Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Portal - takiej gry jeszcze nie było!

273 postów w tym temacie

Ostatnio dowiedziałem się, że w skład pakietu HL2 EP 2 będą wchodzić 2 gry. Team Fortress 2 i .... Portal. Co to jest ? Jest to gra, w której posiadamy użądzenie zdolne do tworzenia portali - poprostu, strzelamy raz na ścianę, pojawia się portal wyjścia, strzelamy w podłogę, pojawia się portal wejścia. Podchodzimy do tego na podłodze, wpadamy w niego i wypadamy przez ten w ścianie. Istnieje nawet możliwość, że zobaczymy samego siebie. Gdy zobaczyłem trailer, mało co nie dostałem zawału z wrażenia - grafika na silniku Source - genialne !
p.s. : dla Domka też się spodobało :)
http://www.gamespot.com/cgi/chkpt.php?s=6154227&c=movie_ftp_934384&site=1&u=http://download2.gamespot.com/d3/gsc/action/halflife2episode2/169_portal_ot_mul_071806_wm.zip
O to trailer - ściągajcie, opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

To załóż konto i zaloguj się - to nic nie kosztuje :)

Oprocz czasu, ktory trzeba poswiecic na zalozenie konta i tych x sztuk spamu dziennie to pewnie nic ;)

Dnia 19.07.2006 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

Filmik jest warty tego.

A jeszcze wiecej jest warty w HD ;). Wszystko dostepne bez koniecznosci rejestrowania sie tutaj:

http://www.gametrailers.com./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma praktycznie związku z HL2 poza enginem. Tak samo jak Oblivion i G3 łączy engine. I co ? :)
Ta gra to będzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:18, WorldWar3PL napisał:

Ta gra nie ma praktycznie związku z HL2 poza enginem. Tak samo jak Oblivion i G3 łączy engine.

A czy to nie jest czasem tak że ów "portal" to tylko prezentacja techniczna nowej broni w drugim dodatku : Half-Life 2: Episode Two ?

Dnia 19.07.2006 o 16:18, WorldWar3PL napisał:

Ta gra to będzie hit.

Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:28, WorldWar3PL napisał:

Takie same jak Half-Life 2 Episode One czy Half-Life 2 Episode Two. Czyli niskie :)

To dobrze pójdiemi. Uffff ulażało mi. Serce przestało mi bic mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:23, Evil Khan napisał:

A czy to nie jest czasem tak że ów "portal" to tylko [...]

Nie, jest to osobny dodatek (mod?) polaczony w calosc pod haslem HL: Episode Two. Bedzie to gra polegajaca na pokonywaniu posczegolnych plansz w celu przetestowania nowego wynalazku. Mysle, ze po obejrzeniu filmiku (bo tego chyba jeszcze nie zrobiles?) powinno sie to nieco wyjasnic ;)

PS. A propos filmiku - to i tak animowane schematy sa najlepsze. No i ten motyw z zaachowaniem predkosci prrzy przejsciu z portali a tym samym dostawanie sie na wyzsze stopnie ... skaczac w DOL. Jak dla mnie super!! Choc mysle, ze opanowanie tej technologii w takim stopniu jak czlowiek pod koniec filmiku troche moze zajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 16:30, Probos napisał:

Po obejrzeniu filmu stwierdzam że to pewnie będzie jedna z broni w Half Life 2...

A ja stwierdzam, że jest to jedna z dwóch darmowych gier dołączonych do HL2: EP2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować