• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamilson914

Problem z Laptopem -.-

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.11.2014 o 21:44, Kamilson914 napisał:

Na moje oko to windows ci walnął. Ponieważ nie uda ci się wejść nawet w tryb awaryjny pozostaje ci chyba reinstall windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2014 o 21:44, Kamilson914 napisał:


Niestety wideo mi nie działa ale jak napisał kolega wyżej jeśli nie możesz wejść w żaden tryb awaryjny to reinstall jest raczej konieczny. Ostatnio u mojego kolegi była podobna sytuacja, nie dało się wejść w żaden z trybów Windowsa i reinstall robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie można odtworzyć video. Następnym razem nie wrzucaj nic na społecznościowy syf, tylko na normalny darmowy hosting. Następnym razem włącz sobie funkcję przywracania w systemie, to ci pomoże. Po drugie jeśli rzeczywiście nie możesz odpalić żadnego trybu systemu, to na pewno mógł walnąć plik odpowiedzialny za rozruch partycji lub któryś z plików systemowych (kernel 32/64) padł i nie można go odczytać. Polecam zrobić odzyskiwanie systemu z poziomu płyty lub usb, jeśli posiadasz. Jak nie wiesz jak to zrobić, to proponuję wyjść z innego źródła na stronę MS i poczytać o tym. Uratujesz swoje pliki przez kasacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi film działa i opiszę jak to wygląda. Po włączeniu lapka pojawia się logo producenta, przez parę sekund widać ikonkę ładowania windy i nagle pojawia się sam kursor na tym samym tle co ładowanie systemu. Bez żadnych ikon. A jak wiadomo, to tryb awaryjny w 8-ce uruchamia się z poziomu windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować