TheDoc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  133
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TheDoc

 • Ranga
  Przodownik
 1. Oby to była Victoria 3. Ostatnia chyba wielka strategia, która nie jest na silniku z EU4.
 2. No i sami sobie kopią grób. Miałem sobie kupić na premiere, ale przez te mikrotransakcję zrezygnowałem. I pewnie na świecie kilka milionów pomyślało podobnie jak ja.
 3. Nowy bundle sprzedał się narazie w niecałych 60k, więc nawet jeśli z tym to tylko część ogólnej sprzedaży. Oczywiście pomiajając wcześniejszy monthly.
 4. Nie wiedziałem, że mogą isntieć brzydkie Asari...
 5. Ale przecież te umiejki kolejkujesz, zapominasz i same się robią. Co prawda faktycznie, żeby polatać czymś lepszym trzeba czekać sporo czasu, ale nie wymaga to naszego zachodu.
 6. Gra jest bardzo dobra i jeśli nie grałeś w poprzednie to będziesz miał "czysty" umysł i nie będziesz odnosić się do poprzedniczek. Natomiast Civka jest specyficzną serią i nie każdemu pewnie przypadnie do gustu.
 7. Hello Neighbor - zobacz gameplay z gry

  Wszystko ładnie, ale czy ja dobrze widzę, że można to przejść w 10 minut i tyle? Do tego nie widać jakiejkolwiek strategii gry. Wejdź, zbierz ile się da i daj się złapać, bo nic nie tracisz.
 8. PS 4? A co w tym innowacyjnego? Tak można napisać o prawie każdej konsoli. Ale akurat tutaj to jest innowacja. Pierwsza hybrydowa konsola. Ja się jaram jak córka Stanisa.
 9. Jeśli główna seria Pokemonów przejdzie na Switcha to będę uradowany. Granie w Poki na dużym ekranie to będzie to.
 10. Jeśli ma nie być Polski to po co umieszczają ją na trailerze premierowym? Dla mnie to coś dziwnego.
 11. Wooow, Komandosi w wersji samurajskiej!
 12. To jest takie głupie, że aż dobre :D
 13. Nie, bo pożar można zatrzymać, a imigrantów nie :D