Piotr13PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1328
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Piotr13PL

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Okropny news. Nie mam pojęcia co to swatting i powinno być wyjaśnione, a w sumie dla kogos takiego jak ja nic to nie mówi.
 2. Haha, dobre, ta gra 2D ma większe wymagania niż Crysis na średnich XD
 3. Jestem wręcz pewien że chodzi o Maxa Payne''a. Ten wyraz twarzy może oznaczać tylko tą pozycję :P
 4. Jestem absolutnie zachwycony tym, jak to wygląda! :O
 5. Mam wrażenie że cała ta gra to ten jeden poziom. Ciągle to samo. Pokazali by coś nowego w końcu. Brakuje tylko używania drona znowu.
 6. Civilization VI grą roku? Przegląd ocen

  Czy wg. was, szósta część jest dobra, dla kogoś, kto jeszcze nigdy nie grał w żadną odsłonę i chciałby się przekonać?
 7. Dla wszystkich niedowiarków którzy uważają, że technologia VR nie ma przyszłości - proszę was, zanim zaczniecie analizować i przewidywać - spróbujcie Oculusa, albo chociaż Google Cardboard :) Doświadczenie nie z tej ziemi, przetestowałem wszystkie możliwe dema na Oculusa 3 miesiące temu gdy posiadałem DK2 dla testów i byłem wniebowzięty. TO jest właśnie przyszłość ludzie :)
 8. Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dziękuję, dokładnie o to mi chodziło ;)
 9. Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Taka prośba. Ponieważ nigdy nie skończyłem Wieśka przez zesputego save''a. Teraz przed dodatkiem mam zamiar skończyć go, ale kompletnie nie pamiętam sytuacji politycznej w danym momencie gry.
 10. Fallout 4 - wymagania sprzętowe

  Grafika jak kupa, no ale hej, dawajcie GTX550 bo inaczej lipa!
 11. I dobrze, bo dopiero od wczoraj da sie normalnie dołączyć do innego trybu niż Terrorist Hunt
 12. I jak, grał już ktoś?
 13. A ja mam takie pytanie, jako że gram w Hearthstone od 2 dni (i jestem masakrycznie wciągniety, ostatnio obsługiwałem klienta w lombardzie czyli w miejscu gdzie pracuje jednoczesnie pomiędzy zdaniami wymienionymi z nim grałem pojedynek z jakimś graczem) Otóż podstawowe pytania to: 1. TWORZENIE TALII, bo z tym mam konkretny problem, rozumiem że ten znaczek przy klasach na przyklad 10/20" to jest ilośc ile mam kart podstawowych tej klasy odblokowanych? Przy magu którym zawsze gram, mam już maks, ale to znaczy że oprócz podstawowych mogę niektore z nich wymienić na te z pakietów? 2. O co chodzi z tym X2 przy kartach, mogę jej użyć tylko dwa razy po czym ją tracę? 3. Kim grać na początku najlepiej? Jaka klasa jest najlepsza dla beginnerow? 4. Czy te dwa dodatki Gnoms i Goblins i nadchodzący Wielki Turniej są również w wersji komórkowej w która gram? Czy za nie trzeba dodatkowo zapłacić?