Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Lords of the Fallen przesunięta!

15 postów w tym temacie

Fajnie! Niby 3 dni to niewiele, ale to i tak miła odmiana od ciągłego opóźniania wszystkiego i przerzucania na następny rok.

+10 do reputacji dla CI Games. Teraz jej poziom wynosi już tylko -290 ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem :P Muszę anulować aby zmienić sposób dostawy jak 3 dni wczesniej będzie :P Mam kuriera, ponieważ jestem w domu do 15 w pt a tak to we wtorek będe mógł normalnie odebrać paczkę w punkcie odbioru, thx za 10zł mniej :P

Już nie mogę się doczekać tej gry. Własnie gram sobie jeszcze raz w Dark Souls II NG++. Jedyny ból to taki, że w zasadzie ludzi wycieło bo nikt nie chce grać w moim przedziale Soul lvl (20mln) i wszystkich bossów robię sam (nie jest to problem, po prostu lubię grać w coopie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytuł jak z Onetu hahah gram.pl>żal.pl

Prowadzą kampanię stąd taki tytuł, nie możesz ich za to winić. :P btw bardzo fajna wiadomość ten październik jest magiczny ciągle jakieś gry sam nie wiem od czego mam zaczać. Twierdza? Sherlock? Obcy :P Wypłata 10go na szczęście starczy jej na większość z tych gier uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem miła wiadomość. Choć nie wiem, czy ma to dla mnie jakieś większe znaczenie, bo w dniu premiery LotF i tak pewnie będę wsiąknięty w nowego Aliena :)
Ale mimo to, fajna wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, bo przynajmniej raz mamy coś przed resztą europy, co mnie bardzo cieszy, :). W Aliena także chętnie pogram ale najpierw Rodzima Produkcja a potem reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie niespodzianki lubię najbardziej. Gdy człowiek już myśli kiedy ten koniec miesiąca i premiera gry to twórcy przesuwają premierę...dobrze że do przodu i gra wyjdzie wcześniej:) No cóż zostało co raz mniej czasu więc trzeba będzie szybciej zorganizować sobie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować