• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
greliusz25

Steam problem[rozwiązany]

Pytanie

Witam mam wielki problem z moim kontem na steamie ...działało fajnie az do momentu kiedy pewnego dnia steam guard poprosił mnie o wpisanie kodu który został wysłany na mojego maila ...wszystko fajnie tylko ze ja już nie posiadam tego maila - nie istnieje co teraz mam zrobić nie mogę się dostać a mam tam kilka fajnych oryginalnych gierek jak rome 2 total war czy risen 2.próbowałem znalesć rozwiązanie na stronie steama ale nic z tego nawet nie mogę zadac pytania w stem suport czy ktoś już miał taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

>nawet nie mogę zadac pytania w stem suport czy ktoś już miał taki problem

Dla Steam Support zakładasz oddzielne konto. Wyjaśnij sytuację, w wytycznych na pewno polecą zrobić zdjęcie cd-keya jednej z kier z konta z widocznym, dopisanym numerem zgłoszenia do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.08.2014 o 21:33, greliusz25 napisał:

Witam mam wielki problem z moim kontem na steamie ...działało fajnie az do momentu kiedy
pewnego dnia steam guard poprosił mnie o wpisanie kodu który został wysłany na mojego
maila ...wszystko fajnie tylko ze ja już nie posiadam tego maila - nie istnieje co
teraz mam zrobić nie mogę się dostać a mam tam kilka fajnych oryginalnych gierek jak
rome 2 total war czy risen 2.próbowałem znalesć rozwiązanie na stronie steama ale nic
z tego nawet nie mogę zadac pytania w stem suport czy ktoś już miał taki problem

Ustawieniach do steam jest opcja zmiany adresu @ i tam nie ingeruje steam guard .
Steam Guard wysyła kod tylko w momencie logowania do nowego kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2014 o 14:47, greliusz25 napisał:

kurcze tylko ze ja mam tam tylko taki problem że mam tam krok pierwszy zadaj pytanie
kategoria i nic więcej nie da się zrobić tu mam problem


Witam, czy ktos jeszcze tu zaglada? Bo ja mam obecnie podobny problem jak kolega... wyglada to mniej wiecej tak:
http://imagizer.imageshack.us/a/img661/6871/fcz0W8.png Czy ktos bedzie w stanie mi pomoc?

20150721192527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować