Skelldon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  756
 • Dołączył

 • Ostatnio

Skelldon ostatnio wygrał w dniu: 3 Kwiecień

Skelldon miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

Ostatnio na profilu byli

781 wyświetleń profilu
 1. Jeśli faktycznie będzie to wyglądało jak na X360/PS3 z rozdzielczością podbitą do 1080p czy tam 4K to zamiast kolejny raz wydać na to pieniądze wrzucę je do skrzynki z napisem "Na DMC5" karmiąc nadzieję po niedawnej plotce.
 2. Taaa, a do tego pozwie ich jeszcze Taylor Swift za zajumanie tytułu piosenki.
 3. Ależ nie ma za co. Fajnie, że ktoś to poprawił.
 4. Wybaczcie, nie chcę wtrącać się między wódkę a zakąskę, bo w głębokim poważaniu mam tę "sprzeczkę", aleee Nie, to byłaby opinia.
 5. No, nie ma to jak traktować darmową mobilkę jako kolejną część serii (tak, to tyczy się również wyżej podpisanej autorki newsa ). Ja tam nie narzekam. Gra nadal jest sympatyczna i nie jest tak inwazyjna jak większość gier na smartfony, choć nadal nie jest to poziom np. takiego South Park: Phone Destroyer. W tym wypadku zdanie jakieś modelki guzik mnie obchodzi.
 6. Czy ta recenzja to tak na poważnie? Ale... nie, serio pytam, bo uśmiałem się srogo.
 7. To ja tylko płaknę i zostawię tu ten obrazek:
 8. Ten tytuł dotychczas mnie nie interesował, ale ta sprawa pokazuje tylko, że gry nadal są postrzegane jako zabawki dla dzieci. Świeeetnie.
 9. Taaa... Dobry moment wybrali, by to ogłosić...
 10. Oryginalne intro PS2 udera mnie nostalgią prosto w twarz, ale jedna kwestia w przypadku tego motywu mnie nurtuje... Czy dodali do tego wieżyczki rosnące wraz z postępem w grach? To był piękny "ficzer".
 11. Gra pierwszej świeżości nie jest, ale... dlaczego? Zresztą mniejsza z tym, i tak jakbym miał kupić to w pudełku.