MrFirst020

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    9
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MrFirst020

  • Ranga
    Obywatel
  1. komputer czyszcze regularnie :) Sufu na nim nie ma ;d Gdy gram mam wszystko wyłaczone zeby all dobrze chodzilo:P No ale niestety... Aktualizacje mam ,,podobno" najnowsze. A z innymi grami nie mam problemu
  2. Processor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz (2 CPUs) Memory:3454MB RAM Hard Drive:500 GB Total Video Card:NVIDIA GeForce GTX 560 Ti Win 7
  3. Witam ponownie. Gram już od paru dni w soulstroma i winter assault i wszystko było wporzątku. Ale dzis grając zauważyłem ze gdy ogladam swoją baze lub jakaś wiekszą akcje to gra mi sie zacina (nawet gdy ruszam myszka na boki ekranu zeby przesunac obraz , dzialo to z opóźnieniem). Wiecie może co sie stało ? Z góry dzieki za pomoc, pozdrawiam
  4. Metoda Jaracza działa :) Wszystko ładnie chodzi :)) A mam Windowsa 7
  5. Jestes wielki :D Własnie tego szukałem :D Jak narazie działa :P Jutro zajme sie instalacja reszty dodatków i napisze czy wporzo :D
  6. Możliwe ze za dobry , a da sie jakos cos gdzis ustawić zeby tak gra jednak poszla ;/? BO jakos nie umie zainstalowac starszej wersji directa;/
  7. Gre reinstalowałem 3 razy. A directa mam 11 czyli najnowszego ;/ Bez skutku;/ Jeszcze jakies pomysły ? Zalezy mi ;p
  8. Witam! Niedawno zakupiłem Warhammera 40k Dawn of War Uniwersum. Gdy instaluje gre wszystko jest wporządku, na koncu instalacji wyskakuje komunikat że moja wersja DirectX jest zgodna. Ale gdy proboje uruchomić gre wyskakuje taki błąd : BŁĘDY: Nie odnaleziono sterownika. Upewnij się, że pakiet DirectX został prawidłowo zainstalowany. Dodam że probowałem zainstalować łatke do gry z gram.pl i instalowałem directa z płyty warhammer''a. Z góry dzieki za pomoc.
  9. MrFirst020

    Fraps - problem

    czesc. mam takie pytanko otóż gdy chce nagrac gameplay''a z Diablo 3 to podczas włączenia FRAPS''a w grze nagle FPS spadają ponizej 10 i gra strasznie zacina wiec nie da sie i nagrywac i grac ... Macie jakies porady ? Mysle ze komputer daje rade : Procek :Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 3.5GHz Karta:GeForce GTX 560 Ti RAM: : 4.1 GB Win 7 64-bit Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)