Losa

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Losa

 • Ranga
  Robotnik
 1. herbata w formie prezentu

  Pomysł ciekawy, pod warunkiem, że dana osoba jest miłośnikiem herbat
 2. A dlaczego niby się nie opłaca? Jeju. Mój brat urąbał najpierw jeden rok w gimnazjum, potem rok w liceum, a jednak liceum skończył, zdał bardzo dobrze maturę, a teraz już kończy studia i jest przed obroną! Urąbanie roku czy dwóch nie stoi na żadnej przeszkodzie, trzeba chcieć.
 3. Świadomy Sen - Prawda czy fikcja ?

  O świadomym śnie czytałam kiedyś i choć powiem, że proponowane metody, które mają tą świadomość w trakcie snu zapewnić są dosyć ciekawe, to sama też podchodzę do tego raczej z dystansem. Poza tym to nic fajnego. Po co śnić o tym, co się chce? No w sumie fajnie, ale wolę być zaskoczona snem. Oczywiście pozytywnie
 4. bezpieczeństwo komputera

  Rzeczywiście, ciekawy warty uwagi artykuł. Kwestie bezpieczeństwa komputera i zawartych na nim danych pewnie interesują każdego.
 5. Ubrania i dzisiejsza moda

  Dzisiejsza moda rzeczywiście bywa dla wielu osób kłopotliwa, a czasem i dziwna, ale przecież mimo wszystko w sieci można znaleźć sporo porad modowych i to jeszcze sensownych. Na przykład artykuł o modzie sportowej: https://podpowiadamy.pl/moda-sportowa-sprawdz-co-jest-na-topie/ dla mnie to akurat, bo taki styl lubię, inna sprawa, że czytając o modzie i przeglądają te wszystkie porady pochodzę do tego jeszcze z dystansem i umiem odsiać to, co jest moim zdaniem nie tylko modne i rzeczywiście ładne jak dla mnie.
 6. Bezprzewodowa mysz do grania

  Na myszkach się nie znam, ale słyszałam opinie, że te bezprzewodowe niespecjalnie się nadają do grania. Mój brat jest zapalonym graczem i jak sam stwierdził, nigdy by się na bezprzewodową myszkę nie zdecydował, bo to spore ryzyko, że w trakcie gry nagle przestanie działać. Ja z tym problemu nie mam, korzystam z takiej, ale do nieco innych celów.
 7. Komputer do gier za 2000 zł

  Komputer do gier za 2 tys? No powodzenia... a tak serio to za taką cene raczej nie da rady, komputer będzie po prostu słaby.
 8. skąd kupujecie gry

  Promocje, najczęściej po prostu w sklepach, ale oczywiście często zamawia się też w internecie.
 9. Oczywiście że warto! Oglądałam Jssicę Jones, Luke'a Cage'a, Daredeial (jest mega!), do tego jeszcze Iron Fist (tu już wiele osób zjechało serial), no i rzecz jasna teraz ma wychodzić połączony serial z tymi wszystkimi bohaterami, czego nie mogę się już doczekać.