DonSzabla

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    5495
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DonSzabla

  • Ranga
    Delegat
  1. DonSzabla

    MODERATORZY: jacy są naprawdę?

    Ostrowiak to niezły krejzol. Zdenerwował biednego Wojmana. Jeszcze wszyscy na niego naskakują :-(
  2. DonSzabla

    MODERATORZY: jacy są naprawdę?

    E tam. Mnie żarty o Wojmanie zawsze śmieszą.
  3. Dostajesz paczuszkę priorytetem (szybciej od standardowej wysyłki). Listonosz włoży ją do skrzynki i szybko się ulotni Dostaniesz paczuszkę do ręki i pokwitujesz odbiór. Jeśli wiesz, że dany sklep jest pewny to nie dopłacaj. Jak masz wątpliwości to weź polecony. Pewniej i w razie ewentualnej zguby można starać się o odszkodowanie. W końcu jest kwit nadania :-)
  4. DonSzabla

    Metro: Last Light - recenzja

    Moim zdaniem dla takich gier warto wymieniać swój sprzęt. Gry z serii Metro 2033 są bardzo klimatyczne i warte uwagi. Polecam też książki z tego uniwersum.
  5. Witam. Mam na sprzedaż grę Medieval II: Total War - Złota Edycja. Wydanie gamebook. Cena: 30zł+7zł (za wysyłkę). Gra jest nowa. Folia zerwana tylko w celu sprawdzenia. Zainteresowanym podam e-maila.
  6. DonSzabla

    CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

    Widze, że Kraju nadal w formie :-) Grand Theft Auto: Trylogia chętnie kupię. Miałem kiedyś w swojej kolekcji ale sprzedałem. Ach...mam nadal wielki sentyment do GTA III.
  7. Kołownica. Nie ma lepszej broni :)
  8. Baldur''s Gate bez Piotra Fronczewskiego? Podziękuję. "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"
  9. DonSzabla

    Książki - temat ogólny

    Hah mi się udało :) Mam kilka książek z biedronki. Jestem zadowolony. Znajdą się tacy co będą narzekali na wydania kieszonkowe. Mi osobiście się podobają. Są bardzo poręczne...i tanie. jarekao Ja chodzę tuż po otwarciu ;-)
  10. DonSzabla

    Książki - temat ogólny

    U mnie niestety nie znalazłem. Będę musiał zamówić z internetu.
  11. Książkę kupię. Po przeczytaniu Gears of War: Pola Aspho, Assassin''s Creed: Renesans i Mass Effect: Podniesienie wiem że książki na podstawie gier nie są takie złe.
  12. DonSzabla

    CD-ACTION

    Nie rozumiesz tego co jest napisane. To o czym mówisz dotyczy sprzedaży czasopism w kiosku. Jak ktoś z forumowiczów kupił czasopismo z płytą legalnie to może sobie zrobić z nią co chce. Oczywiście jako prywatna osoba. Firma takich akcji robić nie może.
  13. DonSzabla

    CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

    Kilka lat temu miałem Snajpera. I wiesz co? Świetnie się bawiłem. Wtedy widocznie byłem mniej wymagający :)