• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
voodookacper

Problem z dodaniem znajomych

Pytanie

Mój problem polega na tym że nie mogę dodać znajomych ( http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=64583&pid=1 zdj. nie jest moje już było użyte w temacie dotyczącym tego właśnie problemu) mam zweryfikowany mail, zainstalowane gry (darmowe, klucz do metro 2044 za free, i F.3.A.R. zakupiony przez internet jako klucz), niestety w poprzednim temacie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie oczekuje że pomożecie rozwiązać ten problem

PS. przepraszam że w złym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

>/.../

Nawet nie wiedziałem, że na Steamie są takie ograniczenia. Jeśli chodzi o Twój problem to możliwe, że Steam nie uznaje tego klucza do F.3.A.R. jako kupionego. Zależy gdzie nabyłeś ten klucz i jak za niego zapłaciłeś, bo często można kupić klucz np. na Allegro w postaci steam gifta, sprzedający wysyła go w postaci prezentu, który aktywujesz na swoim koncie. W takim przypadku steam nie wie czy za taki kod zapłaciłeś czy ktoś Ci go wysłał za darmo. To takie moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2015 o 11:59, L33T napisał:

Rada, nie kupuj na G2A.com klucze nie zawsze działają lub mają ograniczenia regionalne
:)

Jak się czyta co jest napisane w karcie produktu, to problemu raczej nie ma. Zresztą kolega nie ma problemu z Fearem (a tak by było w przypadku blokady regionalnej) tylko z dodawaniem znajomych ze Steama. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować