Muradin

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  10480
 • Dołączył

 • Ostatnio

Muradin ostatnio wygrał w dniu: 8 Grudzień 2016

Muradin miał najwięcej polubień!

Reputacja

4 Neutralna

1 obserwujący

O Muradin

 • Ranga
  The King of Iron Fist

Ostatnio na profilu byli

1494 wyświetleń profilu
 1. A Ty nie powinieneś wyręczać Moderatorów w tego typu sprawach. Przy okazji kopiujesz treść postu, który zawierał niezbyt przyjemne treści... Tym razem Ci daruję, ale proszę tego w przyszłości nie robić. W przypadku nieregulaminowych treści wystarczy zgłosić post. Resztą zajmiemy się już osobiście
 2. Hej! Przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Książki powędrują do: Maksiu96 Chucky89 Oxygar Dan14NR AngryBoyPL Dziękuję wszystkim za udział. Wyróżnieni jeszcze dziś otrzymają ode mnie maila, w którym poproszę o dane niezbędne do wysyłki
 3. Pozwolisz, że Moderatorzy będą o tym decydować.
 4. A to w Tadżykistanie są gorsi ludzie? Z mojej strony EOT.
 5. Tak jak powiedziałem - jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w tej sprawie, to napisz na maila redakcyjnego. Ja takich informacji nie udzielam. Z kolei kolega @Cygi: ostrzegam po raz ostatni. Jeśli jeden dzień nie pomógł na otrzeźwienie, to może dłuższe wolne pomoże?
 6. Odpowiem krótko - nie odpowiadam za treści redakcyjne, które pojawiają się na gram.pl. Jeśli chciałbyś w tej sprawie otrzymać więcej informacji, to napisz proszę na maila redakcyjnego: redakcja@gram.pl.
 7. Dobrze, to zaczynamy: Po zapoznaniu się z twórczością w tym temacie koledzy @TigerXP, @Cygi oraz @Sttark-san otrzymują dzień przerwy od Forum. Pooddychajcie świeżym powietrzem, piękne lato mamy za oknem. Jeśli nieco luźniejsze zasady obowiązujące w tym miejscu zachęcają Was do ostrzejszej wymiany zdań, to nagrody również będą bolały. Zaznaczam, że kolejne tego typu akcje skutkować będą dłuższym urlopem. Co do reszty - ostrzegam przed podobnymi występami. Dyskutujmy, rozmawiajmy, ale trzymajmy jakiś poziom dysputy. Nie sprowadzajmy jej do obrażania innych: czy to użytkowników, czy to całych grup społecznych. Z mojej strony to tyle.
 8. Uprzejmie proszę o zachowanie pewnej kultury w dyskusji - po każdej stronie, bez względu na światopogląd. Jeśli nie zostanie ona zachowana, to pojawią się odpowiednie... Nagrody. W przypadku dotychczasowej twórczości niektórych użytkowników, to również zostanie ona zauważona. O to proszę się nie bać.
 9. Regulamin już powinien być widoczny :) 
 10. Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że gram z mojego punktu widzenia nie zdycha i nadal trzymamy się całkiem dobrze
 11. Z drugiej strony czy aby nie jest tak, że zwyczajnie część osób... po prostu odeszła i wcale nie z powodu zmian na forum? Nie mówię, że wiele osób zawiedzionych zmianami tego nie uczyniła, ale nawet widząc po swojej aktywności zwyczajnie przeniosłem się z dyskusjami oraz wyrażaniem opinii na Twittera, rzadziej Facebooka i nie widzę potrzeby większego dyskutowania w piętnastu miejscach na raz. Dodatkowo obowiązki sprawiają, że to właśnie tymi kanałami prowadzi mi się rozmowy o wiele łatwiej oraz szybciej. Co nie oznacza, że nie chciałbym wrócić do czasów, gdy forum gramowe było dla mnie czymś w rodzaju okna na "giereczkowy" świat. Chciałbym, bo dzięki temu forum w pewien sposób ukształtowałem swoją dalszą drogę w tej materii.
 12. Tak jak już wcześniej wspomniałem - nikt gramu nie ma zamiaru zamykać. Forum jak było, tak będzie. Chodziło mi o ogólną kondycję forów, jako miejsc gromadzących społeczność. Dziś, niestety, wiele odbywa się w mediach (nomen omen) społecznościowych.
 13. Dzięki za wszystkie nadesłane komentarze! Książki powędrują do: - Quetz05 - Swoen - Yevoni - MistrzGry - Filu97 Gratulujemy! Jeszcze dziś dostaniecie od nas maile, w których poprosimy o dane niezbędne do wysyłki.
 14. Dzięki za wszystkie nadesłane komentarze! Książki powędrują do: - YaReX - DarthEzio - UnEsCo - Matix02 - gamestar Gratulujemy! Jeszcze dziś dostaniecie od nas maile, w których poprosimy o dane niezbędne do wysyłki.