• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiles

Deus Ex: bunt ludzkości - problem z płynnością

Pytanie

Witam!
Postanowiłem ostatnio jeszcze raz zagrać we wspomnianą grę i pojawil się pewien problem. Gra dość mocno traci płynność co kilkanaście sekund. Wygląda to tak, jakby co chwilę coś doczytywała. Wczesniej nie miałem takich problemów, chociaż grałem na zdecydowanie gorszej karcie graficznej (GeForce 8600 GT) i to nie na najniższych detalach. Obecnie posiadam radeona HD 4850 i w sumie gra powinna działać lepiej. Co może być przyczyną owego problemu?
Athlon X2 5000+
2GB RAM
Windows XP 32bity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 19.09.2014 o 11:54, Wiles napisał:

Witam!
Postanowiłem ostatnio jeszcze raz zagrać we wspomnianą grę i pojawil się pewien problem.
Gra dość mocno traci płynność co kilkanaście sekund. Wygląda to tak, jakby co chwilę
coś doczytywała. Wczesniej nie miałem takich problemów, chociaż grałem na zdecydowanie
gorszej karcie graficznej (GeForce 8600 GT) i to nie na najniższych detalach. Obecnie
posiadam radeona HD 4850 i w sumie gra powinna działać lepiej. Co może być przyczyną
owego problemu?
Athlon X2 5000+
2GB RAM
Windows XP 32bity


A odinstalowałeś porządnie sterowniki po zmianie karty/zmieniałeś system? Jeżeli nie, to masz problem ze sterownikami. Usuń wszystkie, zainstaluj aktualną wersję i spróbuj jeszcze raz. Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować