• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nygus951

Internet na Pc nagle przestał działać !

Pytanie

Witam, kilka dni temu przeglądałem filmiki na YT i po kilku minutach siadł mi internet. Wi fi działa na wszystjich sprzętach, inny komputer podpiety pod ten sam kabel ethernet takze, dodal iz probowalem podpinac moj komputer u kuzyna pod jego internet i internet tez nie dzialal. Dodam ze w prawym dolnym rogu jest napisane iz mam dostep do internetu , wszystko dziala jak zawsze ale na pc internetu nie ma. Skany antywirusem robilem, pousuwalem wszystkie zbedne programy itd. Karta sieciowa sprawna, plyta glowna nowka, a sam komputer ma okolo roku. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Wiem jak robic screeny itd ale przeciez nie mam neta wiec musze udostepniac zdj z telefonu, niestety przez telefon plik zdjeciowy nie chce sie wrzucic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ipconfig /all >> C:\Users\%username%\Desktop\ipconfig.txt
Na pulpicie utworzy się plik z wynikiem. Bierzesz pendrive, wgrywasz plik na niego i kopiujesz na inny komputer. Z innego komputera wklejasz zawartość tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2015 o 14:20, Nygus951 napisał:

Oto co wyszlo

Ustawienia wyglądają dobrze, o ile twoim dostawcą jest Netia, bo z jej serwerów DNS korzystasz.
Sprawdź, czy na wszystkich przeglądarkach dzieje się to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak netia, wszystkie przeglądarki nie działają, ale nie działa w ogóle na pc internet, skype, steam, gg, gry itd nie dzialaja jakby internetu nie bylo, a w rogu jest napisane jak zawsze, ze internet podlaczony itd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2015 o 19:14, Nygus951 napisał:

Tak netia, wszystkie przeglądarki nie działają, ale nie działa w ogóle na pc internet,
skype, steam, gg, gry itd nie dzialaja jakby internetu nie bylo, a w rogu jest napisane
jak zawsze, ze internet podlaczony itd :/

Mi na podobny problem kilkakrotnie pomogło Przywracanie Systemu. Wejdź w:
Start>Wszystkie programy>Akcesoria>Narzędzia systemowe>Przywracanie systemu
Wybierz punkt przywracania z dnia w którym internet jeszcze działał i zatwierdź operacje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprobuj wylaczyc IPv6 .
Sprawdzilbym tez wpisujac IP lokalne na szytywno, bo masz chyba automatyczne ustawianie i moze ustaw (IPv4) 192.168.1.1 zakonczony inna cyfra niz 1 a np. tylko 2 czy 3 itd. na koncu (zalezy czy inne kompy w sieci maja na sztywno czy automatycznie. )
moze odinstaluj karte i ponownie zainstaluj.
Masz karty tunelowe nie wiem co to jest, ale taki poradnik
http://webaktor.pl/usuwamy-karty-tunelowe-isatap-czesta-przyczyna-spowolnienia-komputera-vista-windows7/
tyle, ze upewnij sie czy masz to miec czy nie.
DHCP trzeba miec wlaczone czy wylaczone?-sprawdzilbym jak maja inne kompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować