Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na najlepszego RPG-a obstaw swój ulubiony

811 postów w tym temacie

1.Gothic Seria
2.Diablo II LoD
3. (Jeśli brać pod uwagę MMORPG) Guild Wars
Musiałbym zagrać w inne znane tytuły, żebym był pewien swego zdania, ale nie mam okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Planescape:Torment: za całokształt, bo to geniusz w swoim gatunku i nie miałem przyjemności grać w lepszą grę, właśnie od PL:T.
2 Neverwinter Nights: mnie osobiści bardzo wciągnęły obie częsci gry + dodatki. obecnie czekam na dodatek do NWN2:)
3 GhoticIII: za fajny klimat gry, oraz rozbudowany świat

to moja święta trójca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1* Baldur''s Gate ALL - do teraz miło wspominam czas spędzony przy tej grze, choć było to tak dawno ;)
2* Planescape:Torment - geniusz pod względem fabuły i klimatu sfer
3* Fallout - tego to chyba nie trzeba tłumaczyć...
4* KotOR - klimat, szkoda że to tylko dwa tytuły z tego świata ;)
5* Icewind Dale - dobre choć bardziej h&s niż cRPG
6* Gothic - wszystko za wyjątkiem beznadziejnej trzeciej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gothic 2 + Noc Kruka
2. Gothic
3. Neverwinter Nights
4. Icewind Dale
5. Baldur''s Gate
6. Fable

No i jeszcze do tego Dark Messiah,ale to nie jest '''' pełne '''' RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój ranking:
1. The Elder Scrolls: III Morrowind - gram w niego od kilku lat i cały czas odkrywam w nim coś nowego
2. Neverwinter Nights
3. Dungeon Siege
4. Sacred
5. Planescape Torment
Niedługo zaczynam grać w Obliviona i mam nadzieje, że trochę on zamiesza na tej liście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Baldur''s Gate 2 -najlepsza gra w jaka kiedykolwiek grałem , wiele godzin spędzonych przy niej, mnóstwo możliwości wyboru wpływających na całą rozgrywkę, świetna drużyna , spolszczenie.
2. Saga Fallout 1+2 - post nuklearny świat, ilość zadań , ciekawe zadania poboczne.
3. Baldur''s Gate 1+ Opowieści z Wybrzeża Mieczy i dodatek do 2 Tron Bala.
4. System Shock 2

.......

10. Saga Icewind Dale

Umieszczam gry w które grałem i przeszedłem całe. Wolne miejsce zostawiam na gry które planuje kupić i pograć, gdyż mam już kilkuletni rozbrat z graniem jakieś 5 lat. Na pewno będzie to Planescape:Torment czekam na reedycje , którego miałem okazję widzieć i chwile pograć i będzie on bardzo wysoko gdyż lubię rpg w tym stylu. Do tego Arcanum i może KotOR.

Seria Diablo wg mnie nie jest rpg , ma tylko parę elementów. Ale zamieściłem SS2 która napewno ma dużo więcej takowych i w pełni zasługuje na wyróżnienie .
Gothic 1+2 widziałem pograłem i mi się nie spodobało ale ja wole izometryczny rzut postaci i poza SS2 nic narazie mi innego nie podeszło.
Neverwinter Nights dla mnie było ogromnym rozczarowaniem bo spodziewałem sie czegoś na podobieństwo BG tylko z grafika 3d, skład drużyny i sterowanie nią nie odpowiadało mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować