• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
XanTyp

Far cry 4 - wersja aplikacji [Wyjaśnione]

Pytanie

Witam.
Ludzie piszą, że po "aktualizacji" patcha 1.4, nic sie nie zmienia i mają wersję aplikacji 1.3
Patrzę we właściwości pliku FarCry4 i widzę zupełnie coś innego jeszcze, mimo, ze przecież uPlay w poniedziałek niby zaktualizował mi grę.
Załączam zrzut z właściwości pliku. Może ja tu czego niedowidzę...?

20141125233052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Słuchaj, chcesz rozwiązać sprawę to bądź cierpliwy, nie każdy zna rozwiązanie.

PS: Poszukaj w innych źródłach, google nie boli.(ja zaglądam w tą i jeszcze 15 stron jeśli mam problem i szukam rozwiązania aż do skutku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem bardzo cierpliwy, googlałem, zanim napisałem posta, napisałem więc do działu technicznego firmy w której kupiłem grę, uznając to za ostateczność.
Na platformie uPlay nie mogę się tego doszukać, przedstawiłem więc możliwe do znalezienia źródło i czekam na odpowiedź fachowca. Po to w końcu jest dział techniczny, prawda?
Cztery dni robocze to chyba dość czasu, aby każdy średnio ogarnięty a na właściwym miejscu człowiek, mógł udzielić mi satysfakcjonującej odpowiedzi, prawda?
Wiem, że zdarzają się arcytrudne przypadki, bądź wymagające dogłębnej analizy szczególnego komputera i sytuacji, prowadzę forum systemowe od kilku lat i nie jest to dla mnie jakąś niezwykłością, że czasem trzeba dać innym trochę czasu na znalezienie go dla osoby, na zajęcie się tym problemem, ale staramy się nie zostawiać nikogo samemu sobie - bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.11.2014 o 09:56, Narmo napisał:

Wersję gry można najczęściej sprawdzić w samej grze. Poszukaj w menu głównym gdzieś w
rogu.

I to się nazywa szybka i właściwa pomoc. I wiem już, którą wersję gry posiadam. Dziękuję, temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować