Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard oczyszcza powietrze w Hearthstone. Masowe bany dla botów

9 postów w tym temacie

Słuszny i fajny krok tylko problem w tym, że walka z botami to coś pokroju walki z wiatrakami. Mnie to i tak dziwi, że nawet do tej gry zrobiono boty, do karcianki..... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Nie mam zielonego pojęcia jaką twórcy botów czerpią radość z tego, że gra sama się przechodzi... Czyżby to jakaś tajemnicza konkurencja specjalnie takie boty tworzyła ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 14:31, Xavier455 napisał:

I bardzo dobrze. Nie mam zielonego pojęcia jaką twórcy botów czerpią radość z tego, że
gra sama się przechodzi...


Co prawda nie do końca rozumiem, jak można Hearthstona "przejść", ale tu raczej chodziło po prostu o farmienie kasy, odblokowanie złotych bohaterów (500 wygranych daną klasą w ladderze) i ewentualnie wbicie shaman botem legendy.

W każdym razie dobrze, że bany są, bo community już zaczęło zakładać, że złoty szaman = bot, a w sumie nic dziwnego jak można było trafić np. pięciu pod rząd. Z drugiej strony, trochę to trwało, a do tego to nie perma bany, więc ludzie odczekają trochę czasu, a potem wrócą do gry i będą się cieszyć goldem i dustem przy okazji pojawienia się nowych kart, a normalnemu graczowi pozostanie klasyczna farma albo wydawanie kasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować