Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gramowiczów 2014 - wyniki!

107 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2015 o 22:12, Kamiloos napisał:

Tyle lat jestem na forum a kojarze tylko KrzysztofaMarka z wszystkich tu wymienionych
:P i cedricek chyba na gramirca wchodzil, ale nie jestem pewny :P


Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Nie ma raczej zbytniego sensu robić plebiscytu na gramowicza dekady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym powiedział nawet, że jest to całkiem ciekawy pomysł. Już w przypadku tematu wspominkowego, który pojawił się jakiś czas temu na gram.pl wrócili starzy znajomi, więc może gdyby gramowi stuknęła "dyszka" to można byłoby zorganizować takie głosowanie... Nie mówię nie ;)

W ogóle 10 lat gram.pl zapewne byłoby nie małym wydarzeniem, ale co do tej pory będzie się działo to nawet i ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 06:53, Muradin_07 napisał:

W ogóle 10 lat gram.pl zapewne byłoby nie małym wydarzeniem, ale co do tej pory będzie
się działo to nawet i ja nie wiem.

Na ósme urodziny ktoś potknął się o kabel w serwerowni i gram leżał przez miesiąc więc jestem dobrych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 06:53, Muradin_07 napisał:

No ja bym powiedział nawet, że jest to całkiem ciekawy pomysł. Już w przypadku tematu
wspominkowego, który pojawił się jakiś czas temu na gram.pl wrócili starzy znajomi, więc
może gdyby gramowi stuknęła "dyszka" to można byłoby zorganizować takie głosowanie...
Nie mówię nie ;)


Chodzi mi głównie o to, że nie wszyscy ze starej gwardii zostali i się udzielają. Oczywiście, że to jest rewelacyjny pomysł :) Do mojej dyszki na gramie zostały jakieś 2 lata, ale myślę, że spokojnie mógłbym brać udział w głosowaniu.

Dnia 04.02.2015 o 06:53, Muradin_07 napisał:

W ogóle 10 lat gram.pl zapewne byłoby nie małym wydarzeniem, ale co do tej pory będzie się działo to nawet i ja nie wiem


To zdanie napawa mnie optymizmem, nawet jeśli zostało napisane ze szczerą chęcią wyrażenia braku wiedzy na ten temat :D

EDIT: Brać udział w głosowaniu - mieć możliwość zagłosowania, nie chcę kandydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeśli możesz to podeślij nam maila w sprawie rozmiaru koszulki i czy Far Cry 4 pasuje jako gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 22:12, Kamiloos napisał:

Tyle lat jestem na forum a kojarze tylko KrzysztofaMarka z wszystkich tu wymienionych
:P i cedricek chyba na gramirca wchodzil, ale nie jestem pewny :P


Dobrze pamiętasz ^^
Ech, tęsknię za IRCem...

Btw, gratulacje dla zwycięzców :)
Szczególnie Atanael - zasłużyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 22:17, Isildur napisał:

Mnie nie kojarzysz? :P

Widocznie nie dałeś mu powodu do zapamiętania ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 13:24, Dared00 napisał:

Widocznie nie dałeś mu powodu do zapamiętania ;DD


Teraz nie wiem czy to dobrze, czy źle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 13:49, Isildur napisał:

Teraz nie wiem czy to dobrze, czy źle xD

Mogłeś dać mu degradzika. Może wtedy uznałby, że jesteś sprawiedliwym modem i dałby Ci głosik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2015 o 22:17, Isildur napisał:

Mnie nie kojarzysz? :P


Z modow nieprzyjemnosci mialem tylko z Wojmanem :P Choc moze faktycznie gdzie tam widuje Twoj spam... posty znaczy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że to tyle trwało, ale mogę kilka rzeczy Wam ogłosić. O ile już cześć nagród za wybory otrzymali zwycięzcy to nadal czekamy na projekty koszulek, które zostaną do Was wysłane.

Dlatego też w najbliższych dniach powinny dotrzeć do Was książki, o których wspomnieliśmy, a także powinny pojawić się statusy na forum i gramsajtach. Dlaczego to tyle trwało? Głównie ze względu na to, że nadal nie mamy koszulek, a tez nie chciałem aby nagrody wysyłane były w ratach. Ale jeśli miałoby się na to wszystko czekać jeszcze trochę to lepszym rozwiązaniem jest to pierwsze.

Jeszcze ze swojej strony przepraszam za to całe zamieszanie i mam nadzieję, że niedługo już wszystkie wspomniane nagrody do Was dotrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że tak naprawdę ci, którzy wygrali sami się ze mną kontaktowali i w miarę możliwości odpowiadałem. Więc jeśli ktoś potrzebował informacji to zawsze odpowiem - chyba, że jestem objęty
tajemnicą to sorry, nie da rady ;]

Druga sprawa to taka, że ostatni miesiąc był dość mocno zakręcony - zmiana redaktora naczelnego i inne wydarzenia sprawiły, że ciężko było to doprowadzić do końca. Książki już są gotowe do wysyłki, nie wiem czy czasem już nie zostały wysłane. Klucze do wybranych gier dotarły jako pierwsze. Koszulki to trochę inna para butów, dlatego jeśli mielibyśmy na nie jeszcze trochę poczekać to bez sensu trzymać nagrody w szafie i powinny one pojawić się niedługo. Koszulki wpadną "gdy będą gotowe", a statusy myślę że w następnym tygodniu także zostaną dodane do kont zwycięzców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 16:44, Muradin_07 napisał:

Zacznę od tego, że tak naprawdę ci, którzy wygrali sami się ze mną kontaktowali i w miarę
możliwości odpowiadałem. Więc jeśli ktoś potrzebował informacji to zawsze odpowiem -
chyba, że jestem objęty
tajemnicą to sorry, nie da rady ;]



Spokojnie, liczba postów na dzień musi się zgadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się akurat składa, że 3 minuty przed wysłaniem przez Ciebie tamtego posta, napisałem maila do Ekipy w sprawie statusów dla laureatów. Zaglądam na forum, a tam już gotowa odpowiedź od Ciebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem - tak naprawdę osoby, które powinny zostać poinformowane będą, o to się martwić nie musisz.

Poza tym - ja o żadnym mailu nie wiedziałem i nie słyszałem. Po prostu znalazłem chwilę, aby sprawę wyjaśnić, bo miałem to dzisiaj zrobić gdy znajdę moment w trakcie zajęć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień od ostatniego info, a o nagrodach dalej ani widu ani słychu. Zostały już wysłane? Co z koszulkami? Co ze statusami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 16:44, Muradin_07 napisał:

(...) Koszulki wpadną "gdy będą gotowe", a statusy myślę że w następnym tygodniu
także zostaną dodane do kont zwycięzców


Te z innych konkursów rozumiem, ze też? Bo ponad miesiąc już minął (walentynki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również brak info na temat problemu z tłem pod forum. Ciekaw jestem, czy znów jesteśmy olewani, czy faktycznie Muradinowi nie udało się jeszcze dowiedzieć, dlaczego taka sytuacja ma miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że przez ostatnie dwa dni byłem wyłączony z większego ruchu sieciowego oprócz Twittera - tak, olewam ;]

Co do tła zakładam, że w momencie zakończenia akcji z Bloodbourne problem zostanie rozwiązany. Chyba, że to grubsza sprawa. Tak czy inaczej - informatycy już nad tym pracują.

Martimat: tym konkursem się nie opiekowałem, ale spróbuję się dowiedzieć co się dzieje.

Kraju: z tego co wiem sprawa miała być załatwiona w tym tygodniu. Dowiem się i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować