• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szczurek79

Metro LL problemy z bieganiem

Pytanie

Witam
Otóż w grze na ps4, którą niedawno zakupiłem w formie cyfrowej, nie mogę biegać! Wciskam L3 i nic! Zamieniałem sterowanie, przycisk działa, pad jest ok i nic! W misji, w której muszę biec za Pawłem jest problem. Pomóżcie!

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Naprawdę nikt nie ma tej wersji co ja i tego problemu?
Pisałem do 4a-games dwa razy ale mnie zlali gra leży na dysku nie da się grać, pozostaje mieć nadzieję na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Staraj się pisać zgodnie z zasadami języka polskiego, tzn. używaj znaków interpunkcyjnych i przystankowych. Ciężko się czyta coś, co jest napisane jednym ciągiem.

Jeśli chodzi o twój problem, to z tego co widze ma go bardzo wiele osób... z Polski. Nie wiem czy ma to jakiś związek, ale nikt jeszcze nie wpadł na to, jak to rozwiązać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam za pisownię, wszystko tak na szybko, dlatego:)
Problem jest poważny, wydajemy pieniądze i to niemałe, na podobno fajną grę, w którą nie można grać.
Zwracam się do Was, dziennikarzy growych z możliwościami:) pomóżcie, zbadajcie sprawę. Nie może tak być, że twórcy wypuszczają niegrywalny półprodukt, zarabiają i nic z tym nie robią, olewając graczy.
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spróbuj skasować wszystko, ściągnąć i zainstalować ponownie.

Przeglądam sobie to, co się pojawia w wyszukiwarce i tak naprawdę nikt podobnych problemów nie zgłasza. Być może po prostu podczas pobierania gry na dysk pewne pliki ściągają się nie tak jak powinny, przez co w grze nie pojawiają się niektóre funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem, niestety nie pomogło.Skasowalem całość i nic. Wiem że był taki sam problem w wersji na Ps3, nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możesz też spróbować skontaktować się z supportem Sony jeśli to gra ściągnieta cyfrowo z PSNa. Po prostu możliwe jest, że właśnie problem związany jest z wersją udostępnioną na serwerach. Może oni będą wiedzieli coś więcej na ten temat. Z tego co widziałem często odpowiadają na pytania za pomocą Twittera jeśli ktoś ma problem, więc może tam też powinieneś spróbować się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować