DzikiDzik2123

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DzikiDzik2123

 • Ranga
  Obywatel
 1. Dwójka jest 10x lepsza od jedynki. Jest genialna. O wiele więcej czerpię przyjemności jak z wcześniejszej części. Pierwszej części wogule nie ukończyłem, grałem najpierw na Xboxe, potem kupiłem na PS4Pro bo wydawało mi się że będzie lepiej wyglądać. Jednak jej nie ukończyłem, a mam wszystkie dlc z S.Passem. W dwójkę gra się bardzo przyjemnie. Nie można się doczekać co będzie za chwilę. TEW2 jest najlepszym survival horrorem w jaki grałem. 
 2. Jakoś mi nie podchodzi PUB. Mam na Xboxe i na Steamie i gra mnie nie porwała. Podchodził z 10x i zawsze kończyło się pół godzinnym graniem i wyłączeniem, z obiecanką samemu sobie, że następnym razem pogram już dłużej, że zmęczony jestem. Jednak prawda jest taka, że gra mi się wogule nie podoba. Grafika jak z PS3. Czasami żeby kogoś spotkać trzeba długo ganiać, a czasem gdy tylko się odrodzisz już leżysz. Ja dziękuję. 
 3. ktoś jeszcze wogule w to gra? Uwielbiam Battlefielda, ale jedynka to nieporozumienie. Tak nudnej części jeszcze nie było, i beznadziejny pomysł na l wojnę. Trochę sobie poczekam jeszcze, ale wierzę se następny Battlefield będzie normalny i bez żadnych debilnych pomysłów. 
 4. Jezu! Ci dalej swoje. Nie mogą dać za wygraną, tylko dalej tłuką tego gniota.  Zajmijcie się Lords of the Fallen 2 i dajcie spokój z tym Sniper em bo wstyd na cały świat. 
 5. Ja bym sobie kupił fioletowe i paradował w nich po Marszałkowskiej
 6. Mordowanie zwierząt jest bardzo zabawne. Napewno dobrze wpłynie na psychikę niedojrzałych emocjonalnie bachorów. Uczymy dzieci zabijać ć zwierzęta. Mało jest niedorozwojów którzy nieodrózniaja jawy od fikcji? 
 7. Tak Andromeda świadczy o tym że postawili na zadowolenie graczy. Buhahaha 
 8. Grałem przez około miesiąc i znudził mi się, i wcale nie mam ochoty do niego wracać. Jest ładny i tyle. Kampanii nie komentuje grałem przez może półtorej godziny i nigdy więcej. Dopóki nie wrócą teraźniejsze konflikty nie dotknę żadnej gry z 1 i 2 wojny. Wczoraj doszedł koszmarny i najgorszy jaki widziałem Call of Duty ®. To jest dobiero ówno 
 9. *piszę nieładne rzeczy*
 10. Ile? Piszecie pierdoły, a żadnych konkretów. Ile? 
 11. Uncharted 4 skończyłem na 9 rozdziale. Nuda dłurzyzna przewidywalnosc. Niewiem co by musiało się stać żebym kupił kolejny badziew z serii Uncharted. To Jastrzębia gra dla typowych Januszy  i Grażyn. Ja dziękuję czekam na Shadow of War i TheEvil Within 2
 12. Właśnie przechodzę drugi raz TEW tym razem na PS4 edycję z Seson Passem. Gra jest najzajebistrza z za********h, Resident Evil siada przy TEW
 13. Battlefield 5? Czy ja o czymś nie wiem? Przecież po kilka razy dziennie tu zaglądam i nic takiego nie zauważyłem.  Boże niech oni już nic nie robią z 1 i 2 wojną światową, bo niedobrze mi się robi na samą myśl o kolejnych latach w tym temacie. Tyle jest teraz konfliktów na świecie. Najbardziej marzy mi się jakiś konflikt podczas zimnej wojny, ale pisałem bym z radości gdyby osadzie też grę w Iraku, Syrii Afganistanie lub K. Północna, ale niech już skończą z pierwszą i drugą wojną.. Amen 
 14. Ja gram w Dying Light na Xboxe i PS4Pro. Jednocześnie rozgrywam dwie fabuły. Jeszcze nigdy w rządnej grze nie explore wałem tak terenu jak w tej grze. Idę powoli władze w każdą dziurę sprawdzam wszystko, odkrywam świat gry stopniowo nie chaotycznie jak kiedyś. Dzisiaj pogram trochę na Xboxe a jutro na Pleystation. Ta gra jest genialna pod każdym wzgledem. Nawet muzyka i wszystkie dźwięki są genialne. Te chlanie powinienem dostać Nobla za Dying Light.