Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Ja właśnie dlatego ją kupię, z tego samego powodu, ale innych jego efektów- trafiałem w tych paczkach co chciałem.. Ale mam nadzieję, że nie będzie to cykliczne. w 14 piach, w 15 zarobiłem miliony, w 16 piach. Ale przynajmniej ja i wszyscy taki sam piach, nie ten z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 14:20, Accid napisał:

Ja właśnie dlatego ją kupię, z tego samego powodu, ale innych jego efektów- trafiałem
w tych paczkach co chciałem.. Ale mam nadzieję, że nie będzie to cykliczne. w 14 piach,
w 15 zarobiłem miliony, w 16 piach. Ale przynajmniej ja i wszyscy taki sam piach, nie
ten z allegro.

Hmm ja otworzyłem nie mniej niż ty, ale w żadnej nie trafiłem gracza za którego dostałbym więcej niż 100 tys. monet, a otwierałem w tym czasie kiedy ceny były naprawdę wysokie. Taki Dante najlepszy ziomek był wart może 30 tys. wtedy góra.. no i nawet w paczkach na święta trafiłem chyba tylko Kroosa :( do bani z takim czymś, już wole grać na Legendrnym w kariere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 14:20, Accid napisał:

Ja właśnie dlatego ją kupię, z tego samego powodu, ale innych jego efektów- trafiałem
w tych paczkach co chciałem.. Ale mam nadzieję, że nie będzie to cykliczne. w 14 piach,
w 15 zarobiłem miliony, w 16 piach. Ale przynajmniej ja i wszyscy taki sam piach, nie
ten z allegro.

Na potwierdzenie przesyłam screeny mega dobrych brązowych graczy i ceny sprzedaży, polowałem na nich długo, teraz są widełki i nie dostanę za to nagrody, spłyca to rynek i jest mniej zabawy, bo to że ja byłem dobrym scautem i polowałem na koelsia ze screenu nr 1 aż w końcu trafiłem kiedyś za 200 monet a sprzedałem za 50 tys. to ja wykonałem kupę roboty, wielokrotnie wyszukiwałem tego gracza, ktoś powie cwaniactwo, ale kosztowało mnie to sporo czasu i oczekuje za to premii chociażby takiej jaką dostałem czyli 49800 tys. monet! a że nie mądre dzieci nie umieją wyszukiwać graczy, albo sprzedają takich od razu quick sell to ich sprawa. No ale większość graczy to takie niemądre dzieci więc EA wyszło na przeciw ich oczekiwaniom, a przede wszystkim tak jak piszesz by zarobić na tych niemądrych dzieciach, którym tatuś czy mamusia kupią chorendalnie drogie fifa points.

20150315155002

20150315155019

20150315155040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie jakoś radzić, a sam rynek w fut to jak mini-społeczność, która rozumie się bez rozmawiania. Po cenach można wiele wynieść :D
Ty mieszkasz w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 16:09, Accid napisał:

Trzeba sobie jakoś radzić, a sam rynek w fut to jak mini-społeczność, która rozumie się
bez rozmawiania. Po cenach można wiele wynieść :D
Ty mieszkasz w wawie?

Hehe a co po herbie klubu nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 17:52, Paoro napisał:

> Trzeba sobie jakoś radzić, a sam rynek w fut to jak mini-społeczność, która rozumie
się
> bez rozmawiania. Po cenach można wiele wynieść :D
> Ty mieszkasz w wawie?
Hehe a co po herbie klubu nie widać?

Mam tutaj kibiców Wisły to się pytam, bo Lecha też.. :D

Fifa rządzi. Pierwszy raz ktoś załadował mi z połowy boiska bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde z połowy boiska no co Ty mówisz w tej FIFIE to dla mnie mało kiedy spotykane heeh a masz gdzieś zapisaną bramkę ? Bo z ciekawości bym zobaczył bo ostatni raz takie rzeczy były w FIFIE world cup 2002 : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zapisywać, wysyłałem snapa znajomym z tego :D
Na yt jest filmik Polskiego vbloger''a który zapakował z przewrotki z połowy :D

Mój składzik finalny, bo nie mam już nic kasy.

20150324125059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 12:38, Pernia napisał:

Jest w tej grze więcej takich przekokszonych zawodników jak Remy? Typ jest niesamowity,
ma overall 80, a to co robi na boisku to po prostu poezja. Szukam jakiegoś dobrego grajka
z ligi angielskiej na lewe skrzydło, z tym, że widzę dość mały wybór. Schurrle nie był
najgorszy, ale wyższa półka to już tylko Hazard, jest coś pomiędzy?

Mój atak z BPL wygląda tak na lewym Schurrle, na prawym Willian, z przodu Remy i Sturridge :) Jeśli wg Ciebie Remy jest przekokszony to co powiesz na Sturridge''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 12:51, Accid napisał:

Mój składzik finalny, bo nie mam już nic kasy.

Zagrałem kilka meczyków przez ostatnie dni, nie otwieram już paczek, zbieram na Lewego ;D teraz kosztuje jedyne 50 kawałków :) Jak mój powrót wyglądał? spadek z hukiem z pierwszej ligi.. wszystko przegrałem, no i teraz od razu awans z drugiej do pierwszej :) udało ci się zdobyć majstra 1 ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 16:25, Paoro napisał:

> Mój składzik finalny, bo nie mam już nic kasy.
Zagrałem kilka meczyków przez ostatnie dni, nie otwieram już paczek, zbieram na Lewego
;D teraz kosztuje jedyne 50 kawałków :) Jak mój powrót wyglądał? spadek z hukiem z pierwszej
ligi.. wszystko przegrałem, no i teraz od razu awans z drugiej do pierwszej :) udało
ci się zdobyć majstra 1 ligi?

Już nie grałem od tamtej pory w FUT, ale jestem w 3 wydaje mi się. Wreszcie się trochę piąłem do góry, ale odpuściłem po tym jak dwie wygrane, przerwane po przechodzeniu do menu na końcu meczu, zamieniły się w walkowery.. Pierwszy raz tak miałem i zniechęciło mnie to. Ale plus jest taki, że współlokatorom znowu zapachniała fifa, jeden dokupił wreszcie pada od xboxa 360 i gramy aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2015 o 19:24, Accid napisał:

Już nie grałem od tamtej pory w FUT, ale jestem w 3 wydaje mi się. Wreszcie się trochę
piąłem do góry, ale odpuściłem po tym jak dwie wygrane, przerwane po przechodzeniu do
menu na końcu meczu, zamieniły się w walkowery.. Pierwszy raz tak miałem i zniechęciło
mnie to. Ale plus jest taki, że współlokatorom znowu zapachniała fifa, jeden dokupił
wreszcie pada od xboxa 360 i gramy aż miło :)

Czyli gorące krzesło :D ja znów trochę w FUTa gram, nie miałbys ochoty na partyjkę? Przetesowałbym ten Twój mega skład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po świętach się zgłoszę albo zrób to Ty jak mnie złapiesz, w domu mam słabą prędkość neta i nie chce się męczyć i Ciebie przy okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nigdzie w sieci nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi w tej sprawie więc zwracam się do Was wszystkich z ogromną prośbą o pomoc otóż - posiadam grę FIFA 15 na konsolę XBOX 360, mam dwa pady jeden jest bezprzewodowy a drugi przewodowy - na konsoli oba działają bez zarzutu lecz około 3 do 4 tygodni temu zakupiłam grę FIFA 15 na PC i okazało się iż pad przewodowy od XBOX 360 (zaznaczę iż działał on z wersją FIFA 14 na PC) przeskakuje o kilka pozycji w menu głównym a przyciski włączają i przełączają wszystko tak jak chcą (gra była reklamowana w sklepie ale po wysłaniu jej do Warszawy dostałam odpowiedź iż płyta jest sprawna). I...nie wiem co teraz - z góry dziękuję za zainteresowanie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sezon po powrocie do elity (1 liga) i spokojne utrzymanie, pkt. brakło bym walczył dalej o majstra :) Updatowałem moje składy. Nowe nabytki do Bernat, Schurrle z Wolfsburga oraz Eriksen. Eriksen świetny jeśli chodzi o drybling/sztuczki, podania no i potrafi z główni strzelić bramkę :) moim zdaniem najlepszy CAM jakiego miałem, także polecam.

Oto moje składy - Bundesliga:
http://www.futhead.com/15/squads/30156845/
BPL:
http://www.futhead.com/15/squads/30156974/

Wydaje mi się że z takimi składami mogę powalczyć nawet o majstra w 1 lidze, bo wygrywam naprawdę z wykokszonymi składami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie małe pytanko. Jest sposób żeby nasi piłkarze podbiegali do piłki. Podaję nawet na krótkich dystansach , rywal do mnie doskakuje a moi stoją jak kołki.
Przygotowuje się do turnieju w moim miasteczku :) Może ktoś reflektował by na sparing na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego jeszcze nie było 21 pkt. dwa pkt. brakują mi do wygranej 1 ligi, gram 2:0 prowadzę w ostatnim spotkaniu po golach Remiego i co? Nagle serwer wyrzuca!!! Jak mi nie zaliczy tej wygranej to po prostu nigdy więcej nie wydam kasy na grę EA. Nie wyobrażam sobie by mi tego wyniku nie zaliczyło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 12:30, Paoro napisał:

Czegoś takiego jeszcze nie było 21 pkt. dwa pkt. brakują mi do wygranej 1 ligi, gram
2:0 prowadzę w ostatnim spotkaniu po golach Remiego i co? Nagle serwer wyrzuca!!! Jak
mi nie zaliczy tej wygranej to po prostu nigdy więcej nie wydam kasy na grę EA. Nie wyobrażam
sobie by mi tego wyniku nie zaliczyło!!!!!

Jeszcze lepiej loguje się i jest info - wygląda na to że się odłączyłeś LOL, i walkower z mojej strony!!! Nie gram już w to. Czuję się jakbym wygrał to głupią ligę. Nie fair ze strony EA czegoś takiego to się nie spodziewałem. NARA więcej gier z tej firmy nie kupię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wy macie jakiś pomysł. Mam problem z grą. Kilka dni temu z dnia na dzień przestała działać. Kiedy klikam Graj, wyświetla się komunikat, że nie można nawiązać połączenia w celu aktywacji gry FIFA 15...
Nic nie instalowałem w tym czasie, żadne aktualizacje, nic. Próbowałem odinstalować i znów zainstalować FIFE ale nic to nie dalo. Antywirus lub zapora czy włączone czy nie bez różnicy. Może ktoś ma jakiś pomysł?? Dodam, że np. FIFA 14 działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować