HiSin

Gramowicz(ka)
  • Zawartość

    1252
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HiSin

  • Ranga
    Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. ale przecież tu chodzi o program nauczania.
  2. HiSin

    Zdjęcia forumowiczów

    Czy ja prowokuje ? :| wam już się totalnie pomieszało... Po prostu kochany ksiądz dowiedział się że jestem Buddystą i przy całej klasie wyzywał mnie od szatanów.
  3. HiSin

    Zdjęcia forumowiczów

    Nie no nic takiego dowiedział się że jestem Buddystą i wyzywał mnie od szatanów itp... :|
  4. Nie ma prawa bo na religii nie ocenia się za wiarę tylko za wiedzę. Jeżeli mu coś nie pasi zgłoś to w odpowiednie miejsca.
  5. HiSin

    Zdjęcia forumowiczów

    he fajny strój Tylko jak widzę księdza to rzygać mi się chcę :/ mam nie miłe wspomnienia z moim ://
  6. HiSin

    Zdjęcia forumowiczów

    Ja nie mam nic do ciebie. Gdybym był modem nie dał bym ci bana :)
  7. <edit:sory dziś z mulony jestem przeczytałem dopiero teraz twoją odp i no czyli poprawiam odpowiedz>
  8. no widzisz a ja bym górala nie przepuścił bo w tym programie szuka się talentów które robią show a nie grają na listkach<jakie to nudne i jeszcze uszy pękają>
  9. HiSin

    Podatki

    xd może to głupie ale takie w batonikach np chyba 22 proc vat
  10. co nie był dobry widać że koleś ma talent i robi to mega bardzo dobrze <electric boogie> A co do zachowania mi się podobało
  11. HiSin

    gramIRC - zapraszamy!

    Dla czemu Irc mi nie działa ? ;-(
  12. HiSin

    Wasze rysunki oraz ich oceny

    bardzo ładnie rysujesz szybko byś dostał angaż jako projektant nadruków w croppie a może i nawet większych firmach ;p mnie projektowanie nadruków by nie jarało ;p Wolał bym rysować komiksy a jeszcze bardziej dla własnej satysfakcji.
  13. HiSin

    Tamagotchi - Wirtualne zwierzątko

    xd nie no linka znalazłem w gógle i tak na prawde takiego pżyjaciela chcalbbym :*