• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SenpaiDuck

Problem z PD [Rozwiązany]

Pytanie

Witam. Od tygodnia gram w BG (wcześniej próbowałem przechodzić ale brakowało mi wytrwałości). Postanowiłem grać solo. W 3 rozdziale wykonałem ważne zadania i pomyślałem że zanim popłynę do Brynnlaw wyexpię swoją postać maksymalnie jak mogę. Więc poszedłem do Twierdzy Strażnika. I tu jest problem który nie wiem na czym polega ponieważ google na ten temat nic nie mówi. Po odblokowaniu pieczęci do Demogorgona mój poziom PD stanął na liczbie 2666666 i dalej nie ruszy. Nie wiem czy to błąd gry czy pułap PD. Aktualnie jestem około jakieś 500k PD w plecy, ponieważ jestem w Podmroku. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

O ile chodzi ci o Baldurs Gate to jest tam limit PD, jak chcesz więcej to będziesz potrzebował stosownego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O limicie wiem. Ale z tego co czytałem to wynosi on chyba 2,9kk a nie 2,6kk, ponieważ pierwszy pułap pozwala na odblokowanie czarów maga 9 poziomu. A ja mam jak narazie maksymalnie ósmego i brakuje mi jednego poziomu do czarów 9 poziomu. I właśnie dlatego zastanawiam się dlaczego ten pułap jest taki dziwny. A pamiętam że mój brat jak był w Sudanesselarze to chyba miał zatrzymanie czasu i to na 99% nie ze zwojów.
EDIT: Do następnego poziomu maga mam 3 miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skoro problem został rozwiązany to temat zamykam.
Dwie uwagi na przyszłość, po pierwsze tego typu pytanie lepiej jest zadać w temacie samej gry a nie w dziale pomocy technicznej ->
Baldur''s Gate 2 - Temat ogólny
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82&u=21691
Po drugie jak już zakładasz temat w dziale pomocy technicznej to podaj pełną nazwę gry, najlepiej już w tytule wątku. Dla Ciebie znaczenie skrótu jest oczywiste bo w grę właśnie grasz ale dla innych jest to zagadka którą muszą rozwiązać zanim w ogóle będą w stanie określić czy są w stanie Tobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować