za leavy to nie jest jakiś nowy wynalazek EA, bo przecież tak samo jest w innych grach, np. Dota albo LoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem za karaniem takich pajacy ale banowanie to jest chora praktyka. BARDZO chora.
> Po 1 statystyki niech beda karą po drugie moze niech łączy takich graczy tylko ze sobą.
> A uczciwych ze sobą. Jestem za karaniem ale bany to najdurniejsza metoda karania, ale
> cóż to wpadło na pomysl EA dziwimy się ?:)

oh wpadło na to EA. Dota, LoL, CS GO - to wszystko gry EA, nie? No ale wiadomość o EA to ilość hejtu musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 20:17, czopor napisał:

oh wpadło na to EA. Dota, LoL, CS GO - to wszystko gry EA, nie? No ale wiadomość o EA
to ilość hejtu musi się zgadzać.


Nie moja wina że w tym przemysle jest tyle debilizmu. Na szczęście mam najlepszy stopień sprzeciwu, czyli nie kupowanie danych gier od danych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna inicjatywa. Dołożyłbym jeszcze karę grzywny lub zawieszenia w ekstremalnych przypadkach. Niech obejmie to także inne gry EA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No. Ja (zresztą nie tylko ja) w PayDayu2 miałem kłopoty ze stabilnością połączenia (do
> tego stopnia, ze wywalało mnie z większości gier jeszcze w lobby). I co? teraz w UFC
> jak ktoś będzie miał coś takiego to od razu ban. No średnio śmieszne.

Z kumplem mieliśmy podobne przypadki wystarczyło na PS3 ustawić w opcji konsoli by internet był bez żadnych zabezpieczeń i potem nie było już więcej takich jaj z utratami połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No. Ja (zresztą nie tylko ja) w PayDayu2 miałem kłopoty ze stabilnością połączenia (do
> tego stopnia, ze wywalało mnie z większości gier jeszcze w lobby). I co? teraz w UFC
> jak ktoś będzie miał coś takiego to od razu ban. No średnio śmieszne.

Ja przez spory czas miałem problemy z netem (pozdrawiam panów z TPSA) i musiałem sobie odpuścić grę przez neta w cokolwiek, bo to była udręka. Dlatego trochę nie rozumiem ludzi, którzy wiedzą, że mają niestabilnego neta i ich wyrzuci, a mimo wszystko męczą się i próbują grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 23:08, Kafar napisał:

Nie moja wina że w tym przemysle jest tyle debilizmu.

Debilizm?
Jeżeli piłkarz uprzykrza mecz innym zawodnikom - wylatuje z boiska.
Jeżeli klient w restauracji uprzykrza posiłek innym klientom - wylatuje z restauracji.
Jeżeli pijak na dyskotece uprzykrza zabawę innym osobom - wylatuje z baru.

Więc dlaczego w grach dokładnie to samo postępowanie (wyrzucanie ludzi uprzykrzających innym zabawę) jest debilizmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry pomysł niech wprowadzą to też w Fifie, bo tam co chwila spotykam się z czymś takim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować