Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Today
  2. Games Workshop może i daje licencje komu popadnie, ale no właśnie... Jakoś nikt nie potrafi się znaleźć, żeby zrobić w końcu porządną, rozbudowaną grę w uniwersum WH40k. Ciągle jakieś gówniane turówki, albo mobilne śmieci. Aż się prosi o porządnego RPGa, albo FPSa (Space Hulk: Deathwing pod względem klimatu jest świetny, ale jak to Space Hulk - powolny i upierdliwy) z tego świata.
  3. No właśnie, jak się miewa Rome 2 dzisiaj? Poprawili AI i inne babole? Pamiętam że na premierę ta gra to była tragedia. Odstawiłem ją najszybciej ze wszystkich TW. Swoją drogą nie obraził bym się gdyby zrobili Medieval 3. Medieval 2 to był mój ulubione TW.
  4. W czasach "zjechanych kaset" nie było dziesiątek ciekawszych pozycji do obejrzenia. Gdyby epizody 4 - 6 wyszły dzisiaj, obejrzałbyś może raz.
  5. Przeczytaj cały tekst "Zapowiedziano Assetto Corsa Competizione, gra ukaże się latem w ramach Wczesnego Dostępu" na gram.pl
  6. To jest mega totalnie ciekawe i bardzo dziękuję za info. Aktualnie jestem na etapie inwestowania w firmy, które zaczynają badać zalety łańcuchów bloków, jak również w same kryptowalutki, a ten wpis mi tylko pomaga ogarnąć temat. Gdzie mam przelać hajs za pomoc? :)
  7. Przeczytaj cały tekst "Jak zacząć inwestowanie w gry wideo - poradnik giełdowy" na gram.pl
  8. 30TB idealne by zmienić obecne 10TB HDD w 1TBtówkach
  9. No i o to chodziło. Tylko plemion pustynnych brakowało tej grze. Wygląda na to, że znów będę musiał do niej wrócić.
  10. Przeczytaj cały tekst "Total War: Rome II z kolejnym DLC –; Pustynne królestwa" na gram.pl
  11. "Pochowajcie mnie w oceanie, razem z braćmi skaczącymi z niewolniczych statków". Ideolo kiepsko wyszło Marvelowi w komiksach, kiepsko wychodzi w kinie. Całkiem fajne złole i scenografia giną przygniecione groteskowością wszechświatowej rewolucji niewolników z początkiem w Hongkongu.
  12. Kiedy słyszę gwiezdne wojny, to pierwszą rzeczą jaka przychodzi mi na myśl, jest zjechana kaseta VHS z pobliskiej wypozyczalni, którą z kolegami wypozyczaliśmy kiedy tylko była dostępna, oglądaliśmy to dziesiątki razy i nam się nie nudziło... Co przychodzi dzisiaj? Mocno średniawe Przebudzenie mocy, przyzwoity Łotr, Ostatni jedi którego do dziś dzień boję sie obejrzeć no i EA (które de facto powinno zmienić nazwę na WTYMG "we take your money games"), bo dzięki wszystkim siłom wyzszym miałem bardzo krótkie przezycia z serią battlefront, którą w obydwu przypadkach zwracałem po 2 dniach. nie będę ukrywał, ze niektóre propozycje kostrowskiego są naprawdę mega ciekawe, zwłaszcza redzi i naugty dog, ale osobiście chciałbym zobaczyć grę uniwersum SW zrobioną przez Respawn, bo choć kampanię do titanfalla 2 zrobili krótką, to naprawdę rewelacynją i juz chrzanić mikrotransakcje (bo niestety, są pod skrzydłami zła wcielonego) to w trybie multiplayer, na który przeciez kładzie seria nacisk, dawno się tak świetnie nie bawiłem no i... Chyba nie widziałem dynamiczniejszego FPSa, co mogłoby mocno pasować do koncepcji starć łowców nagród. Druga moja propozycja to Monilith Productions i choć w tym przypadku troche obawiałbym się powtarzalności gry, to dobrze zrobiony, otwarty świat, z naprawdę bardzo przyzwoicie wbudowaną linią fabularną jest dość kuszącą wizją, a jarałbytm się niczym Joanna D'arc na stosie przekradając się jako "jednoosobowy oddział szturmowy na świątynię na Coruscant" just imagine this
  13. Wczoraj
  14. Ja akurat uważam, że 8/10 to bardzo adekwatna ocena. W przypływie dobrej woli może nawet dałbym jeden punkcik więcej. Oczywiście nie sposób przemilczeć masę błędów, bugów, dziwnych spadków fps (w miejscach bezsensownych) i czasami popsutych questów. Teraz robię jedno zadanie gdzie mam przepytać pewną panią, która jakieś 20 godzin temu spadła jak anioł z nieba i potłukła się tak mocno, że aż jej się zmarło. Miałem z tego taki ubaw, że nawet nie wczytałem sejwa ;) Jak tu nie uwielbiać gry, w której nawet błędy sprawiają masę radochy? Oczywiście oprócz komicznych baboli Kingdom Come Deliverance oferuje ogrom zabawy i jest jednym z tych tytułów, które nie pozwalają oderwać się od telewizora. Chyba ostatni tak absorbujący eRPeG to był Wiedźmin 3. Nie chcę się za bardzo rozpisywać, ale powiem tak: są gry które nie mają "iskry bożej" (np. Mass Effect Androbieda) i te, które ją posiadają. Ja mogę wybaczyć naprawdę wiele KCD, bo ta sprawia, że po prostu chcę usiąść do komputera i odpalić ten tytuł. Potem kilka godzin później patrzę na zegarek, który złowieszczo wskazuje drugą nad ranem. To tego rodzaju gra, o której rozmawiamy z bratem przez telefon ciesząc się jak dzieci po odkryciu nowych mechanik czy ukrytego skarbu w jakimś leśnym grobie.  Wolę zabugowaną grę z duszą niż perfekcyjny technicznie tytuł 'Triple A', który nie ma w sobie radości.
  15. 1TB dysk można wyłapać za ~1000zł po taniości. To podejrzewam, że te $10 000 nie jest takie wyssane z palca. Nie zdziwiłbym się, jakby kosztował dwukrotnie więcej nawet.
  16. Obstawiam że cena będzie okoła 10.000 $, w Końcu to 30TB!
  17. Idę o zakład że to odświezyli bo będą pchali tam mikropłatności ;)
  18. U mnie agresję wywołują przemówienia polityków. Teraz mam ochotę wziąć gnata i strzelać. Więc ich też powinno się zakazać.
  19. Diablo III i Fortnite trafią na Switcha?

Lepiej by dodali nowy dodatek po posucha straszna ;(
  20. Do konsoli w sam raz bo gry co niektóre ponad 100GB :(
  21. Przeczytaj cały tekst "Samsung wypuści na rynek dysk SSD o pojemności 30 TB" na gram.pl
  22. Ciekawe jak radzi sobie dayZ. Dawno nic nie było pisane o tej grze. Zresztą można się domyślić, że los podobny co do tytuły w artykule. Battle royal pochłonął prawie wszystkich..
  23. Przeczytaj cały tekst "H1Z1 nie wytrzymało konkurencji. Masowy odpływ graczy" na gram.pl
  24. Kod jest zawsze do zrealizowania na jednym koncie. Nie wiem jak to wygląda z pudełkową Bayonettą 2 (podejrzewam, że jest karta/voucher z kodem na "jedynkę") - ja dostałem dwa oddzielne kody na każdą grę do recenzji
  25. Jak dla mnie to nie byl zaden wielki hit warty remasterowania.
  26. Śląsk, rok 2023, miasto Katowice. Bezimienny, bezdomny wędrowiec przemierza postapokaliptyczne pustkowia wymarłych Katowic. Spodek, rynek w Katowicach, nowy dworzec, galeria Katowicka, SILESIA, Punkt 44, Katowice Ochojec, itd. to tylko niektóre z miejsc które odwiedza w swej wędrówce. Mutanci, Stalkerzy i inne poczwary czyhające na Nas w tym wymarłym świecie. Katowice po wojnie atomowej to prawdziwa GeoKatastrofa. Zrujnowany Katowicki Spodek, wrak "Pendolino" na dworcu w Katowicach, zombie i mutanty pałętające się po rynku w Katowicach oraz polujący na nie Stalkerzy. To i inne „przyjemności” czekają na Nas w postapokaliptycznych Katowicach. W środku bezludnych pustkowi Katowic My, przemierzający ten zimny jak lód świat. Pośród starych kamienic słychać tylko skrzypiące drzwi i wiatr, który doprowadza Nas do szaleństwa i przerywa śmiertelną ciszę. Nie tak miała wyglądać przyszłość. Mieliśmy być na Marsie, miało być tak fajnie, a spotkała Nas apokalipsa!!! Czy uda się Nam przeżyć w tym surowym świcie? Czy przetrwamy? Tego dowiemy się z książki „Wędrowiec”
  1. Załaduj więcej aktywności