SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

U mnie na geografi, wzięła gościa(15 lat) do odpowiedzi i kazała mu, aby jej pokazał Jezioro Śniardwy (na mapie wszystko podpisane). Koledzy mu podpowiadają, że ,,taka wielka plama" . Wskazał na Bałtyk _-_ . Chyba nie muszę mówić jaką ocenę dostał? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, nie wiem czy mi uwierzysz ale przysięgam na wszystko że to co powiem to prawda i tylko prawda.

Rok temu to się działo, klasa 1 technikum. Lekcja geografii.Mieliśmy przygotowania do pewnego sprawdzianu (dostawało się mapę świata i trzeba było pokazywać miejsca które nauczyciel powiedział). Był u nas jeden tłuk i idiota, który nawet nazw kontynentów i oceanów nie znał!!!!! Nauczycielka wiedziała że jest on ułomny umysłowo, więc najpierw kazała najprostsze: Pokazać Atlantyk ( wtedy padłem, w gimnazjum na podobnym sprawdzianie trzeba było np. znaleźć cieśninę Bab al-Mandab), a tu, ten tłuk gapi się blisko 10 minut na mapę, na której Atlantyk opisany jest trzy centymetrową czcionką... jest, w końcu znalazł, genitaliusz. Dalej dostał zaje*** trudne zadania (tylko elita narodu je zdaje): Wymień wszystkie kontynenty!!! (Przerażająca muzyka)... No i wymienia... Afryka...ok, Europa...mniej więcej ok....patrzy co dalej....gapi się na Amerykę Północną....wskazuje......HISZPANIA PÓŁNOCNA!!!(tak powiedział, wszyscy w klasie leża)... a nauczycielka nie tylko wstawiła wiadomą ocenę, to jeszcze go oblała z całego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie pomarańczowej rewolucji putin dzwoni do sztabu Juszczenki i mówi, umożliwimy wam przejęcie władzy, ale musicie nam dać Lwów i Kijów.
W sztabie lekka konsternacja, po chwili odpowiadają:
- Ok, damy wam kijów, ale lwów musicie sobie sami nałapać.

Jadą w pociągu psycholog i bogaty Ruski.
Nudno się zrobiło Ruskiemu więc zagaduje psychologa: -Słuchaj,zabawimy się.Będziesz zgadywać moje myśli. Za każdą odgadniętą dam ci sto dolców.
Psycholog trochę wystraszony:
- No,wiesz,nie jestem wróżką i nie umiem czytać w ludzkich myślach.
- Eeeetam.
- Ok,więc wracasz zapewne z długiego wypoczynku. Do domu jedziesz? - Zgadza się,masz tu sto dolców.
- Miałeś tam pewnie jakąś kobietę,do żony w sumie to byś nie chciał wracać?
- ZUCH! Masz tu jeszcze sto!
- I pewnie byś ją zatłukł zaraz po przyjezdzie? - No,stary,wymiatasz! Masz tu 1000 dolców! - A co tak dużo?
- A bo to już nie jest myśl,to jest IDEA!

Do bacy wypasającego owieczki przyjeżdża pobliską drogą nowoczesnym samochodem ubrany w garnitur człowiek w średnim wieku. Po wyjściu z samochodu pyta:
- Baco, co tu robicie? Wypasacie owce?
- Tak, panocku...
- A baco, jak wam powiem ile macie tych owiec dokładnie, to dacie mi taką jedną, do upieczenia?
- Dobrze, panocku, domy...
Przyjezdny wrócił do samochodu, wziął laptopa, telefon satelitarny, połączył się z siecią, ciągnął dane z satelity, przetworzył, popracował chwile nad programem, który mu to policzył, i mówi:
- Baco, macie tu na tej łące 347 owieczek.
- Dobrze panocku..., to wybierzcie sobie jedną.
Przybysz wybrał sobie jedną, ładną, białą; baca mówi:
- Panocku, a jak ja wom powim, kim wy jesteście, to oddacie mi ją...?
- Dobrze, oddam.
- No panocku, to wy jesteście konsultant Unii Europejskiej do spraw rolnictwa.
- A skąd to wiecie, baco!?
- Ano tak: jeździcie drogimi samochodami, pchacie się gdzie was nikt nie prosi, zabieracie biedniejszym od wos i nic wiecie o mojej pracy! Oddajcie mi mojego psa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 albo 2 gimnazjum (dokładnie nie pamiętam) .Lekcja geografii pan nauczyciel jak zawsze pyta 2 osoby na początku lekcji. Jedna osóbka po kilku nie udanych odpowiedziach dostała bardzo "trudne" pytanie a mianowicie nauczyciel spytał "No to chociaż pokaż gdzie Polska leży!?". Osóbka stała 5 minut przed mapą patrząc to raz na Amerykę Płd i Afrykę, po długim zastanowieniu wybrała Afrykę. Reakcja klasy -wiadoma ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody mężczyzna przy okienku w aptece:
- Chciałem zareklamować prezerw*****. Na 6 sztuk - 5 dziurawych.
A za nim dziadzio:
- I niech pan doda, że same się zsuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:04, hellguardian napisał:

wole i tak uważać, na to co pisze i na wszelki wypadek dać gwiazdki.

jędrku 10 new, nic się nie nauczyłeś? Spójrz na swoje posty z godziny 12:37 i 12:39 i powiedz, czy nie można było ich połączyć w jeden? A przycisk "odpowiedź" od czego tutaj jest? No proszę cię... Stosuj się do udzielanych rad, bo znowu skończysz tak, a nie inaczej...

Marko Pele, kompilacja FAILi ;]. My się teraz uśmiechamy, ale bohaterom filmiku podczas wykonywania tych wszystkich niefortunnych czynności z pewnością do śmiechu nie było ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się