Tom_pl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2732
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tom_pl

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Jak najbardziej czekam na nowości :) gra i tak się wyśmienicie, ale poprawki i dodatki zawsze mile widziane.
 2. Pogram offline, ale i tak nie zapiszę gry bez netu :)
 3. Niedawno była dostępna za free dla posiadaczy golda.
 4. Miło że naprawili błąd i będzie tak jak w poprzedniej odsłonie, i rekompesata w postaci samochodów też fajna :) samochodów nigdy za dużo :D
 5. Mi osobiście WRC 6 przypadło do gustu i mimo że jeszcze nie nabyłem części 7 to wiem że będzie jeszcze lepiej, a wiadomo czym dalej tym lepiej :)
 6. No to czekam na demo niecierpliwie :) zawsze to przedsmak pełnej wersji :)
 7. " polski symulator zabierze nas w podróż po świecie" bez Polski
 8. To w ramach dużej ilości sprzedanych egzemplarzy konsol miły prezent :) muszę się zaopatrzyć jednak szybciej i na 12 miesięcy
 9. Wygląda ciekawie, i do tego długie trasy :) mam nadzieję że dopracują grę w jak najlepszy sposób. 
 10. Wolę nie czuć się jak bohater filmu, ale poczuć klimat gry i co ważne to samochody, bo jak na razie jedna z nieliczych gier która ma parę samochodów a czasy się zmieniły i oczekiwania graczy też. Każdy zresztą ma swoje indywiduane oczekiwania od gry, ja sam cały czas czekam na NFS który powstanie na bazie części II SE malownicze trasy "dużo", wypasione samochody + ewentualne modyfikacje i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.
 11. Fajnie jak by do tej najdrożej edycji dodali figurkę kolekcjonerską, 
 12. Jakoś to dziwne, zwłaszcza że o konsoli mówiono już rok temu, i każdy gracz częściowo orjentuje się co w świecie konsol jak i gier piszczy, tak że nie chce mi się wierzyć żeby posiadacze PS4 nie wiedzieli o istnieniu PS4 PRO tak jak i gracze XBOX ONE o nadchodzącej nowej odslonie pod nazwą tymczasową SKORPIO :) to chyba pytali nie tych co trzeba.
 13. Jak najbardziej czekam na zapowiedz FM 7 i nie mniej na porządnego NFS za starych dobrych czasów II SE.