Renchar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2038
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-3 Słaba

O Renchar

 • Ranga
  Delegat
 1. To widzisz ja tak samo miałem dystans i też pyknąłem w betę 3 mecze i dystans pozostał. Paladins mi bardziej podeszło choć system dobierania postaci do gry był ubogi w becie nie wiem czy coś zmienili w tym temacie.
 2. Dobra tylko że ty piszesz o rozbudowanym na maxa samouczku, a ja pisze że w jakiej grze by nie było to samouczki w 95% to same podstawy. Myślę że w Tekkenie też myśleli o samouczku z samymi podstawami i doszli do wniosku że takowy nie potrzebny.
 3. Tylko że akurat ma rację sporo osób pomija samouczki. Naprawdę potrzebujesz znać jak podskoczyć, iść do przodu do tyłu i jak użyć podstawowych uderzeń hmm. Bo wiesz trening ( Praktyka) jest w Tekkenie 7 i wszystkie komendy są pokazane to może ci się opcje treningu z samouczkiem pomyliły. Nie pamiętam by samouczki uczyły więcej niż te badziewne podstawy które po 5min lub mniej każdy zrozumie.  
 4. Serio uważasz, że Legends było "popierdółką" ??? Zarówno on i Origins były genialnymi platformówkami. W tym tkwi problem obecne generacje są zasypywane platformówkami które ciężko skopać i jest ich od groma. Gdzie pełnoprawnych gier zręcznościowych jak za czasów PsX i Ps2 jest totalnie mało. Sam bym chciał nową część Raymana w starym stylu.
 5. On tą grę przeszedł z parę razy na najtrudniejszym poziomie zaliczając ja na 100% zanim do speedruna zasiadł. Dodatkowo trzeba wynaleźć błędy gry by je potem wykorzystać co zwykły szary człowieczek jak ja przy kilkukrotnym przejściu bym pewnie nie wyłapał.  Jak można wierzyć że ktoś sobie siądzie przed grą pierwszy raz w której nie ma żadnych podpowiedzi i ukończy ją w 40 min. Przecież tu wystarczy pomyśleć, a nie głupoty pisać.
 6. plus kolejne 400-500 fur w DLC ,a przy dobrych wiatrach można  będzie liczyć na kolejne 350. Ciekawe ile będzie płatnych w stosunku do darmowych.
 7. Przecież to tylko ciuchy i parę postaci które dodawano od tak. Po za tym co jakiś czas jak mieli promocje można je było zgarnąć za darmo. Ciuchy poza wyglądem nic do gry nie wnoszą nie wiem o co ten ból. Nie chcesz nie kupujesz.  
 8. Z tygodnia na tydzień jest coraz mniej graczy prędzej zamkną serwery bo nie będzie komu grać :D
 9. To będzie już 3 osoba :D To mamy już Warshift , Lost Soul Aside i teraz FPS w kolejce. (W zagrajmy w Crapa) to oni raczej nie wystąpią :D
 10. Dobra coś tam poprawiają, ale Autofill to dalej kula u nogi. Zdarzają się gracze że jak dostaną wsparcie przymusowo to jak ktoś nie chce im dać mid, top, adc to albo trolują albo mają całkiem mecz w kakaowym oku.
 11. Stracił by premie jak by powiedział :  tak gra była spartolona i to wypuściliśmy. Niektórzy nigdy nie przyznają się do błędu dodatkowo nie chcą tej gry w sumie już poprawiać.
 12. ooo w końcu coś by na miech powrócić do WoWa.
 13. Wiesz to zależy od gustu ludzi nawet ocena 10/10 nie przyciągnie pewnych graczy jak bohater czy bohaterka ci całkowicie nie podchodzi. Bądź bohaterowie ci podchodzą, a klimat gry już nie. Przykładowo ja co z tego że GTAV i Wiedźmin 3 mają oceny 9-9,5 / 10 to znaczy że mam kupić bo wysoko stoją. Całkowicie mnie te tytuły nie interesują i raczej nigdy nie zagram nawet jak by staniały do 10zł. Tak więc wiesz ocena 9/10 nie jest tym co skłoni kogoś do kupna jak coś mu się nie spodoba w rozgrywce.
 14. To tak samo jak ja na jakieś Tenchu :D