Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje gra LEGO Jurrasic World?

5 postów w tym temacie

nie jestem fanem Lego, ale pewnie zagram. bardzo zawiodłem się na Parku Jurajskim od Telltale.
szkoda, że nie zapowiada się na remake Operation Genesis, czy Trespassera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje 2 marzenia z dzieciństwa. Więcej dinozaurów i jeszcze więcej LEGO, a tu proszę mam 2 pieczenie na jednym ogniu. Chyba popłaczę się ze szczęścia, a no i gra poleci w pre-order. I rzecz jasna fajnie było by, gdyby wyszła kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi gramie, czy Wy macie jakas obsesje na punkcie przekrecania tytulow, czy samo tak wychodzi? Tu widze JuRRasic zamiast JuraSSic, w tym artykule http://www.gram.pl/news/2014/11/03/konkurs-do-wygrania-trzy-pakiety-trylogii-oddysey-one.shtml autor z uporem godnym lepszej sprawy raz za razem pisze oDDysey zamiast OdySSey, pomimo faktu, iz w artykule zamieszczone jest zdjecie z poprawna pisownia...

Czy naprawde nie da sie takich rzeczy uniknac? Przeciez sprawdzenie pisowni oryginalnego tytulu w sytuacji, gdy podaje sie zrodlo, nie jest jakas wielka filozofia, prawda?

A juz z innej beczki - mam nadzieje, ze to tylko easter egg. Gry z serii LEGO powoli zaczynaja przechodzic z jakosci w ilosc, a to nie jest dobry kierunek. Wkrotce strach bedzie otworzyc lodowke, bo przeciez tam tez moze na nas czekac LEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować