Zaloguj się, aby obserwować  
Cossack777

DX10 - przyszłość nowych gier???

7 postów w tym temacie

Witam. Jak wszyscy zapewne wiecie, wraz z premierą Visty nadchodzi DX10 i gry nowej generacji. Nasuwa się jednak pytanie: czy karty starszej generacji (DX 9.0c), będą je w stanie obsługiwać??? Czy też może już wkrótce będą potrzebne kolejne kosztowne upgrade''y sprzętu. Czekam na wasze refleksje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:36, Cossack777 napisał:

Witam. Jak wszyscy zapewne wiecie, wraz z premierą Visty nadchodzi DX10 i gry nowej generacji.
Nasuwa się jednak pytanie: czy karty starszej generacji (DX 9.0c), będą je w stanie obsługiwać???
Czy też może już wkrótce będą potrzebne kolejne kosztowne upgrade''y sprzętu. Czekam na wasze
refleksje.....

Według mnie większość gier, które wyjdą będą jeszcze obsługiwać DX 9.0c, ale większą jakość będą oferować przy DX10. Ale upgrade sprzętu na razie nie powinien być konieczny(przynajmniej przez jeszcze jakiś czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:52, Cossack777 napisał:

Oby, choć znająć pazerność niektórych producentów hardware''u, nie możemy czuć się w 100% bezpieczni.

Kiedy wprowadzono DX 9.0, ja miałem jeszcze kartę obsługującą DX 8.1 i działała mi większość współczesnych gier. Dopiero przy DX 9.0c zmieniłem kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zupełnie nie obchodiz. WIększość gier i tak będzie wychodzić nadal pod dx9.c A i te które wyjdą już pod 10 będą miały możliwość przełączenia na poprednią wersje( Tak było, np z Call of Duty3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 20:02, Cossack777 napisał:

dobra, ale Microsoft już zapowiedział, że bez Visty nie ma co chapać się na DX10. Pewnie to
dopiero początek ...

Więc nie trzeba od razu wymieniać systemu. Ja do 2004r pracowałem na 98, potem, aż do teraz na 2000, a dopiero od poniedziałku korzystam z XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować