KucharzSnaf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KucharzSnaf

 • Ranga
  Robotnik
 1. Battlefield V oficjalnie zaprezentowany

  Niezła kaszanka, wogóle akcje w trailerze w 100% wyreżysowane niemyślcie, że gdy będziecie grąć z 10 letniemi dziecmi na serwerach to gra tak będzie wyglądać.
 2. Call of Duty: Black Ops 4 bez trybu singleplayer

  Kolejny przedstawiciel dzisiejsze całej branży gry, wszystko już było dzisiejsze gry to jeden wielki rynsztok dużo odbiegający jakością od tego co kiedyś było.
 3. S.T.A.L.K.E.R. 2 w produkcji

  Pamiętam jak po premierze pierwszej części na forum toczyły się dyskusje, kilkaset postów każdego dnia w wątku o tej grze :)
 4. Braku spójności fabularnej. Nieprzyjazności dla tych, którzy nie grali w „jedynkę” i nie będą wiedzieć w ogóle, o co tutaj chodzi. No nie wiem ja osobiście nawet bym się nie zabierał za drugą część gdyby nie ukończył pierwszej części i nie poznał fabuły. W ogóle ocena końcowa wydaje mi się zaniżona biorąc pod uwagę plusy i minusy.
 5. Szkoda, że nikt nie zaryzykuje i nie spróbuje stworzyć Hersów w 2D z dzisiejszą oprawą graficzną, dla takiej korporacji jak Ubisoft byłoby to zbyt dużym ryzykiem, z drugiej strony czasy się  zmieniły dzisiejsi nowocześni gracze w takie gry już praktycznie nie grają, a starsi którzy ogrywali HEROES II, III czy też IV w okolicach premiery już w większości nie mają tyle czasu aby spędzać przy takich grach tyle czasu co kiedyś, biorę tu pod uwagę również siebie. Kiedyś po szkole ustawiało się z kolegami na wspólną partię w Heroes III dzisiaj jesteśmy już na to za starzy :) tak jak kolega u góry powiem piękne czasy.
 6. Coś mi tu smierdzo konsolowym sadboksem z dużą ilością ułatwień i głupich dzisiejszych rozwiązań.
 7. Dzisiaj grami RPG określa się takie tytuły jak choćby Assassin’s Creed Origins, a to świadczony o tym w jakich fatalnych czasach żyjemy jeżeli chodzi o gry.
 8. Szkoda, że dzisiaj już nikt nie zwraca uwagi na fakt, że te konsolowe "hiciory" to niemalże samoprzechodzące się gry dla jak największej grupy odbiorców czyli casuali, więcej w tych grach filmowości niż swobodnej gry. Dzisiaj to już taki standard.
 9. Do sroca spuści w kiblu 90% dzisiejszych gnioty, nawet te które są grami AAA
 10. 20 lat na karku, a satysfakcja z eleminowania przeciwników większa niż nie w jednym dzisiejszym fps-ie.
 11. Typowy Ubisyf, + 2 do oceny bo to gra Ubisoftu z dobrym marketingiem czyli jak zawsze syf od tej firmy.
 12. Bethesda zapowiada swoją konferencję na E3

  Będzie tak różnica jak między Falloutem 3 i 4 czyli w sumie żadna, żeby zrobić coś rewolucyjnego to trzeba chęci, a u nich jest tylko skok na kasę, w ogóle obecna generacja konsol nie dała by rady.
 13. Cevat Yerli ustępuje z funkcji prezesa Cryteku!

  Trzeba było zostać przy tytułach dla jednego gracza w stylu pierwszego Far Cry czy też Crysisa.
 14. Dokładnie, Relic się już skończyć odkąd przejęła ich Sega to w każdej ich grze muszą być dodatki DLC.
 15. Warcraft 3 ma specyficzny styl graficzny który nie kłuje po oczach jak niektóre gry z tamtego okresu, ale powiem ci, że jak i nawet niektóre starsze gry który ukazały się w latach 1998-2004 odpalisz w wysokiej rozdzielczości to wyglądają całkiem dobrze Choćby Commandos 2, ale najlepiej to się trzyma Max Payne 2 nie tylko pod względem grafiki ale i mechaniki, przyjemność z strzelania cały czas jest taka sama jak te 15 lat temu http://hdproject.altervista.org/wp-content/uploads/2017/01/C2-04.jpg http://hdproject.altervista.org/wp-content/uploads/2017/01/C2-03.jpg