Kakarotto

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13122
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kakarotto

 1. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  To co umarło, do życia nie wróci, a nawet jakby wróciło to będzie tylko namiastką oryginału...
 2. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Cóż, chyba lepsze życie takie, niż żadne. Doceniajmy co mam, póki to mamy.
 3. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Zawsze może być gorzej, więc trzeba doceniać się to, co mamy teraz.
 4. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Żyjecie jeszcze?
 5. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Fakt, coś tam drgnęło w kwestii technicznej. Ostatnio mogłem się zalogować około pół roku temu, a przed chwilą wszedłem i jestem zalogowany "automatycznie", więc mogę coś napisać. Z drugiej strony nie ma się z czego cieszyć, bo nic tu nie zostało...
 6. Spellforce 2 - problemy

  Dwójka lata na i5 bez zastrzeżeń (przeszedłem kilka miesięcy temu na i5 obie część), a do jedynki wgraj tego pacza: https://pliki.cdp.com.pl/spellforce-zakon-switu/ I będzie latać jak polskie F-16.
 7. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Zmiany są dobre, przynajmniej w kwestii tego, co stare i archaiczne (choć nie zawsze), szczególnie w przypadku for wiele lat niemodernizowanych. Jednak te zmiany należy przeprowadzać we właściwy sposób i wiadomo co się dzieje (), gdy tak nie jest. A i witam po przerwie.
 8. Co pozmieniać?

  Witaj. Najlepiej byłoby się zapytać tutaj: Tam na pewno pomogą bardziej fachowo niż sam bym doradził.
 9. MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Nie dziwi bardziej pobłażliwe podejście do "spamerów". Trzeba szanować każdego użytkownika forum, gdyż wielu ich nie zostało, a nowi od lat nie napływali zbyt tłumnie. A i że od złośliwości stronię, nie będę opisywać przyczyn takiego stanu rzeczy.
 10. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  W tak w ogóle, to najlepszego w nowym roku! Byliśta narąbane jak meserszmyty?
 11. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Wesołych Świąt pijaczki...
 12. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Woda ognista jest niezdrowa.... ...
 13. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  A właśnie, że nie. Nic nie trzeba było wytaczać, żebym się pojawił. ponieważ byłem tu cały czas. Nie kuś losu. Rachu, ciachu i po sprawie.
 14. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Zbanowany? To precz stąd. A tak w ogóle, witaj Lożo!
 15. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Nic nie zbierałem. Usuń ciasteczka i spróbuj się zalogować, jak nie da rady to znowu usuń i spróbuj. Mi za trzecim razem poszło. Będą kiedyś?
 16. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Nie wiem jak to nazwać, ale to chyba coś w rodzaju zaskoczenia na widok "tego" kolejnego, nowego forum. Zalogowałem się na ledwo za trzecim razem, więc nie jest źle. Pozostaje czekać, jak to się dalej rozwinie, choć niesmak pozostał "po tamtym" i ludzie wiele poszło precz. Z drugiej strony gorzej być nie może, niż było więc trwajmy dalej...
 17. Forum umiera? - może czas na zmiany

  Czegoś co umarło i nawet przestał już śmierdzieć ratować się nie da. Nic tego forum nie uratuje i blablabla. Wiele razy było to już pisane i nic się w tej kwestii nie zmieniło. A i co by się miało zmienić, skoro osoby decyzyjne najwidoczniej miały, mają i pewnie będą mieć wszystko gdzieś. Wolę nowe forum, a nie archaiczne i tragiczne forum gramu. ;)
 18. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Na pewno. Nikt żywy tu się już nie pojawia... Od dawna. ;(
 19. Nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi... Nigdzie nie napisałem, ze ma się coś zmienić w sobotę o 22. Napisałem, że ogólnie ta sama śpiewka. A i jestem realistą, więc pisanie, że coś się zmieni w kilka dni, skoro niewiele zmieniło się od ponad pół roku, byłoby niezbyt logiczne. Gratuluję cierpliwości i samozaparcia, według wielu nadzieja umarła, ale TY ciągle walczysz... ;)
 20. Przeczytałem wszystko, co tu ostatnio napisano i cóż. Nic się nie zmieniło, nie zmieni i chyba nie warto czekać. Ogólnie ciągle ta sama śpiewka i tyle. Nie chce mi się nawet tego komentować i dawać jakiś wyszukanych porównań i metafor, więc coś niskich lotów. Mamy tutaj taki taniec-wywijaniec na mogile (forum).gram.pl trzech grup: "góry (ONI)", "tych, co najmniej znaczą (my)" i "tych, którzy wiją się gdzieś pomiędzy (tamci)". Na najwyższym parkiecie są ONI, tamci skaczą wysoko, ale ciągle niewystarczająco, a my chyba przeszkadzamy wszystkim, bo nikt się z nami nie liczy. :P
 21. MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Przynajmniej jeden człowiek z tych "lepszych" niż my, odważył się na publiczną krytykę, złożył odznakę, bronie służbowe i opuścił ten tonący okręt. Chciałbym złożyć moje oficjalne gratulację i życzenia z tej okazji. ;) Ciekawe czy inni wyżsi, ale nie najwięksi, zaczną publicznie krytykować tą smutną gramową rzeczywistość. Jak na razie tylko ślepo bronią.... ;|
 22. Jak widać, forum ma się ku lepszemu... A jednak nie, nieuważnie spojrzałem. ;D Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale za niecałe pięć miesięcy minie rok od dobrej zmiany z października... Jak ten czas leci, gdy się mało dzieje. Piszecie o zachęcaniu do powrotów, tych którzy niewytrwali? Nadal nie ma do czego, raczej.