Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2024
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-3 Słaba

O Renchar

 • Ranga
  Delegat
 1. To tak samo jak ja na jakieś Tenchu :D
 2. Żeby był całkiem Japoński klimat przy całkowitym schowaniu miecza przeciwnik powinien trysnąć krwią.  Zabrakło mi tego elementu ehh.
 3. OOO jest szansa że nas nie zawiodą i znów zobaczymy te urzekające animacje twarzy jak w przypadku Andromedy :D błędy też mile widziane.
 4. Lepiej bym tego nie ujął. Może jak gra spadnie do 25zł to kupie, a tak to od dziś o niej zapominam.
 5. Bo można powiedzieć że Blizzard umiera. Praktycznie większość starych  pracowników już nie ma. Po fuzji z Activision gry są uproszczane dla nowych odbiorców.  Kaszanki może nie robią bo bądź co bądź to wciąż przyzwoity poziom jeszcze gier mają.
 6. W jakim znaczeniu sensowne. Przecież to identyczny schemat. Tam po prostu chodziło się psychopatą który chciał sobie pozabijać. Z punktu widzenia mordercy to miało sens. Dla katolików i innych dobrych dusz ta gra była idiotyczna bo bohater nie był dobry.
 7. Przy Call of Cthulhu wyskakuje że nie można zakupić gry z powodu ograniczeń regionalnych z Rosji to zamawiają czy co.
 8. Ta ludzie pirackie wersje omijają szerokim łukiem by nie tykać tego szajsu, a co dopiero myśleć o oryginale :D  
 9. Skoro tak dobrze się sprzedaje to już większość osób liczy że odświeżą pierwsze części Spyro. No w sumie ja też bym nie płakał :D
 10. Może specjalnie nikt tu nikogo nie zabił, ale te 2 kile zdobyli do poprawki.
 11. Myślisz stereotypowo bez problemu podepniesz myszkę i klawe do konsoli. Czasy PSX minęły dawno temu. Na Ps2 już można było podpiąć. Co ludziom w tych umysłach siedzi że ciągle myślą że konsola to tylko i wyłącznie pad. W sieci co trzecia osoba nie korzysta z pada. Nawet Blizzard płakał że sporo ludzi w Overwatcha na konsolach gra na klawiaturze i myszce.
 12. Spider-Man raczej wielkiej sprzedaży w Europie nie zrobi w Azji pewnie też słabo będzie. Jednak w Stanach to ma szanse bytu. U nich te gry i komiksy z gośćmi i babami w kolorowych kalesonach dobrze się sprzedają.
 13. Czyżby to była kolejna produkcjia która nie idzie za dobrze na W10 i wchodząc na Steam dostane 7 i 8 na to liczę :)
 14. Niestety ale muszę cię zmartwić aktualizując poprawkami i zabezpieczeniami W7 też ma szpiegowskie aplikacje już... typu telemetria itp. No tylko że w 7 i 8 łatwo je można usunąć w 10 już trzeba sie pobawic  :D
 15. Mam 10 na laptopie i wnerwiają mnie aktualizacje za bardzo zasyfiają dysk. Dodatkowo dostajemy kupę nie potrzebnych programów. Jako tak to system nie jest zły ma sporo plusów nie mniej żeby tylko pograć w Forze czy Gearsy nie zmiennie 7 na 10 w blaszaku. Najbardziej ludzi w tym systemie zraziło to że to straszny szpieg, ale gdzie nas teraz nie szpiegują. Ludzie sami na Facebooku podają o sobie więcej niż wypiszą w systemie.