Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2097
 • Dołączył

 • Ostatnio

Renchar ostatnio wygrał w dniu: 9 Grudzień 2017

Renchar miał najwięcej polubień!

Reputacja

-2 Słaba

O Renchar

 • Ranga
  Delegat
 1. Japonia nie będzie się cackać jak wprowadzą jakieś zakazy w stanach na niektóre gry. Po prostu jej tam nie wydadzą jak już pokazali z kilkoma tytułami. Nie podoba się to nie będziecie mieć. Bądź zrobią taką cenzurę że gra będzie fatalna w porównaniu do Europy czy Azji.
 2. Materiał całkiem spoko jednak za krótko i zbyt delikatnie opowiedziane. Powinniście wziąć przykład z takiego NRGeek z Zagrajmy w Crapa czy BartekGM i mówić tak jak gracz. Czyli co ślina na język nam przyniesie :D Tak to nie ma mocy w porównaniu do tych dwóch panów z YT.
 3.  Ach ja nieszczęsny olałem to demo jak bym wiedział że taka opcja się znajduje. Pobrał bym odblokował jak inni i odpiął konsolkę od sieci by se przyjemnie grać. W sumie to nawet tego jako piracenie ciężko uznać bo sami dali im pełną wersje na tacy :D. Swoją drogą była chyba już kiedyś taka akcja z inną grą jak mi się wydaje.
 4. Tak wygląda walka w Rune: Ragnarok

  Aha ambitne to unikanie ciosów. Wystarczy tylko zasuwać na boki koło przeciwnika, a ten i tak nas nie trafi. Postać używa tylko dwóch ciosów. Na chwile obecną bieda totalna.
 5. W sumie sam nie widzę tam nic ciekawego i ni chodzi mi o grafę. Przeciwnicy są wolni część stoi w miejscu jakby czekali kiedy im kule zapakujemy. Nazwał bym to takim Serious Samem w lekkim stylu.
 6. Ta 20 lat temu winą były filmy teraz schodzi na gry. Raz na 10 lat jakiemuś oseskowi odbije przez jakąś grę i już wszystkich wrzucają do jednego wora. Dodatkowo ci co siedzą w rządzie pewnie w większości gry nie widzieli na oczy. Najważniejsza kwestia tam co 2 dom ma w domu jakąś giwerę. To już nie jest ważne czy dziecko ma dostęp do broni czy nie.
 7. GG i upraszczanie systemu sterowania. Muszą z tym podejść z sensem bo inaczej ich fani ukamienują.
 8. Na Ps2 się ogrywało na Ps3 zaliczył kolekcje. Wszystko ładnie pięknie, ale uważam że Capcom się całkiem zatracił. Jestem fanem, ale nawet ja nie będę ogrywał 3 raz takiego samego pakietu. Ta seria powinna być odświeżona tak samo jak Shadow of the Colossus, Resident Evil , Crash. Wtedy miało by to sens. Jak widać ponownie szukają frajerów na to samo bez żadnych znaczących zmian.
 9. Zgadzam się tutaj z tobą. Już nawet nie wspominając o osławionym EA wystarczy spojrzeć na League of Legends. Jeszcze w poprzednim sezonie ze skrzyń co chwile padały skiny postaci. Teraz leci praktycznie sama mało warta waluta, stare postacie które często wypadają, jakieś guzik warte emotki by jeszcze bardziej zmniejszyć szanse na skórkę postaci. Ciekawe jak chcą to załatwić część gier posiada płatność za kasę z doładowań komórkowych. Telefony rejestruje się przecież na rodziców. Biada tym co mają abonament, a dzieciak się dorwie.
 10. Niektórzy gracze lubią stawiać przed sobą różne wyzwania Czy ja wiem czy to takie wyzwanie nie dość że można nimi żucać to jeszcze zabijają na strzała. Dodatkowo szybkośc rzucania tymi norzami lekkie przegięcie. Ludzie co przed nim stoją ledwo wystrzelą jedną kule w niego, a ten z norza z miejsca ich zabija. Rozumiem z bliska, ale przy rzucaniu powinno być jak z bronią jeden w głowe 2-3 na korpus, kończyny. 
 11. Mi się gra podobała oprócz scenek przerywnikowych. Były brzydkie graficznie i nudne.
 12. Sony wysłało do sklepów 76,5 mln PS4

  Fakt, ale Switch też ma kilka perełek. Zelda, Chronicles 2, Bayonetta 2-3. Mario nie licze nie lubie hydraulika. Jeszcze z 2 fajne exy i tą konsolkę trzeba będzie nabyć. Widać żę jest popyt i Nintendo szybko jej nie porzuci.
 13. Sam nie wiem o co mu biega obejrzałem kilka filmików na YT i gra mi wygląda jak klon CS tylko że w wojennych klimatach. Normalnie skaczą przez murki i okna nie widzę tam jakichś wygibasów przy tych czynnościach które miały by dać opad szczęki. Wydaje mi się że oni dopiero myślą o zrobieniu takich czynności, a już się tym zaczynają chwalić. Dodatkowo z tego co widzę gra wychodzi jutro, ale w trybie wczesnego dostępu. Dopiero w 2019 ma być pełnoprawną grą.
 14. (sześć nowych grywalnych ras) Ten tekst w tym nadchodzącym dodatku trochę mnie śmieszy. W sumie poza Zandalari i Nightborne które dołączą do hordy reszta ras to tylko kosmetyczne zmiany jak fryz, talent początkowy czy kolorystyka. Jak dla mnie blizzard poleciał sobie całkowicie w kulki z tymi tak zwanymi rasami. Kolory dodali by do starych i na jedno by wyszło.