Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska przygodówka Książę i Tchórz będzie wspierana przez ScummVM

19 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2014 o 15:01, Kirlen napisał:

Pierwsza gra komputera jaką uruchomiłem na tradycyjnym pececie

Pierwsza gra, którą odpaliłem jeszcze tego samego dnia (również tego samego dnia ją ukończyłem) po odebraniu mojego drugiego PC-ta ze sklepu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O pamiętam, grało się w to trochę przed laty. Niestety, nigdy nie miałem drygu do przygodówek, więc gry wtedy nie ukończyłem xD Ciekawe na ile grę da się dobrze przetłumaczyć, nie tracąc z klimatu i znaczenia dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 15:49, Xavier455 napisał:

Grałem, grałem, grałem. Do tej pory pamiętam każdą lokację :)


Również grałem, aż łezka w oczach się kręci jak człowiek wspomina te stare dobre gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam tą gierkę...oczywiście jednak jej nie przeszedłem. Typowo gdzieś tam się zaciąłem i po grze. Dlatego nigdy nie zostałem wielkim fanem przygodówek :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 15:55, Fatal-X napisał:

A pamiętam tą gierkę...oczywiście jednak jej nie przeszedłem. Typowo gdzieś tam się zaciąłem
i po grze. Dlatego nigdy nie zostałem wielkim fanem przygodówek :d.


Popełniłeś wielki grzech :D
Też miałem w jednym miejscu problem o ile dobrze pamiętam, ale sobie poraziłem, wtedy jeszcze miałem cierpliwość do trudniejszych zagadek :)

Mnie za to inna przygodówka pokonała, za nic nie mogłem dojść o co chodzi, nie wiem czy znasz tę grę Shivers bodajże taki nosiła tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2014 o 15:57, Isildur napisał:

Popełniłeś wielki grzech :D
Też miałem w jednym miejscu problem o ile dobrze pamiętam, ale sobie poraziłem, wtedy
jeszcze miałem cierpliwość do trudniejszych zagadek :)


Byłem wtedy dzieciakiem i pamiętam że naprawdę próbowałem, ale nie mogłem wymyślić co zrobić dalej. Neta wtedy nie było więc brak możliwości by dowiedzieć się co w końcu należy zrobić. Dałem sobie w końcu spokój :P.
Jedyną przygodówkę którą udało mi się przejść z tych starszych czasów był Jack Orlando.

Dnia 14.07.2014 o 15:57, Isildur napisał:

Mnie za to inna przygodówka pokonała, za nic nie mogłem dojść o co chodzi, nie wiem czy
znasz tę grę Shivers bodajże taki nosiła tytuł :)


Niestety pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuwanie kamienia... BRRR!! Aż dziw, że po nocach mi się nie śni ten fragment zręcznościowy. Bardziej wkurzał mnie tylko etap ala Wolfenstein w Hopkins FBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 16:13, Fatal-X napisał:

Niestety pierwsze słyszę.


Poszukaj na necie, grę wydała firma Sierra o ile dobrze pamiętam, nie będę wrzucał linka do opisu gry by nie robić reklamy konkurencji... Ale sam też znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować