spqqn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O spqqn

 • Ranga
  Obywatel
 1. W Polsce nie ma dostępu do broni bo nikt jej nie kupuje
 2. Jeśli kupujesz tą gre jesteś idiotą koniec tematu. To co EA wyczynia w głowie się nie mieści. Trochę szacunku do samego siebie proszę.
 3. W sumie lepsze to niż Battlefront 2 Destiny i inne gównia razem wzięte
 4. Jeśli ktoś jeszcze gra na konsolach to gratuluje...
 5. Problem jest taki że gra jest po prostu do du*y. To że będzie za darmo nic nie zmieni.
 6. Chętnie ale nigdy na platformie microsoftu nawet za darmo. Mało kto wie że ta gra w ogóle wyszła na rynek.
 7. O nie tylko nie deweloperzy z Sudanu i Somalii xDDD Bez nich targi nie mogą się odbyć.
 8. Aha czyli teraz jak będę chciał wyjść bez kary to po prostu odłącze kablek od internetu? Niestety powinien być ban na cały sezon za wyjście z dwóch gier nie ważne jaki powód. Trudno.
 9. Aha czyli teraz jak będę chciał wyjść bez kary to po prostu odłącze kablek od internetu? Niestety powinien być ban na cały sezon za wyjście z dwóch gier nie ważne jaki powód. Trudno.
 10. Na pc ta gra też nie powinna wyjść jej stan jest masakryczny. Tutaj zrobili sobie kpinę ale na innych platformach gra działa jak kupa. Mortal 9 był świetny. Co tutaj się wyprawia to szkoda gadać. Tak jest zawsze marka ma sukces i twórcom odbija patrz np. batman.
 11. Błagam was czy ktoś w to naprawdę wierzy? Oni co rok mówią o zmianie w systemie walki. Ta gra będzie klapą. Ubisoft pokazuje w czerwcu materiały z pre alphy a gra wychodzi w chyba listopadzie. Cudotwórcy. Gratuluję tym co kupią i będą mieli pretensje że główny bohater spada pod mapę w pierwszej misji.