jedisaiyanpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  54
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jedisaiyanpl

 • Ranga
  Robotnik
 1. Zniechęciłem się do gry po ostaniej becie... W sumie jakiej becie to już był finalny kod z naklejką "beta" tak czy siak brak matchmakingu skreśla tą grę bo: 1. Nie każdy ma ciągle dostępnych znajomych, w momencie gdy my mamy czas i vice versa 2. Nie wszyscy mają znajomych co krają w te same gry so my i vice versa 3. Niektórzy wcale nie mają znajomych A gra solo to nuda na potęgę... Do tego brak serwerów EU! od pre-Alphy nic się nie zmieniło cały czas łączy z serwerem USA?! Bo serwer EU to na bank nie był, bo ping wynosił 120-160ms a pre alphie czy CBT nie było znów tylu typów by serwery (Azure) tak były obciążone, co z takim pingiem idzie? A no to ,że jest opóźnienie najbardziej wkur.... przy sterowaniu statkiem który z opóźnieniem reaguje na kręcenie sterem. OB wydajność nieco spadła względem Alphy. Na szczęście grę można mieć za darmo przytulając XBOX Game Passa ;)
 2. Ponownie brak testów na PC a potem Bandai płaczę ,że ludzie na tej platformie skarżą się na ich serwery...
 3. Tacy z nich fani "N" a nie wiedzieli ,że nowy Smash się pojawi? Ta gra pojawiła się na każdej konsoli "N" Chyba ,że to kolejne udawanie i robienie z siebie głąba przed kamerą by nabić $$$ ;)
 4. Nie, nie powinien to tylko dowód na to ,że streaming w tej grze leży.
 5. Kingdom Crap? Lepie nie. Niech napiernicza typów i typiary w Soul Calibur 6 :)
 6. Tak wygląda rozgrywka w Call of Cthulhu

  Poprawny link do gameplay'u https://www.youtube.com/watch?v=AHgMNEzKOjw Dziwnym trafem cały czas coś/ktoś go usuwa ;) Ktoś chyba nie chce by go widziano ;)
 7. Na tych drewnianych serwach ciężko będzie rozpoznać kto hackuje szczególnie ,że "lag compensation" jest ogromny więc często ludzie padają po jakimś czasie od otrzymania fali kul ;) Opóźnienie jest na animacjach, strzelaniu czy głupim poruszaniu... Lepiej niech ludzie tego twora zgłaszają bo dzięki takiemu syfowi nastanie kolejna moda na takie skopane gry, która już za rogiem się czai czeka tylko na zielone światełko czyt. forsaa tępych graczy :D Przez FAIL intela twórcy będą się tłumaczyć ,że to wina intela przez ich luki tak serwery działają :D Cytując jakiegoś noł nejma z twticha: " W PUBG walczysz z serwerami nie z graczami"
 8. @Pajonk78 Wypowiedź godna gimbusa...Czasem lepiej siedzieć cicho niż pierdzielić trzy po trzy. To ,że teraz jest news o tym nie znaczy ,że dopiero teraz przeprowadzili. Źrdóło działa w 30fps, więc najpierw musili by kod źródłowy przepisać pod wyższy framerate czyli od nowa robić kolizję i animację a potem przeportować ten kod na PC/PS4/X1 czyli duuuużo czasu i zasobów by to kosztowało. Do redaktora: I co z tego jak pojawi się "60fps mod" ? Gra będzie nie grywalna, a raczej modder nie przepisze kolizji i animacji etc. pod wyższy framerate. Też mnie boli fakt ,że 30fps ale ludzie użyjcie czasem mózgownicy... Swoją drogą zastanawia mnie fakt co robią w wymaganiach CPU które zjadają PS4? ;) Co raz gorsze te porty na PC ;]
 9. Spokojnie dowalą wam dwa dodatki fabularne za 60$ które będą na 15h łącznie. Oraz X DLC do tego ich multika ;) 
 10. Nioh: Complete Edition z gameplay trailerem na PC

  PC port nie ma wsparcia dla myszki i klawiatury... Dziękuje postoje, szkoda mojej kasy na trędowaty port, w którejś aktualizacji dodadzą, ale to będzie zrobione na szybko,na siłę i będzie fatalnie zrobion i myszka będzie działać jak prawy analog w emulatorze. Bawi to jeszcze bardziej bo w Yaiba: Ninja Gaiden Z było wsparcie dla K+M ;) 
 11. Nie to studio, Insomniac robiło inFamous więc można wyczuć jaki kierunek obiorą. What? Insomniac nie robił inFamous :D :D  https://pl.wikipedia.org/wiki/Insomniac_Games Ktoś tu się ładnie zapędził hehe Co do gry jedynie co pokazują to perfekcyjnie wyreżyserowane scenki i na tym koniec, zero gameplayu z prawdziwego zdarzenia. Gra pewnie będzie tylko dobra w tych momentach co pokazują, reszta będzie zapewne odstawać i to znacząco.
 12. Skąd wie? Bo wiele ludzi grało, grę pokazywało i przemówiło bo wielu ma już dostęp do gry. Gra wymaga sporego grindu pod koniec i mikropłatności w tej grze nie są dla ciot, szczególnie tutaj gdzie mamy poziom trudności wyższy niż w Shadow of Mordor, zwyczajnie albo grindujesz jak w F2P MMO albo dajesz się doić z kasy. A te recenzję są nic nie wartę, typowa bez wartościowa gadka w przed premierowej recenzji. Zero szczegółów tylko same ogólniaki, wiadomo nie mogą wszystkiego powiedzieć bo wtedy umowa zerwana i $$$ nie ma ;) Pomijajć grind to znów jest festiwal powtarzalności robienia tego samego w kółku, faktem jest ,że tych zadań jest więcej niż w Shadow of Mordor, ale i tak jest powtarzalność, nuda i schematyczność. Walka ciut trudniejsza, ale przeciwnicy dalej w kółku stoją, kontra -> seria -> unik -> powtórz. Oblężenia fajne na początku potem co? Zataczamy kółko i wszystkie wyglądają tak samo ten sam schemat. System Nemezis poprawili, ale kosmetycznie pokonany Ork powinien ogarnąć sobie lepszy oręż odbyć jakiś trening, a tak koleżka wraca z bliznami, czasem z kumplami czasem sam i nieco trudniejszy ale wciąż z tymi samymi ruchami, żenada. Wydajnościowo na PS4 stabilne 30fps w 1080p małe zwiechy podczas i zaraz po wczytaniu, jak i małe doczytywanie się tekstur, ale gra nie wygląda na grę z 2017 roku :D Swego czasu aby ukończyć Prototype 2 na 100% trzeba było mieć wykupione wszystkie DLC, bo jedna dodatkowa misja/wyzwanie była w DLC , które ja i wielu nie miało bo nie kupiło obsranego DLC
 13. Ludziska którzy mieli nie dawno ograć są jednoznaczni: - mało świeżości - fatalne działanie na PC - nuda
 14. Ewentualnie brać klucze z dopiskiem GLOBAL. Jeśli chodzi o PS4 oraz X1 trzeba przestawić region oraz język na inny niż polski.
 15. Jak ktoś zamierza kupować na PC, to radzę poza granicami kraju. Kupiona w polsce/polkim origin wersja posiada TYLKO Polski i Czeski język do wyboru, nie da się ich zmienić. Blokada językowa tak jak w porzednich Fifach oraz BF1 czy Titanfall 2. Zmiana IP na np. UK i mamy możliwość kupna na Origin wersji GLOBAL gdzie są WSZYSTKIE języki :)