Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na pojawieniu się Metro: Redux skorzysta zwłaszcza Metro 2033

19 postów w tym temacie

> Jeśli mam być szczery to wolę obrazek po lewej, jest tak mroczno i złowieszczo :)

Serio obrazek po prawej jest z nowej wersji? Zaznaczam, że w grę grałem ale bardzo dawno temu wiec nie do końca pamiętam jak wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ten po lewej bardziej mi się podoba i bardziej odpowiada klimatowi Metro. W końcu to ma być klimat post-apo a nie rozwalonego miasta w BF'ie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 13:11, Skoorzasty napisał:

Serio obrazek po prawej jest z nowej wersji? Zaznaczam, że w grę grałem ale bardzo dawno
temu wiec nie do końca pamiętam jak wyglądała.

Tak. Oryginał był mocno szaro-bury.

I tak swoją drogą, tekstury na powierzchni też nie zachwycały w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę... jakoś klimat szarobury bardziej mi pasuje do postapo, co do porównania grafiki to ciężko to tak z obrazka wywnioskować, ale jak dla mnie szaroburyzm rządzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 chętnie kupie bo Last Light nie dawno ograłem na PC i bardzo mi się podobało :P Można kupić gry oddzielnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Metro 2033 chętnie kupie bo Last Light nie dawno ograłem na PC i bardzo mi się podobało
> :P Można kupić gry oddzielnie prawda?

Nie lepiej po prostu kupić metro 2033 a nie czekać na śmieszny Redux, który chyba nie pojawi się na PC bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się z pewnością. Na Steamie już jest możliwość pre-orderowania jednej i drugiej gry.

Dla mnie to głupota coś takiego wydawać, jak tylko ulepszono silnik w Metro 2033, a do Last Light dodano dopisek Redux.

Szkoda, że gry nie są dla posiadaczy pdostawki darmowe (albo ze znacznie większym rabatem, niż -50%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie lepiej po prostu kupić metro 2033 a nie czekać na śmieszny Redux, który chyba nie
> pojawi się na PC bo po co?
Tylko właśnie chce kupić na PS4 bo Last Light mi chodziło płynnie pod ziemia (koło 40-60 fps) a na powierzchni miałem 10-20 fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lewy o wiele lepszy. Ten po prawej świeci się jak nie powiem co.
on miał się świecić. W książce wyraźnie pisze, że ''świat na powierzchni oślepiał mieszkańców metra". Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co było w książce, bardziej pasuje ta nowsza wersja. W końcu powierzchnia była hipnotyzującą grą światła słonecznego i mogła pozbawić wzroku tych, co za długo siedzieli w eterycznych ciemnościach moskiweskiego metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie ten po prawej jest ładniejszy. Z drugiej strony gra nie jest na tyle fajna, by opłacało mi się kupować raz jeszcze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba ujęcia są ciekawe i intrygujące. Metro 2033 pamiętam już jak przez mgłę, ale wspominam niezwykle ciepło. Wiem, że gra mnie urzekła klimatem i grywalnością. Chętnie sobie ją przypomnę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować