Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GSC Game World pracuje nad nowym projektem i ostrzega przed nieudolnymi kopiami S.T.A.L.K.E.R.-a

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

- Kto jest na tyle głupi, by powierzać tym ludziom swoje pieniądze? - grzmi Valentin Jeltyszew z GSC Game World w odniesieniu do grupy zbierającej fundusze na kopie S.T.A.L.K.E.R.-a.

Przeczytaj cały tekst "GSC Game World pracuje nad nowym projektem i ostrzega przed nieudolnymi kopiami S.T.A.L.K.E.R.-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 09:52, Gremo napisał:

Flashowy, przeglądarkowy STALKER - już gorzej być nie może...


Ale czemu nie? Witcher versus był, sami twórcy z GSC mówią że to miała być tylko taka przypominajka dla fanów w oczekiwaniu na część S2.
A co do West Games to zbiórka nie została przerwana przez kontrowersje tylko przez złamanie regulaminu, po prostu sami sobie wpłacali pieniądze na Kickstarterze.
Ale Sytjanow, tworca scenariuszy do SotC i S2 z kolei pozytywnie sie wypowiadał o Arealu. Wiec to wygląda na jakąś wojenke miedzy studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliby nowych Kozaków, takich na miarę jedynki to bym chętnie zagrał. Pierwszego Stalkera ograłem do połowy, faktycznie był spory. Ludzie z kickstartera lubią żerować na nostalgii a potem rzucać teksty "mieliśmy zbyt ambitne plany i niestety trochę nas to przerosło, przepraszmy" po czym uciec z zebraną kasą i zostawić jednego gościa do patchowania niedorobionego crapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 16:53, Ekonochrist napisał:

Mam gdzieś niedorobione Stalkery. Tysiąc razy wolę serię Metro i czekam na następną część.


Aha. Ja wolę niedorobione Stalkery niż liniowo codowe Metro, ale co z tego?

Co do tematu, no ciekawe czy to będzie kolejna część Kozaków, STALKERa, a może jakieś nowe IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować