Pajonk78

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3136
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

O Pajonk78

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Ok: kolejna obrona osoby, która najwyraźniej jest z dofinansowania - już musiałem to napisać, bo ileż można! News jest kompletnym plagiatem - co zauważył Colidor, a nie ma podobną formułę. Grudzień nie był błędem, tylko był spowodowany całkowitą głupotą piszącej, bo zrobiła Ctrl+C -> Ctrl+V nawet nie czytając, ani nie redagując treści. Mimo tego jest broniona, a to ja jestem tym złym. Wiele lat tutaj byłem, ale zachowujecie się jak Rydzyk, który twierdzi, że dostał dwa samochody od bezdomnego, który niefortunnie zmarł. Chrońcie dalej to beztalencie i obserwujcie jak wiele osób was opuści - pozwolę sobie zacząć: żegnam.
 2. @Colidor ja się odbiłem z kilku powodów. Pierwszy to oczywiście system dialogowy, który jest uproszczony do granic możliwości. Z modami jest lepiej, ale... po drugie: iluzoryczne wybory, gdyż każdy dialog prowadzi tylko i wyłącznie do jednego rozwiązania - nie ma miejsca na odstępstwa i gracz ostatecznie nie ma najmniejszego wpływu na to jaki ostatecznie będzie wynik jego odpowiedzi, bo jest tylko jedna "właściwa" ścieżka: ta, którą wymyślili sobie twórcy. Po trzecie: brak zmiany silnika, który odpowiada za plastikowe postaci, które poruszają się i wyglądają... dziwnie. Drewniane animacje to ja mogę akceptować w przypadku produkcji spod szyldu Piranha Bytes, bo te nadrabiają na innych płaszczyznach. W tym przypadku to zwykłe zgwałcenie marki, która towarzyszy mi od bardzo dawna. :( Powtórzę się, ale jak dla mnie jest to tragiczny Fallout (a nawet ogólnie RPG) oraz średnia strzelanka.
 3. O ja pierdzielę: pięknie po prostu... Jeśli ta osoba nadal będzie pisać tutaj cokolwiek to przestaję wchodzić na gram.pl, bo w ten sposób udowodnicie tylko, że ma niezłe znajomości i jest nietykalna - nadal powstrzymuję się przed jeszcze jednym podejrzeniem, które to wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Żenujący plagiat: każdy szanujący się redaktor po takiej wtopie powinien natychmiast złożyć wypowiedzenie lub wylecieć z hukiem! Ciekawe co stanie się tutaj?
 4. Mam zajedwabiście proste pytanie i być może tym razem uzyskam odpowiedź: dlaczego kto inny poprawia te wypociny? W ogóle nie rozumiem Waszego podejścia: macie jakąś marną namiastkę redaktora, który otrzymuje wynagrodzenie za swoją "pracę", która jest na żenująco niskim poziomie, a na dodatek błędy w jej tekstach są poprawiane przez inne osoby. Ja pierdziele: zadam jeszcze jedno pytanie: czy pani Katarzyna nie ma bliskich kontaktów z kimś z góry? W sumie nasuwa mi się jeszcze jedno podejrzenie, ale to już pozwolę sobie przemilczeć - tym razem. Żaden szanujący się portal nie trzymałby kogoś takiego po takich wtopach!!! Ja powoli zaczynam podejrzewać, że ona nawet nie wie jakie gafy strzela i wszystko jest zamiatane pod dywan, bo naprawdę: ktoś świadomy zmieniłby podejście. Chyba, że to jednak @jeremyarch ma rację i to są newsy robione w ten sam sposób co "felietony" SSa: byleby tylko wywołać gównoburzę i żeby ilość odsłon była większa.
 5. Ciekawe czy w remake'u położę ich z biegu, czy znów będę się męczył? Tak właściwie to chyba boss, który sprawił mi największą trudność - kolejnym był chyba Manus, a reszta jakoś tak lekko szła. Chociaż nie... Jeszcze Kalameet... Brrrr, aż mnie dreszcze przeszły... Tak czy siak figurkę bym chciał, a na remake czekam - premiera równe 5 dni po mojej zmianie kodu na 4 z przodu...
 6. Ileż potu, ileż łez ja wylałem przy tej walce... Wiaderkami można by liczyć. Figurka: miodzio - ale nie na moją kieszeń, niestety. :( W innym przypadku łykałbym jak pelikan rybę. :)
 7. Rogi na hełmach wikingów trochę rażą, ale poza tym pewnie będę śledził co się dzieje, bo pierwszego Rune wspominam z łezką w oku. ;)
 8. Ze względu na fakt, że dużo gadania jest w trakcie akcji to IMO lepsza jest wersja z angielskim dubbingiem - no chyba, że znasz japoński, to wiadomo, że będzie lepiej. Ja mimo faktu, że lubię japońskie pogaduszki, tak tutaj nie widzę innej opcji niż granie z angielskim podkładem.
 9. Szczerze? Gram już dość długo, nie zainstalowałem nawet FAR i jeszcze nic mi się nie wykrzaczyło - po prostu mam chyba szczęście. :D
 10. Fealand będzie klonem The Legend of Zelda?

  Przeczytaj jeszcze raz "poprawioną" treść: nadal wszystko gra? Czytamy ze zrozumieniem zanim zadamy pytanie. PS Szkoda, że próbami obrony kogoś tak nieudolnego jedynie pogrążacie ten portal... GJ!!!
 11. Fealand będzie klonem The Legend of Zelda?

  Poprawione na: " Warto wspomnieć, że w grze Faeland nie będzie opierać się na otwartym świecie." :/ Wnioskuję ponownie o usunięcie tej osoby z redakcji gram.pl!
 12. To, że pewna redaktorka tego portalu (nie napiszę o kogo chodzi, bo nie każdy musi wiedzieć, że chodzi o Katarzynę D.) robi duble i strzela byka na byku to norma, ale żebyś nawet Ty dublował newsy? I to jeszcze po niej? Wstyd i hańba. :P Odnoszę wrażenie, że, cytując klasyka: "Niezły tam macie burdel, siostry z Archeo". :D
 13. Odpowiedź źle napisana, bo z językiem polskim ma niewiele wspólnego - ale miło mi, że się starałeś. Pozdro & poćwicz.
 14. Dlatego cieszę się, że na PC wyjdzie tak późno: pojawi się mnóstwo recenzji, które będą wystarczająco miarodajne - oczywiście jeśli redaktorzy nie będą mieszać gry z błotem przez całą recenzję, dadzą minusy, które właściwie grę pogrążają, a ostatecznie i tak z czapy dadzą jej 7/10... Oczywiście więcej treści wyciągnie się ze wszystkich recek graczy, czy choćby z recenzji Angry Joe, więc... opóźnienie jest mi jak najbardziej na rękę, bo mam czas i mnóstwo gier, których jeszcze nie ograłem, a Wall of Shame też cały czas spoooory...
 15. Tak samo jak 100% przyczyną rozwodu jest... małżeństwo. :P