Trwa przetwarzanie indeksu wyszukiwarki. Strumień aktywności może nie być kompletny.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Today
  2. W sumie też spotykam się z tym po raz pierwszym, ale... Mam przykład: Załóżmy, że próbujesz wyjaśnić innym graczom słowo "piwo kraftowe", ale ktoś mówi "piwo rzemieślnicze". I w tym momencie karta odpada, bo to jest hasło zakazane. Inny przykład - próbujesz wyjaśnić kim jest Agnieszka Chylińska, ale ktoś mówi O.N.A. i tak dalej, i tak dalej...
  3. Oto doskonały przykład na podtytuł, który jest równie mierny, jak i krzykliwy, a autorowi się podoba.
  4. Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War zapowiedziane. Są szczegóły, multimedia i wymagania" na gram.pl
  5. Tylko ci analitycy i inni "wiedzący" nie biorą pod uwagę faktu, że skoro taka możliwość jest wręcz stręczona w coraz większej ilości gier to ludzie z tego korzystają nie dlatego, że im się taka forma podoba tylko dlatego, że często muszą z tego korzystać, z braku czasu czy innych powodów. Rosnące wymagania twórców dla graczy nie korzystających z mikropłatności również na to wpływają. Czysto teoretycznie - kiedyś zarabianie waluty w konkretnych tytułach nie było niczym trudnym bo pieniędze jeszcze zostawały przez co kupno wyposażenia za środki zarobione w grze nie było niczym nadzwyczajnie trudnym i czasochłonnym. Dzisiaj natomiast wynagrodzenie w grze jest niskie i zdobycie porządanego wyposażenia wymaga żmudnego biegania i kombinowania skąd zdobyć dodatkowe fundusze i tutaj właśnie wkraczają mikrotransakcje, ludzie znudzeni ciągłym robieniem tego samego w celu zdobycie byle karabinu, miecza, czystych gaci dla postaci po prostu wolą wydać te parę złotych i mieć to natychmiast mogąc cieszyć się dalszą rozgrywką bez potrzeby nudnego biegania za monetami. Więc niech się nikt nie dziwi, że te cholerne mikrotransakcje przynoszą takie zyski skoro są one na każdym kroku coraz bardziej konieczne dla dużej części graczy. Ja osobiście już bym wolał płacić więcej za dany produkt i mieć pewność, że mogę w nim odblokować wszystko nie poświęcając na to całego życia. A druga sprawa, skoro mikrotransakcje są takie zyskowne, to niech szanowni deweloperzy zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczą na podwyższenie jakości swoich produktów bo obecnie to chcą pieniędzy za pół-produkty czy nawet ćwierć- produkty. 
  6. Przeczytaj cały tekst "Wydatki na mikropłatności na PC dwukrotnie większe niż w 2012" na gram.pl
  7. EA nie ma najlepszych lat. Tak od 2012 co najmniej. A właściwie wcześniej. Gracze co roku narzekaja na DLC, problemy techniczne, kiepskie gry, lootboxy i co roku kupują. Trzymajac się porównania, któego użyłem już raz dzisiaj to tak jakby facet pod prysznicem w więzieniu schylił sie po mydło, narzekał, że go wykorzystali, ale nadal codziennie 2 razy dziennie schylał się po mydło.
  8. Bardzo dobrze, w CA wierzę dosyć mocno, ostatni Obcy to był majstersztyk palce lizać :)
  9. Przeczytaj cały tekst "Creative Assembly szuka pracowników, którzy zajmą się nową marką" na gram.pl
  10. Uwielbiam w to grać ze znajomymi, ale nie kojarzę żadnej bomby. Czy można prosić o wyjaśnienie? 
  11. Przeczytaj cały tekst "Premiera imprezowej gry planszowej Czółko już 25. listopada!" na gram.pl
  12. Z| całym szecunkiem dla mniejszości seksualnych przypomina mi to pewnego chłopa, który usilnie przekonwał mnie, że bardoz podoba mi się seks z innym facetem i chciałbym to robić, tylko nie chcę przed sobą przyznać.
  13. Przeczytaj cały tekst "Finding Paradise - twórcy gry odnoszą się do afery z loot boksami w nowym wideo" na gram.pl
  14. Ehm... a Heavy Rain? Już bardziej deszczowo nie może być (przy okazji fabuła i wybory etyczne wbijają w fotel).
  15. Oby były to tylko zmiany kosmetyczne itp, bo to rozgrywka jest sednem gry. Oby nie była to powtórka z BF 4...
  16. Przeczytaj cały tekst "PUBG przed oficjalną premierą w Chinach zostanie dopasowane do "wartości socjalistycznych"" na gram.pl
  17. Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

Cześć! Mam takie pytanie - kto wrzuca recenzje Gramowego Kuratora na Steam? Bo zastanawiamy się z Myszastym kto zajmuje się tym tematem
  18. Na steamie jest Gothic Universe (1,2 i 3) za 12 zł (przeceniony o 80%. Więc jak ktoś jeszcze nie ma tych kultowych gierek na steamie, to to jest ten moment na zakup
  19. Graczy [PL/EU] RUSTNITE Solo/Duo/Trio/max5 Zapraszam na Serwer !! Powstał dzieki graczom takim jak ty czy ja, jest to serwer modowany. Mody zostały wgrane by grało sie optymalnie i nie wadziły miedzy sobą a zapewniały miła rozgrywke by sie nie nudziła. W pewnych monumentach mozna spotkać Boty i zombie, ogólnie są nie groźne jesli nie masz broni na sobie ale jeżeli wyciagniesz bron automatycznie za Atakują. Wipe jest tylko wymuszony przez system jest wgrany Plug-in levelowania, ktory wspierajacy Cię na całym okresie gry , dostepne sa też kity nie są moze za bardzo wyrafinowane ale maja tylko pomóc w osiągnięciu Tobie dobrych warunków. Mamy również wgrany plug-in ktory dodaje nowe skiny na wszystkie itemy które stworzysz, jest również system powiadomień o Wejsciu nowych graczy jak i opuszczających serwer. Dla waszego bezpieczeństwa podczas snu nikt nie może was Zabić ( jak to bywa w Rust ) , są również nagrody za Votowanie naszego serwera poprzez strone " https://rust-servers.net/server/137238/vote/ ". Wiec teraz moge was jedynie zaprosic do wstapienia na godzinkę lub na dłóższa rozgrywkę, poniżej umieszczam wszystkie dane adres serwera tak jak adres naszej grupy i oczywiscie mapy On-line Zaprasza,nie bedziesz żałować Adres :: ( F1 ) connect 188.165.22.92:28758 Nazwa serwera :: [PL/EU] RUSTNITE Solo/Duo/Trio/max5 mapa On-line :: http://playrust.io/map/?188.165.22.92:28758
  20. Wczoraj
  21. W trakcie wyprzedazy zmienili procenty przy Mankind Divided - Season Pass i teraz jest o 10 zł tansze, czyli 16,20. Kusi mocno, ale chyba sie oprę, bo najnowszego Deus Exa nie mam. A też sa gry, co mialy promocje przez 1 dzien i maja pelna cene znowu,
  22. E tam, i tak za rok fanatycy kupią kolejną fifę :D I trzeba przecież nowe dodatki do simsów4, na to zawsze się łapią :)
  23. Nie zauważasz tylko jednego drobnego problemu w lootboxach, są losowe i za kasę, a to spełnia znamiona gier hazardowych, zaś gry hazardowe poddane są różnym obostrzeniom w cywilizowanych krajach. BTW z tego co pamiętam, to gry hazardowe w Polsce podlegają koncesji, a więc dystrybutor/sprzedawca takich gier w Polsce powinien o taką koncesję wystąpić do odpowiedniego organu (z tego co pamiętam do ministerstwa finansów). Tak tylko podpowiadam urzędnikom od kontroli karno-skarbowej ;)
  24. Życzę EA by ich jak najpowszechniej krytykowano(słusznie zresztą) i by im się jak najgorzej powodziło. Teraz przy zapowiedziach takich gier jak Battlefront, Battlefield, Mass Effect, Dragon Age, wszystko inne co wydaje EA będziemy się bać i zastanawiać jak bardzo produkcja nasiąknie mikropłatnościami. Kiedyś z niecierpliwością się czekało by zagrać. Firma ta nie jest nam w ogóle potrzebna.
  25. Jak by to były skórki ze zmianą wyglądu to nikt by się do niczego nie czepiał. Tu akurat wchodzi ci gracz który wywala sporo kasy na start do jakiejś postaci i od razu na mapie jest bogiem nie do rozwalenia. 
  26. Pogram offline, ale i tak nie zapiszę gry bez netu :)
  1. Załaduj więcej aktywności