Skelldon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  744
 • Dołączył

 • Ostatnio

Skelldon ostatnio wygrał w dniu: 3 Kwiecień

Skelldon miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Skelldon

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

735 wyświetleń profilu
 1. Gra pierwszej świeżości nie jest, ale... dlaczego? Zresztą mniejsza z tym, i tak jakbym miał kupić to w pudełku.
 2. Ja rozumiem bojkotowanie chamskich mikropłatności, ale przy ocenie gry warto raczej brać pod uwagę samą grę. Najświeższym tego przykładem jest Forza Motorsport 7, gdzie w sumie wywalczono starszy system bonusów VIP, ale ocena użytkowników nadal stoi przy 6.4 i niesmak pozostaje. A sama gra z pewnością zasługuje na więcej. Nie wiem jak będzie z Cieniem Wojny, ale wolę to sprawdzić sam... po jakimś czasie.
 3. To ja to zostawię tutaj: http://aszdziennik.pl/121195,o-ku-wa-napisalismy-recenzje-je-anego-botoksu-patryka-vegi-jezykiem-patryk-vegi-18
 4. To ja poczekam na Super Ultra Street Fighter V Arcade Remix Hyper Edition EX Plus Alpha.
 5. Drastyczne? No nie wiem, widywałem gorsze rzeczy (nie żebym był z tego dumny...), jednakże wykorzystywanie wizerunku osoby bez jej zgody - nieważne, czy żywej, czy martwej - jest nie w porządku.
 6. A w najnowszym GTA będzie można kraść samochody. Sensacja.
 7. Świetna opcja, bo ceny oryginałów na Dreamcasta i Xboksa wołają o pomstę do nieba.
 8. Niedawno mówili o chęci stworzenia drugiej części Alpha Protocol. Jeśli to ma być ten duży RPG, to będę uradowany.
 9. Pewnie nie ma co liczyć na 4. sezon, ale mam nadzieję, że to oznacza dalsze wsparcie tej gry, bo moim skromnym zdaniem KI bije SFV na głowę. Polecam steamowiczom chociażby darmową próbkę.
 10. A Skyrim jest lepszy od Halo.
 11. Jak będzie można zamykać w chłodni dziadka z herbatką przy takiej jakości grafice to biorę!
 12. Srom, poruta i hańba im wszystkim, że twórcy nie nawiązali jeszcze współpracy z McDonaldem innymi sieciówkami. Kody i inne dodatki mogłyby być skrzętnie poukrywane w jedzeniu. Moment poszukiwań dowolny - przed albo po skonsumowaniu. Spokojnie, spokojnie. Chodzi mi tylko o ładnie zrobione puszki napoju, który lubię, a których próżno było u nas szukać, ale chyba striggerowało mnie to w mniejszym stopniu, niż Ciebie mój komentarz. I nie, mówiąc "hańba" nie mówiłem poważnie. PS, jakby do McDonaldowych zestawów dorzucali figurki z np. właśnie GoW, to wziąłbym wszystkie 4. Nie miałem na myśli Rockstar Games, tylko producenta energetyków Rockstar Energy Drink.