NintendoPassion

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    2571
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O NintendoPassion

  • Ranga
    Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. NintendoPassion

    Akcje Nintendo w dół po ogłoszeniu Nintendo Switch

    Jak ktoś powiedział wcześniej, rynek sam pokaże. Ja z pewnością wejdę w posiadanie prędzej czy później, chociaż sam mam mieszane uczucia...
  2. NintendoPassion

    KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

    Miodzio, edycja wygląda zacnie! Ciekawe ile to ustrojstwo waż? Gratki!!!
  3. TYTUŁ: Lecimy na E3 TEMAT: Cóż więcej mówić? :D LINK: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=341833&n=479
  4. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    @DarkWolf_PL @pawbuk @gumeczka Wrażenia jak na pierwsze dni są pozytywne, ale myślę, że dopiero po miesiącu użytkowania będzie można ocenić bardziej obiektywnie. Jadę jutro na IEM, biorę go ze sobą. Zrobimy real life test. Przepraszam, że podaję teraz tylko dwa kijowe zdjęcia ale nie mam czasu. Zrobię po powrocie. Takie pierwsze wrażenia: - wygląda jak iPhone i nie uważam tego za wadę - gdy pokazałm koledze w pracy i porównaliśmy z iP6, to można się pomylić - czysty android jest piękny, BEZ ŻADNYCH nakładek - wiem, że na stronie producenta widać inaczej - wymienna bateria - większa niż w Samsung GS3 - nie testowałem jeszcze zbytnio kamery, nie wiem jeszcze jaka jakość - bateria trzyma zadziwiająco dobrze, ale może dlatego że nowa - 2 karty sim PLUS osobne gniazdo na microSD! - w ręku jest bardzo solidny Taką pierwszą rzeczą, która mi wadzi to że Power jest po lewej stronie. Przyzwyczaiłem się, że jest po prawej. W następnym tygodniu opiszę więcej i dam zdjęcia. Aha, właściwie kosztował $149 :D ale wziąłem ubezpieczenie $5 w PayPal tak na wszelki wypadek. No to do zobaczenia :)
  5. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    Dotarł. Ulefone Be Touch 3 http://ulefone.com/products/betouch3/features.html - $155 łączna cena - 18 dni z Chin - tylna kamera Sony - czysty Android 5.1
  6. Nie, ale z racji mojego miejsca pracy możemy zrobić jakiś konkurs.
  7. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    Nie chcę być tutaj specjalnie tajemniczy, ale nie mam NIC jeszcze w ręku, zatem poczekam jak już będzie W RĘKU :) Wówczas podam wszystko. No to fakt, że GS6 ma jeden z najlepszych aparatów na rynku. Mnie tylko w Samy nie boli tyle brak wymienialnej baterii co brak karty pamięci i ten ich TouchWiz. Nie dzierżę wręcz. Na moim GS3 zainstalowałem CM12. Z drugiej strony, teraz już coraz mniej mam czasu na "zabawy". Telefon ma po prostu działać.
  8. @outlander-pro Niech się gram.pl ze mną zgada, to zrobimy jakiś fajny konkurs z kodami na Steam. Ja jestem bajka :) Czemu nie?! <wink, wink> Muradin :)
  9. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    @pawbuk Meizu sprawdziłem. Fajnie to wygląda. No właśnie przestałem się bać i kupiłem bezpośrednio z Chin :) I to nie dlatego, że na allegro jest drożej, nie. Chciałem sprawdzić cały proces przebiegu transakcji i realny czas dostawy. Ubezpieczyłem transakcję PayPalem, zatem spokojny jestem. @gumeczka Dzięki. Tak myślałem. Zobaczymy co to moje telefoniątko będzie robić. Cudów nie oczekuję ale jak będzie lepiej niż GS3 to już coś. @mrosi Dzięki za info. Ja się porwałem na telefon ze średniej półki. Przeczytałem masę recenzji ale i tak wszystko się sprawdzi podczas codziennego użytkowania. Co do Xiaomi, to poważnie rozważam ich tablet. U mnie też jest kilka osób z Xiaomi i większość sobie chwali. Mam jeszcze Plan B. Tzn, skończyła mi się kontrakt z operatorem w tamtym roku. Kusi mnie GS6, ale za to cenowo jest atrakcyjny P8. Nic, zobaczymy co się będzie działo. A tak dla śmiechu dodam, jak jeżdżę na te konwencje to mam najbadziewniejszy telefon ze wszystkich, he he. Zawsze.
  10. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    A jakość zdjęć? W świetle dziennym nawet słabe aparaty dają radę, gorzej wewnątrz, a nie wspominając już w nocy. Wiem, że na necie jest masę zdjęć, a jak to jest w twoim przypadku. Mam teraz starego GS3 i jak to wygląda w porównaniu z tym telefonem (lub podobnym)?
  11. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    Witam, Czy ktoś z Was kiedykolwiek miał okazję pobawić się organoleptycznie flagowcem z Chin? Ostatnio zobaczyłem kilka takich dziwnych urządeń z Chin w sieci, o których nigdy nie słyszałem, a wyglądają niesamowicie atrakcyjnie technicznie i cenowo. Znalazłem jeden model, nawet poniżej tysiąca PLN, boję się tylko, że telefon może być zawodny. Jeżeli ktoś może się podzielić jakimiś osobistymi wrażeniami, to proszę o komentarz.
  12. No masz! Forum się zmieniło. Nie było mnie tu prawie trzy miesiące. Widzę, że przerwa się przydała i jakieś zmiany na lepsze. Podoba mi się.
  13. Tytuł: Wywiad z Fuero Games specjalnie dla Gramowiczów Temat: Niedawno stuknęło mi 9 lat na gramie i obiecałem napisać coś specjalnego. Mój pierwszy raz. Mam nadzieję, że da radę. Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=341833&n=473
  14. NintendoPassion

    Wasze rysunki oraz ich oceny

    Hej Braveheart, Może inaczej: zanim wydasz pierwszą złotówkę, zastanów się jak często rysujesz? Kiedy ostatni raz coś narysowałeś? Czy jest Ci to niezmiernie potrzebne? Jeżeli przeważa TAK, to (ja) proponowałbym zacząć od podstaw. Jeżeli odłożysz go do lamusa, to dużo nie stracisz, jeżeli jednak jest Ci on bardzo potrzebny, to już inna sprawa. Ja zaczynam od podstaw, prawie najtańszego Wacoma. Może ktoś, kto ma osobiste doświadczenia się wypowie. Wiem że Osioł używa :D
  15. NintendoPassion

    Telefony Komórkowe

    Zdarza się, że ktoś bierze telefon na abonament i zaraz sprzedaje z różnych powodów. Być może ma już inny, lepszy/gorszy a ten jest tylko dla celów zarobkowych?