Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alien: Isolation - wymagania sprzętowe ujawnione

17 postów w tym temacie

O kurczę oO! Wygląda na to, że mnie też pójdzie na max detalach. Dziwię się bo gra wygląda świetnie a mój komp już ma troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> u mnie też poszło by na maks, ale dziękuję postoje... nie ruszam gier o wadze przekraczającej
> 15 GB.
No to jeszcze ze 2-4 lata i sobie w nowsze girerki nie pograsz chyba że karcianki i arcade :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > u mnie też poszło by na maks, ale dziękuję postoje... nie ruszam gier o wadze przekraczającej
>
> > 15 GB.
> No to jeszcze ze 2-4 lata i sobie w nowsze girerki nie pograsz chyba że karcianki i
> arcade :D :D
Tak już teraz gry ważą po 50 gb 40 gb :) radzę zainwestować w dysk większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam wymagania sprzętowe. Ja chcę już premierę ; D
Swoją drogą ciekawe co będą robić panowie z CA przez ten miesiąc pomiędzy goldem a premierą. Pewnie przygotują jakiś patch, to raczej pewne, ale poza tym?
Zajmą się DLC czy może zaczną planować kolejną część? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny ciężki twór na dysku u graczy wyląduje. 35 GB to nie aż tak mało, a kilka takich gier i jakoś miejsca na dysku zacznie co po niektórym brakować. Teraz wystarczy poczekać do premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gram u szwagra na PS3, bo nie muszę instalować żadnych gier tylko od razu gram... oh wait przecież już te czasy minęły dawno... Samo GTA V instalowało mi się z pół godziny, a każde załadowanie gry po odpaleniu to jakieś 5 minut czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 12:35, MisioKGB napisał:

Dlatego gram u szwagra na PS3, bo nie muszę instalować żadnych gier tylko od razu gram...
oh wait przecież już te czasy minęły dawno... Samo GTA V instalowało mi się z pół godziny,
a każde załadowanie gry po odpaleniu to jakieś 5 minut czekania...

PS3 to nie jedyna konsola na rynku, jest jeszcze cała reszta. Na PS4 po 10 sekundach będziesz mógł grać, na X360 nawet nie będziesz musiał instalować na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy jeszcze OSa nie zmienili. Przecież Win7 jest miły, fajny i przyjemny, a do 8 jak ktoś chce to się przyzwyczai. Ja XP mam już tylko na starym kompie z 768 mb ram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować