• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kerouack

Cywilizacja V-Problem

Pytanie

Kupiłem dzisiaj Cywilizację V ( Game of the Year Edition) i nie moge jej zainstalowac z płyty - konkretnie chodzi o usługe STEAM. Odpuściłem sobie instalację z płyty i zainstalowałem Steama bezpośrednio ze strony i teraz nie bardzo wiem jak zainstalować grę w wersji pudełkowej ,która mam - pomóżcie proszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.05.2014 o 17:58, kerouack napisał:

Kupiłem dzisiaj Cywilizację V ( Game of the Year Edition) i nie moge jej zainstalowac
z płyty - konkretnie chodzi o usługe STEAM. Odpuściłem sobie instalację z płyty i zainstalowałem
Steama bezpośrednio ze strony i teraz nie bardzo wiem jak zainstalować grę w wersji
pudełkowej ,która mam - pomóżcie proszę!!!!!

W zakładce biblioteka masz na samym dole +dodaj grę
Wciśnij to i aktywuj produkt steam wpisz cd-key a gra sama zacznie się pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2014 o 18:11, Carter napisał:

W zakładce biblioteka masz na samym dole +dodaj grę
Wciśnij to i aktywuj produkt steam wpisz cd-key a gra sama zacznie się pobierać.

Wielkie dzięki,tak zrobiłem ale problem nie zniknął-gra została pobrana natomiast kiedy chce ja odpalić pojawia sie komunikat czy chcę skorzystać z wersji z directx 9, klikamn że tak i nic pozniej sie nie dzieje.Sprzetowo u mnie ok-sprawdzałem więc już kompletnie nie mam pomysłu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.08.2014 o 12:37, kerouack napisał:

> W zakładce biblioteka masz na samym dole +dodaj grę
> Wciśnij to i aktywuj produkt steam wpisz cd-key a gra sama zacznie się pobierać.

Wielkie dzięki,tak zrobiłem ale problem nie zniknął-gra została pobrana natomiast kiedy
chce ja odpalić pojawia sie komunikat czy chcę skorzystać z wersji z directx 9, klikamn
że tak i nic pozniej sie nie dzieje.Sprzetowo u mnie ok-sprawdzałem więc już kompletnie
nie mam pomysłu....

Tu przychodzi na myśl mi tylko spawdź spójność plików gry z pozimu steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie znalazłem innego tematy więc pytam tutaj dlaczego nie mogę wybudować żadnego ulepszenia (kopalnie itp) na podbitych ziemiach robotnicy zaczynają budowę i po jednej turze przerywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2016 o 17:40, muszczu napisał:

nie znalazłem innego tematy więc pytam tutaj dlaczego nie mogę wybudować żadnego ulepszenia
(kopalnie itp) na podbitych ziemiach robotnicy zaczynają budowę i po jednej turze przerywają


Może w pobliżu znajdują się wrogie jednostki jakiejś cywilizacji z którą jesteś w stanie wojny (ewentualnie barbarzyńcy)?
Obecność wrogich jednostek w pobliżu robotników przerywa ich pracę i trzeba ponownie im wydać polecenia, choć to co wykonali przez kolejkę nie powinno się anulować, po kilku wznowieniach ich pracy w takiej sytuacji powinni oni skończyć w końcu to co mieli do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować